Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

Hlasujem za Bratislavu. Rad si pokecam-). Prazdroj je OK. Chutna kuchyna (uzasny tatarak) a pivo. Je to kamaratove..mozeme zobrat salonik cca 16-18 miest. Zabezpecim ak treba

Neviem moc co konretne mas na mysli, ale asi nas tolko ani nebude, takze dik za ponuku, ale snad bude stacit tam je myslim v tej casti zavanej kozlovna taky dlhsi stol... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasujem za Bratislavu. Rad si pokecam-). Prazdroj je OK. Chutna kuchyna (uzasny tatarak) a pivo. Je to kamaratove..mozeme zobrat salonik cca 16-18 miest. Zabezpecim ak treba

 

 

Ja som za. Kludne to rezervuj, resp. vybav lepsie miesto ak sa da. Preco to nevyuzit :)

 

Dakujeme.

 

Len potvrd ci sa to da alebo nie, aby som vedel ci to mam rezervovat ja. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

tak bol som v piatok rezervovat to miesto v Prazdroji. Uprimne? Este som sa s takou neochotou sa so mnou vobec bavit nestretol. Ale dobre. Podmienky rezervacie su take ze pri rezervacii chcu zalohu 15 EUR na osobu to potom zuctuju pri ucte. Prosim ospravdlnte ale nie som shchopny zlozit zalohu 150 EUR za 10 ludi.

 

Leviathan plati ta tvoja ponuka vybavit miesto v tom podniku? Nemusi to byt ten salonik, staci stol pre cca 10 ludi ale bez zalohy.

 

Pripadne mate nejaky napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze v prazdroji terasa nie je a nemame ani s pochopitelnych dovodov rezervaciu napada ma alternativa (pokial sa neozve Leviathan, ze by to vybavil)... Keby sme chceli sediet na terase tak dalsia moznost s dobrym pivom je v "belgickej" (zas neviem oficialny nazov :P) na panskej vlastne oproti Sheronu smerom od cumila k co ja viem k britskej ambasade. Ale je to tam trosku drahsie... 0.5 Stella cca. 1.80?, 0.33 Leffe 6.5% za 2? a este z tych popularnych je tam hoegarden, ale ten ja nepijem takze cenu neviem, ale tiez urcite okolo 2... Vcera som tam bol a bolo to plne rezervovanych miest, tak snad to nebude taky problem ako v prazdroji...

 

no tak som to nasiel, http://www.dezwaan.sk/DeZwaan.html resp. http://www.kamnapivo.sk/pivodb/staremesto/979/

 

// Filini: ta kotolna nevyzera tak zle... :)

Upraveno uživatelem mik@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...