Přejít na obsah

Citizen AT0361-57E?


Tomáš_H

Doporučené příspěvky

Zdar na Aukru jsem narazil na hodinky Citizen AT0361-57E. Bohuzel, kdyz to zadam do vyhledavace, tak mi vyjedou pouze aukce na vsech moznych serverech, ale odkazy na oficialni prodej zadne, ani na strankach Citizenu nic neni. Myslite, ze je to padelek?

 

http://www.aukro.cz/item507984694_citizen_...world_time.html

 

 

 

Jde o identický model jako Citizen AT0360-50E. Rozdíl je jen v použití minerálního sklíčka místo safírového. Citizen má v každém regionu jiné modely a dokonce i stejné modely mají různá označení. Pak do toho jdou různé modelové roky, které se často nekryjí s datumem výroby. Např. identický model AT0360-50E se prodává v Korei.

 

http://www.citizen-watch.co.kr/citizen/02_..._03.asp?idx=193

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Ja mam take doma :D

 

Dobrý den koupil jsem si CITIZEN ECO-DRIVE AT0360-50E-safírové sklo nevím si rady jak se vypočítává čas u otočné lunety.

rad bych také věděl jak jeto s nabíjením hodine a tak . Mám jen ang. návod a moc tomu nerozumím .

Jestli poradíte budu jenom rád.

Díky Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den koupil jsem si CITIZEN ECO-DRIVE AT0360-50E-safírové sklo nevím si rady jak se vypočítává čas u otočné lunety.

rad bych také věděl jak jeto s nabíjením hodine a tak . Mám jen ang. návod a moc tomu nerozumím .

Jestli poradíte budu jenom rád.

Díky Roman

 

Ahoj, myslím že výpočet na lunetě funguje jednoduše. Když natočíš aktuální hodinu proti městu "Paris", které je ve stejném časovém pásmu jako praha, tak potom uvidíš kolik je hodin v ostatních městech.

 

Např. při natočení jedničky k Paříži je v Londýně ještě půlnoc a v Káhiře už 2 hodiny.

Upraveno uživatelem Coolik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím že výpočet na lunetě funguje jednoduše. Když natočíš aktuální hodinu proti městu "Paris", které je ve stejném časovém pásmu jako praha, tak potom uvidíš kolik je hodin v ostatních městech.

 

Např. při natočení jedničky k Paříži je v Londýně ještě půlnoc a v Káhiře už 2 hodiny.

 

Díky za odpověd je to opravdu jednoduché

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nechci zakládat nový vlákno, ale koupil jsem si eagle 7 s označením NH8200-51AB a jsou o něco menší, než sem si představoval, takže bych je rád poslal zase o dům dál. Bohužel je nikde ve světě nemůžu najít v seriozním obchodu, nebo na citizen stránkách, tak sem se chtěl zeptat, jestli je někdo nezná. Osobně si nemyslim, že by se kopíárovaly eagle 7 citizeny, ale nerad bych tu byl pak za nějakýho šmelaře :) ...

edit: zmenšoval jsem ještě fotky ...

post-4275-1245531417.jpg

post-4275-1245531422.jpg

post-4275-1245531427.jpg

post-4275-1245531433.jpg

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...