Přejít na obsah

Fotka
* * - - - 1 Hlasů

Vostok Europe GAZ-14 Limousine

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
197 odpovědí na toto téma

#141 gerhard

gerhard

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 19.únor.2012 - 14:51

BTW ma niekto skusenost s PVD upravou na VE na oceli? Len trochu ma desi ze to otukam o zarubne. Paci sa mi i model NH25A-5654140 Gaz-14 Limousine. Je uplne iny nez som co kedy mal, pritahuju ma full black na kozi. Limitka nelimitka neriesim, dam si na cas si Dual Time alebo tieto fesandy. Dial ma nejaku zvlastnu nepopisatelnu charizmu a v jednoduchosti je krasa, co ma oslovilo i u mojich prvych velkych hodkach ORIS a zeby navrat k velkej sekundovke?

Přiložený soubor (y)

Mal som :ORIS TT2 F1 WILLIAMS, Tag Heuer Carrera, Tag Heuer Carrera Chrono,Tag Heuer Monaco, Tag Heuer Aquaracer 2x, Omega Seamaster 300m GMT, Steinhart B- Uhr 44mm Hand driven 2x, BALL Hydrocarbon "Mad Cow", Certina ds2 Chrono,PRIM "Traktor", LONGINES Hydroconquest 300 m Automatic, FORTIS B-42 Marine, Hamilton X-Wind, LONGINES Lungo Mare Chrono, Zodiac Oceanaire, MAURICE LACROIX Pontos Reserve de Marche, Victorinox   Ambassador Clous de Paris, Seiko Stargate, Seiko Samurai

#142 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19.únor.2012 - 16:02

Kamarát má Vostoky s čiernou PVD už vyše roka a nemá s tým žiadny problém. Ale priznám sa, že mne sa tieto čierne veľmi páčili ale naživo je tam tej čiernej už moc a ja osobne som sa tiež bál, že sa poškodí tá PVD. Takže som zobral tie modré.

#143 gerhard

gerhard

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)

Publikováno 19.únor.2012 - 17:56

To je dobra sprava. Dik. Ciernej sa nebojim, nejako ma berie, cervenej je tam len troska, na ruke sedia fajn. Jedine co im mozno vytknut - este ich nemam:-).

Mal som :ORIS TT2 F1 WILLIAMS, Tag Heuer Carrera, Tag Heuer Carrera Chrono,Tag Heuer Monaco, Tag Heuer Aquaracer 2x, Omega Seamaster 300m GMT, Steinhart B- Uhr 44mm Hand driven 2x, BALL Hydrocarbon "Mad Cow", Certina ds2 Chrono,PRIM "Traktor", LONGINES Hydroconquest 300 m Automatic, FORTIS B-42 Marine, Hamilton X-Wind, LONGINES Lungo Mare Chrono, Zodiac Oceanaire, MAURICE LACROIX Pontos Reserve de Marche, Victorinox   Ambassador Clous de Paris, Seiko Stargate, Seiko Samurai

#144 roberto_2

roberto_2

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2012 - 17:58

Pekne a kvalitne hodinky, skoda ze maju len tvrdeny mineral.

#145 Martin.D

Martin.D

Učedník

• Member_50
  • 161 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Zájmy:hodinky, nože, komiksy, sport, cestování....

Publikováno 2.květen.2012 - 19:18

Ahoj kluci, mam Vostok Gaz 14 Dualtime. Bohuzel se mi dnes stala takova nemila vec, tuknul jsem s nimi do zdi a ejhle - skrabanec na skle :crying_anim02: Co s tim? Jde to nejak rozlestit? Vymenit sklo? Pripadne kde??? Diky moc za rady, jsem z toho na :suicide_anim:
Současné hodinky: Hamilton Seaview Auto Chrono; Hamilton X-Copter; Prim Traktor
Předchozí hodinky: Hamilton Khaki Field Action Auto; Certina DS Podium Chrono Quartz; Vostok Europe Gaz-14; Vostok New Amfibia Seaman;

#146 hirsch

hirsch

Megazávislák

• Member_50
  • 1 055 příspěvků(y)
  • Bydlí:Česká Kamenice
  • Zájmy:Auta, hodinky

Publikováno 3.květen.2012 - 07:48

Ahoj kluci, mam Vostok Gaz 14 Dualtime. Bohuzel se mi dnes stala takova nemila vec, tuknul jsem s nimi do zdi a ejhle - skrabanec na skle :crying_anim02: Co s tim? Jde to nejak rozlestit? Vymenit sklo? Pripadne kde??? Diky moc za rady, jsem z toho na :suicide_anim:

Rozleštění se probíralo v různých vláknech, zkus se mrknout třeba TADY
Woody Allen: Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.

#147 HOKR

HOKR

Začátečník

• Members
  • 9 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ústí nad Orlicí

Publikováno 27.červen.2012 - 13:40

Recenze Limousine GAZ 14 stojek sejko :
Po 2 letech užívání : 2x na opravě....prý se k nim v kanclu špatně chovám.....a na motorce taky nejezdit !!!....to se rád uvolňuje rotot nátahu.......zatím mi je vždy v rámci záruky opravily....ale s kecama...oficiálnímu prodejci pro ČR ( je na slovensku ) se dovolat je umění.....posílat hodinky na reklamaci na slovensko taky není zadara.......chtělo by to servis i v ČR !!! Sklíčko pošrábete i zipem bundy.....řemínek je kaput a blbě se schání.....
Plusy : super dízajn.....tricium svítí skvěle.....přesnost do 10 sekund / den.

