Přejít na obsah

Panerai PAM210


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

DaDriva - konečně fotky, ze kterých už začínám chápat to nadšení pro PAM :) Opravdu to vypadá moc dobře a navíc tvůj příběh o dopravě vč. přirovnání, kterým by se mohl i dnes inspirovat pan Čapek při Velké poštovní pohádce, opravdu pobaví. Tak přeju moc radosti a přesný chod!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jeste jednou dekuji - nadseni stale trva. Prerovnal jsem hodinky v krabicce, aby se korunkama nepomlatily, a uz to vypada jak ma :). Kompakt akorat nepobral to svetlo :(.

 

chronozatisi.jpg

 

chronorodinka.jpg

 

Rad bych zde zminil jeste jednu vec, a totiz to, ze za tohle vsechno vlastne muze YPO :D, kteremu timto taktez velmi dekuji za fajn pokec a prima chvilky nad tabakem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka, kde sviti svicka na hodinky....to je zatisi se vsim vsudy...idealni na pracovni plochu...

a Monstra mezi Breitling a Panerai se rozhodne neztrati, prave naopak :eek:

 

Dadrivo blahopreji k prirustkum.... a verejne dekuji za super spolupraci... :cheers:

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take gratuluji a co se mi na tech OP nejvice libi ? Nejsou tam sekundy tudis odpada honba za serizovanim presneho casu je to takove pohodove takove konzervativni no zkratka Libi se mi to v jednoduchosti je sila jen kdyby tak staly jako MM ale to by zase byly podobne atraktivni takze nic. Je dobre ze jsou takove jake jsou a je dobre ze stoji kolik stoji.

 

Proc? no preci takhle o nich muze spousta lidi snit a budou jejich nedosazitelna laska a tim budou stale velice atraktivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ne-caním, nemyslel jsem to zle :) Samozřejmě gratuluji šťastnému majiteli.

 

Taky gratuluji, ale tak nejak sdilim vlabaruv nazor. pred par mesici jsem byl dokonce tak zpitomely tou vseobecnou manii po OP ze jsem se rozhodl ze je musim mit taky. mel uz jsem je na ruce a stacilo vytahnout kartu a zaplatit, ale nakonec jsem cukl (ostatne poprve v zivote pri nakupu hodinek). Uvedomil jsem si tak nejak ze mi nic nerikaji a jen podleham manii na tomhle foru :D asi jsem proste jeste nedorostl - mozna to jednou prijde - pred par lety mi Rolex pripadal jako hodinky od kolotocu a kdybych nemusel pritelkyni koupit auto tak uz jsem mel na pazoure Daytony :D OP jsou asi vazne hodinky pro velky chlapy a jeste budu muset nejaky cas pockat....mozna to prichazi az s vekem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DaDriva: chapu, kdyz jsem se snazil pochopit, co na tech OP jako je, tyhle Radiomiry se mi zadly nejelegantnejsi, bez toho bordelu na korunce, at slouzi!!! PS: story je desiva, ale kazdej pribeh posili citovou vazbu, jsi v pr.... :thumbsup_anim:

 

Pěkný kousek. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč ostatní mají to heblo na korunce? Stačí link, díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, vy me s tim "dorustanim" do OP desite .. mne bylo v lete 30 a ted nevim, zda se nemam citit starsi :).

 

Gratuluju ke vzhledově podobnému přírůstku ve stejnou dobu a s problémama při doručování.

PS: na té fotce teda vypadáš starší

 

EDIT: překvapuje mě ten rozdíl ve velikosti Breitling a Panerai, asi je tou perspektivou. Máš Panerai 44mm?

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný kousek. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč ostatní mají to heblo na korunce? Stačí link, díky.

 

Patentovaná ochrana korunky proti vnikání vody.

I když sám nevím, co bylo dřív, korunka typu Radiomir nebo ta velká (patentovaná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patentovaná ochrana korunky proti vnikání vody.

I když sám nevím, co bylo dřív, korunka typu Radiomir nebo ta velká (patentovaná).

 

Korunka bez ochrany byla pouzivana drive. Pakovy mechanismus chranici korunku proti nechtene manipulaci a zaroven zajistujici lepsi vodotesnost prisla az jako dalsi inovace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...