Přejít na obsah

Renovace Rolexu


safi

Doporučené příspěvky

Doporučuji přečíst celé.

 

VAROVÁNÍ: NĚKTERÉ FOTOGRAFIE JSOU JEN PRO OTRLÉ POVAHY

 

Renovaci nádherně vystihují tato slova:

"...the only parts in the movement not replaced were the bridges and rotor as far as I know. The case, bracelet, dial, and hands are all original though. The crystal, crown, crowntube, and a bracelet link were among some of the non movement related parts replaced. The restoration was extensive to say the least but the results speak for themself. "

 

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=154065

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, mne prislo blbe se tu hned ptat na cenu, ale taky jsem to tam nenasel :worried_anim:

 

 

Na nákupu starých hodinek se mi líbí to vzrušení - napřed samotné hledání několik týdnů nebo i měsíců. Nakonec kýžený model nalezneš, pak nervy při aukci - nepropásnu ji? Bude mi stačit rozpočet? Po vyhrané aukci stres pokračuje dále: Skutečně dorazí? Budou v pořádku? Pak renovace a seřízení u mechana - snad budou všechny součástky v pořádku..no prostě nervy několik měsíců.

 

Ale ten pocit nošení stojí za všechny výše popsané nervy :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nákupu starých hodinek se mi líbí to vzrušení - napřed samotné hledání několik týdnů nebo i měsíců. Nakonec kýžený model nalezneš, pak nervy při aukci - nepropásnu ji? Bude mi stačit rozpočet? Po vyhrané aukci stres pokračuje dále: Skutečně dorazí? Budou v pořádku? Pak renovace a seřízení u mechana - snad budou všechny součástky v pořádku..no prostě nervy několik měsíců.

 

Ale ten pocit nošení stojí za všechny výše popsané nervy :thumbsup_anim:

Take jsem si tim uz nekolikrat prosel. Obecne mam radeji pristup ten, ze je mi blizsi stara vec opravena do stavu blizici se veci nove, nez vec uplne nova. Rikejme tomu treba hodinky s dusi nebo pribehem. Na znacce typu Rolex se mi libi i prave tahle skutecnost, ze umi tu starou vec opravit. Maji na to soucastky. Je miliarda znacek, ktere okamzite nebo v kratkem case po ukonceni vyroby modelu prestavaji s jeho servisem. Takove znacky u me nikdy nemaji misto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem si tim uz nekolikrat prosel. Obecne mam radeji pristup ten, ze je mi blizsi stara vec opravena do stavu blizici se veci nove, nez vec uplne nova. Rikejme tomu treba hodinky s dusi nebo pribehem. Na znacce typu Rolex se mi libi i prave tahle skutecnost, ze umi tu starou vec opravit. Maji na to soucastky. Je miliarda znacek, ktere okamzite nebo v kratkem case po ukonceni vyroby modelu prestavaji s jeho servisem. Takove znacky u me nikdy nemaji misto.

 

Dovolím si tvrdit, že hodináři z "patra" Rolexu to mají se servisem podobně, že prostě přineseš třicet let starý model a není problém jej opravit. Nebo se pletu? Nedokážu si představit, že by t v Zenithu nebo v IWC řekli "to už neumíme, běžte jinam".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si tvrdit, že hodináři z "patra" Rolexu to mají se servisem podobně, že prostě přineseš třicet let starý model a není problém jej opravit. Nebo se pletu? Nedokážu si představit, že by t v Zenithu nebo v IWC řekli "to už neumíme, běžte jinam".

 

Nejsem si jistý, jestli to platí obecně, ale předpokládám, že zmíněné firmy by určitě renovace měli dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...