Nenajde se opravář Vostoků i v ČR ???? až se zase pojedu projet na kole nebo motorce ...... :-)

#148 holda29

holda29

Začátečník

• Members
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27.listopad.2012 - 21:08

Ahoj,
zvažuju mé první pořádné hodinky teprve v mých 27 :D Moc se mi líbí Vostoky, ale rád bych je viděl naživo, je to někde v Praze možné?
Díky :)

#149 hirsch

hirsch

Megazávislák

• Member_50
  • 1 055 příspěvků(y)
  • Bydlí:Česká Kamenice
  • Zájmy:Auta, hodinky

Publikováno 27.listopad.2012 - 22:18

zkus obchod :tento
Woody Allen: Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.

#150 palom

palom

Závislák

• Member_50
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 29.listopad.2012 - 14:23

az na ten farebny cirkus na dynku su vostoky skvelym dizajnerskym pocinom...dokonca sa zda, ze aj limitky budu skutocne limitujuce :-)

Fortis B42Day-Date/ Vostok Europe Anchar Yellow/ Davosa Pares Classic Chronograph/ Storm Vision/ Sturmanskie Gagarin/ Davosa Pilot Chronograph/ Seiko FrankenMonster SKZ255/ Certina DS Action Diver Automatic/ Seiko SKX781K1 orange MONSTER

#151 Olda

Olda

Závislák

• Member_50
  • 706 příspěvků(y)
  • Bydlí:KL

Publikováno 6.prosinec.2012 - 23:05

Ahoj,
zvažuju mé první pořádné hodinky teprve v mých 27 :D Moc se mi líbí Vostoky, ale rád bych je viděl naživo, je to někde v Praze možné?

Na Poříčí dítě křičí, ženská drhne schody. Ta dodávka MPM je tam kouzlo nechtěného.
Snad mají pobočku i v OC Harfa.
Samozřejmě že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin.

#152 holda29

holda29

Začátečník

• Members
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11.prosinec.2012 - 18:51

Zrovinka tam jsem byl a bez uspechu. Nicmene jsem je uz objevil v OC Sestka. Nasadilo mi to brouka do hlavy. Ty co se mi libily na netu se mi nelibi nazivo a naopak :)

#153 Kubox

Kubox

Začátečník

• Members
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25.prosinec.2012 - 09:20

Zdravím páni. Zakúpil som si Vostok Europe Gaz-14 Limousine OS22/5611131.
Mal by som na Vás odborníkov prosbu. Nastavoval som dátum napr. o 20.00 hod. a na druhý deň sa nepreklopil na správny dátum. :crying_anim:
Skúšal som aj ráno o 7.00 hod. a to isté...... Je to na reklamáciu, alebo som niečo z toho mini manuálu nepochopil správne? Nastavoval som to v smere hod. ručičiek. Ďakujem Vám

#154 Kubox

Kubox

Začátečník

• Members
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26.prosinec.2012 - 06:03

Ďakujem užívatelovi - vrabi - ktorý mi pomohol s nastavením, už to šlape všetko ako má. :notworthy: Hanba inak, za taký mini manuál, čo k nim dávajú ... :suicide_anim:

#155 Wanderer

Wanderer

zejména vintage pacient

• Member_50
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno

Publikováno 26.prosinec.2012 - 08:56

Můžem vědět v čem byl problém?

Don´t give in without the fight!

#156 Kubox

Kubox

Začátečník

• Members
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27.prosinec.2012 - 15:19

Můžem vědět v čem byl problém?

V pohode. Najprv som si myslel že probém dátumpovky je v tom, že som ju nastavoval medzi 21:00 hod a 01:00 hod, čo popisuje aj ten mini manuál, že v tomto čase sa dátumovka nastavovať proste nemá. Ale tam problém nebol.
Išiel som podľa postupu čo mi napísal kolega z fóra a ten zabral suprovo. Tu je návod:

Já to dělám takhle: dnes je napr. 25, tak si nastavím v jakoukoli dobu datum 24 a točím ručičkama až mi přeskočí datum na 25 a nastavím jen čas který právě je (teď třeba 10:55) a hotovo

Takže, nie najprv presný čas ako píšu v manuále, ale najprv dátum a potom nastaviť čas. Vostoky šlapú jedna radosť, buhužiaľ takýto manuál čo k nim dávajú si môžu.....

#157 holda29

holda29

Začátečník

• Members
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28.prosinec.2012 - 20:10

Všem díky za rady, první hodinky po 13 letech. Zatím moc spokojen :)

Vložený obrázek

#158 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 28.prosinec.2012 - 20:43

tieto sú fakt pekne. Gratulujem :-)

#159 holda29

holda29

Začátečník

• Members
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28.prosinec.2012 - 21:07

Jen se zeptám zkušenějších, než draze experimentovat - jak je to s voděodolností? Má to 5 ATM, podle návodu se má zašroubovat korunka, to ale nejde, závit tam prostě není. Dá se v tom normálně koupat, nebo plavat?
A ještě jak se starat o kožený řemínek, čím to mazat.

#160 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 28.prosinec.2012 - 21:22

sprchovať alebo dážď by nemal byť problém. Ale do bazéna sa neodporúča. Už len kvôli tomu remeňu. Srobovaciu korunku to samozrejme nemá. A o remienok sa velmi nemáš ako starať. Ten ti dlho nevydrží. Pomaly hľadaj dáku kvalitnú náhradu ako ja a budes mať pokoj :-)