Přejít na obsah

BREITLING AVENGER SEAWOLF titan


Doporučené příspěvky

Po těchto hodinkách jsem pokukoval několik let, ale jejich nákup jsem stále odkládal.

Až teď mě přinutilo zjištění, že verze TITAN končí a v modelovém roce 2009 bude nahrazena verzí STEEL, která už mě zdaleka tak neoslovila.

 

Mám na hodinkách rád jednoduchost a snadnou čitelnost, proto na nich oceňuji, že nejsou jako některé jiné Breitlingy přezdobené a že mají přehledný číselník bez dalších zbytečných komplikací.

 

Hodinky jsou poměrně masivní. Jejich průměr je sice obvyklých 44mm, ale tloušťka 18,6mm už je na hodinky celkem dost. Ale můžu říct, že jsem si na ně rychle zvykl a už

po několika dnech jsem ani nevěděl, že je mám na ruce. Přikládám to hlavně použití titanu - jejich váha je (alespoň pro mě) optimální a velmi příjemně se nosí.

Titan má kromě nízké hmotnosti ještě další výhodu - na povrchu hodinek nejsou vidět žádné šmouhy, otisky apod.

 

Co se týká přesnosti, tak průměrná denní odchylka je +3s, což je v toleranci a pro mé potřeby je plně dostačující.

 

Omluvte jen kvalitu fotografií, není to žádná sláva, naživo vypadají mnohem lépe.

 

post-4026-1230998544.jpg

post-4026-1230998615.jpg

post-4026-1230998665.jpg

post-4026-1230998707.jpg

post-4026-1230998759.jpg

post-4026-1230998807.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k peknym hodinkam, jenom se zeptam, spona je u teto verze taky titanova nebo z oceli ?

Abych řekl pravdu, od začátku jsem si myslel, že je to titan, protože odstín je úplně stejný jako má pouzdro. Ale jak se na to dívám, tak je možné, že je to broušená ocel. Nedokážu to bohužel rozeznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, od začátku jsem si myslel, že je to titan, protože odstín je úplně stejný jako má pouzdro. Ale jak se na to dívám, tak je možné, že je to broušená ocel. Nedokážu to bohužel rozeznat.

No, ono by to tam melo byt nekde napsano, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jsem puvodne vahal mezi Steelfish a Seawolf v oceli - temi novymi a diky tloustce vyhraly SF, jinak Seawolf se mi v novem provedeni libi porad moc, jen uz je to na malou ruku prilis velka porce oceli, dokonce i vaha mi prisla OK, jen bych pres ne asi v zime nepretahnul bundu ;)

post-1304-1231001193.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jsem puvodne vahal mezi Steelfish a Seawolf v oceli - temi novymi a diky tloustce vyhraly SF, jinak Seawolf se mi v novem provedeni libi porad moc, jen uz je to na malou ruku prilis velka porce oceli, dokonce i vaha mi prisla OK, jen bych pres ne asi v zime nepretahnul bundu ;)

Je to tak, uvazoval jsem ze bych vymenil svoje Skyland za Seawolf v oceli, dokonce jsem je mel na ruce, ale ta vyska hodinek uz je opravdu prilis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, uvazoval jsem ze bych vymenil svoje Skyland za Seawolf v oceli, dokonce jsem je mel na ruce, ale ta vyska hodinek uz je opravdu prilis.

Ja jsem je zkousel nekolikrat prave se SF abych mel jasno, SW se mi libily jeste vic, ale.. ach ta vyska :)

 

mira1.1 - a nebo to je ze skla :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, právě že ne... Na sponě jsou jen nápisy BREITLING, MODELE DEPOSE a MANUFACTURE EN SUISSE. Žádné titan ani steel, takže to bude asi plast :) :)

No kdyz nechas hodinky nekde lezet, tak pokud je ocelova, mela by byt asi chladnejsi nez titanove pouzdro ... teoreticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje SW i SF maji Kalibr 17 cili prekrasnou 2824 ;)

 

Díky. Hodinky jako takový se mně sice líbí, ale tak trochu by mně chyběl ten detailnější (nebo pro někoho možná kolotočovější :) ) ciferník jako je u SF... Nicméně - hodně radosti jejich majiteli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Hodinky jako takový se mně sice líbí, ale tak trochu by mně chyběl ten detailnější (nebo pro někoho možná kolotočovější :) ) ciferník jako je u SF... Nicméně - hodně radosti jejich majiteli. :)

Jo, díky, zatím jsem z nich nadšenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli se nepletu, ale kdyz jsem kupova SF byla cena myslim stejna - 55.500 CZK, ted nekdy jsem je myslim videl na obchode za 60+ ;)

To je zvláštní, vzhledem k WR bych cenu předpokoádal mnohem vyšší. Díky za info, ale na mou hůlčičku by stejně nepřicházely v úvahu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...