Přejít na obsah

TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC T41.1.483.53


Doporučené příspěvky

Mel jsem stejne v bilem a byly to me prvni mechanicke hodinky kdyz jsem propadl zdejsi manii. Nosil jsem je poctive takmesic, pak jsem pochopil ze za tyhle prachy se daji sehnat onacejsi veci - bila datumovka k cernemu ciselniku vypada divne, a nevim jestli je to fotkou ale indexy a rucky jsou v kontrastu k ciselniku neviditelne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Babacho: Le Locle jsou pro mne osobně pořád takovým cílem, který jsem si mohl na začátku svého chronomáckého období dopřát a vybral jsem si "PR 50ky", od té doby ne že bych toho litoval a na PR50 nějak žehral, ale ještě bych si k nim tyhle Le Locle přidal, časem, někdy. Gratuluji Ti, že sis hned napoprvé vybral optimální možnost, jsou fakt pěkné. A ta černá barva číselníku, ono to možná naživo vypadá jinak, než na fotce, ne?

Ty indexy jsou stříbrné, nebo černé?

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi to bude těmi fotkami, indexy jsou naprosto v pohodě viditelné. A bílá datumovka na černém číselníku? Fotka málo kdy řekne tolik co reálný pohled.

Vždyť to říkám :-) V pohodě. Mně se líbí. To jsou nově koupené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej výběr.

Já mám tuty a jsem maximálně spokojenej už víc než rok.

A to u mě není obvyklý.

 

P.S. se omlouvám za ten obrázek, je nějak větší, než jsem čekal. Je to jen z telefonu.

post-212-1230920682.jpg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsem ani nevěděl. Mě se zdál zrovna vyvedenej a hodnotím ho jako nejlepší z celé řady Le Locle.

V době, kdy jsem je kupoval, tak ty ostatní typy asi ani nebyly, takže jsem měl jednodušší rozhodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...