Přejít na obsah

Steinhart Nav. B-Chrono II - VIDEORECENZE


Návštěvník Tada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Tak mi právě dorazily moje Steinhart Nav. B-Chrono II... Topic jsem sice založil okamižtě ale nějaký popis, fotky a první dojmy dodám až večer, teď je musím zkoumat a okukovat.

 

Klidně klaďte dotazy, večer nebo dřív odpovím :)

 

P.S.: Mám číslo 046

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi právě dorazily moje Steinhart Nav. B-Chrono II... Topic jsem sice založil okamižtě ale nějaký popis, fotky a první dojmy dodám až večer, teď je musím zkoumat a okukovat.

 

Klidně klaďte dotazy, večer nebo dřív odpovím :)

 

P.S.: Mám číslo 046

 

 

pekne :) gratulujem....vcera som ich pozeral na webe a mozem povedat, ze su to velmi pekne hodinky. Ako si spokojny s kvalitou prevedenia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
pekne :) gratulujem....vcera som ich pozeral na webe a mozem povedat, ze su to velmi pekne hodinky. Ako si spokojny s kvalitou prevedenia?

 

Po vzebrubné kontrole bych jí označil za naprosto bezchybnou. Jen mi trošku nesedí taková dvoudílná překlápěcí spona co tam je. Jen řemínek mi je toršku dlouhý, tak mi lehce povlávají na ruce. To musím co nejrychleji vyřešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Jaka je jeho delka ? (delsi a kratsi dil v cm). Gratuluju samozrejme.

 

12cm a +- 8

 

EDIT: Dám si něco k obědu, najdu kameru a udělám krátké video. Než večer pořídím několik nekvalitních fotek :-)

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tada:

buď rád, kdyby ti řemen byl akorát, tak zase nedosahne do obou oček...

zajdi si do mister minitu ať ti tam cvaknou jednu novou dirku a máš to lepší než běžný smrtelník :-)

 

Cvakátko na dírky mám doma, do kůže jsem se nacvakal už něco dírek, tak to snad zvládnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
TADA ještě prosím info: řemen je hnědý nebo černý?

 

No, to je otázka, spíš bych řekl, že hodně tmavě hnědý, když ho polořím k něčemu černému, tak má jiný odstín než ta černá věc, takže černý asi není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
WOW !!! Slintám si na noťas :-)

 

To mi povídej! Ty modřený ručičky se krásně lesknou a jsou docela tmavý... Vteřinovka na 9 se tímpádem trošku huř čte. Ale ta kombinace karáčovaného pouzdra a leštěné lunety je perfektní! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...