Přejít na obsah

Povolení aukcí v sekci soukromého prodeje


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ja tu som už trošku dlhšie, aj keď nemám veľa príspevkov, som tu v podstate denne - trávim tu teda dosť času. Dovolím si preto reagovať - kúpil som tu niekoľko hodiniek (arichmede pilot, seiko samuraj, military divers) a vždy to bolo bez akýchkoľvek problémov. Myslím, si že systém predaja, ktorý tu funguje je v poriadku. Sedí mi na ňom práve to, že je medzi ľuďmi, ktorí sa o hodinky zaujímajú, nie je to pre nich len "kšeft" a dá sa s nimi rozumne dohodnúť. Takže som PROTI dražbe. Na dražby je tu Aukro, ebay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rovněž proti a pod to co napsal již výše Baker bych se s klidem podepsal, koneckonců dnešní poslední případ v sekci prodej to jen potvrzuje.

S lehkou nostalgií vzpomínám na dobu, kdy to tady moderovali odklizec a Kamil a chci tímto poděkovat YPOvi za to, že jako jediný z těch mnoha nových jmenovaných moderátorů dnes taktně zareagoval . . .

Alespoň pro mne je to signál, že by se tady měla dodržovat elementární slušnot a pravidla platí pro všechny, dokud tedy nebudou oficiálně změněna, není to totiž tak dlouho, co se tady vyčítalo cyberovi kolik prodal hodinek a odchod do sekce profi . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jsem rovněž proti a pod to co napsal již výše Baker bych se s klidem podepsal, koneckonců dnešní poslední případ v sekci prodej to jen potvrzuje.

S lehkou nostalgií vzpomínám na dobu, kdy to tady moderovali odklizec a Kamil a chci tímto poděkovat YPOvi za to, že jako jediný z těch mnoha nových jmenovaných moderátorů dnes taktně zareagoval . . .

Alespoň pro mne je to signál, že by se tady měla dodržovat elementární slušnot a pravidla platí pro všechny, dokud tedy nebudou oficiálně změněna, není to totiž tak dlouho, co se tady vyčítalo cyberovi kolik prodal hodinek a odchod do sekce profi . . .

 

pro aukce nejsem i když by to asi oživilo prodej a zvedlo adrenalin

 

HIFI díky za uznání, ale řekl bych, že i sekce profi může být zástěrka pro šmelinu a když ne tak minimálně podivné chování - mě zvedá adrenalin třeba TOHLE a to je ještě slabý odvar toho co se tu dá najít - schválně kdo první uhodne kdo se skrývá pod autorem tématu

 

 

... nějak mě to tu přestává bavit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mě zvedá adrenalin třeba TOHLE a to je ještě slabý odvar toho co se tu dá najít - schválně kdo první uhodne kdo se skrývá pod autorem tématu...

 

Tak to by mě docela zajímalo ... Necháváme se podat ... ;)

 

 

Nez pujdu zkouknot IP adresy, tak si tipnu... Popshop? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačné NE... Všichni starší členové zřejmě zapomínaj na to, že chronomag nikdy nesloužil PRIMÁRNĚ k prodeji... To, že se to takhle rozjelo a spousta lidí zde jen nakupuje/prodává, to je věc každého ... Nicméně, systém příhozu určitě ne...

 

Pokud tohle projde, hodně tohle forum u mne klesne a i můj zájem o svět hodinek :( ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez pujdu zkouknot IP adresy, tak si tipnu... Popshop? ;)

 

Uhodl? Já bych si to taky tipl.

 

Fórum je takové, jaké si ho uděláme. Je to jen na členech a nově na tlupě adminů :D.

 

Chce to opravdu přitvrdit a dát to na odiv, když se děje "perzekuce" v tajnosti, tak si podvratné živly neuvědomí blízkost své zkázy.

 

Jedna věc je dělat macho, ať už na něco (hodinky, vědomosti, zkušenosti) mám, nebo ne. Dělat z druhých blbce, vexlovat, chodit sem jen na kvůli monkey bussines, to sem podle mě nepatří. Diskutovat sám se sebou zavání v lepším případě Chocholouškem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych pro nějakou zkušební dobu, např. 30 dnů, pak se uvidí, jaký je to nápad... samozřejmě se zde mohou objevit ruzní spekulanti, kteří budou chtít jen prodávat a nakupovat, ale jelikož pořád platí pravidlo 50 příspěvků, tak se to dá hlídat. V případě, že 50 příspěvků bude typu ouu, ach, krása, ty chci a podobné výkřiky do tmy, může zakročit admin. Aukce by byly jednoznačně velké oživení prodejní sekce a celkem "prča"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem zde v tomto chronosvětě teprve krátce, tak přesto se nemohu nevyjádřit - AUKCE NE !!!

Důvody ani nebudu rozepisovat, protože to již učinili předcházející a já to lépe nedokáži - naprosto se s jejich názory ztotožňuji.

Osobně si dokáži představit pouze aukce na konkrétní charitativní účel a i ta by měla býti pouze výjimkou a nejlépe ještě pod záštitou některého "důvěryhodného" člena Chronomagu.

 

Takže asi tak B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...