Přejít na obsah

Precista Italian PRS 20


Vit

Doporučené příspěvky

Ale ty Precisty to bylo momentální hnutí mysli (ženy to mívají v šestinedělí, já dost často), NOMOSky jsou stále ve výhledovém plánu k mým dosti kulatým narozeninám v příštím roce, ale co člověk ví, co bude za rok.....

Tak to je paráda, já jsem si tak koupil Prim Sport I a dám si je na renovaci do NM. Příští týden jdem se skalisem na kafe, návštěva Glashuette vypadá na druhou půlku září, dáme ti vědět. Hezký víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to je paráda, já jsem si tak koupil Prim Sport I a dám si je na renovaci do NM. Příští týden jdem se skalisem na kafe, návštěva Glashuette vypadá na druhou půlku září, dáme ti vědět. Hezký víkend.

 

Vsechno je to tak, jak pise prochy. O vikendu si snad trochu vyjasnim casove moznosti a pristi tyden napisu do Nemecka. Trochu jsem to casove zkomplikoval, ale zda se, ze se to snad uz nejak vyvrbi.

 

Jo a vite, co me na Precistach strasne bavi: Do mesta (fakulta/prace/kamkoliv) jezdim salinou z kraje Brna a cestou je jeden most, ktery se podjizdi. Tam je vzdycky tma a hodinky nasvicene na slunci krasne sviti. Vzdycky se na tech par vterin tesim jak malej kluk. A nejvic me nastve, kdyz nektery ridic rozsviti osvetleni... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je paráda, já jsem si tak koupil Prim Sport I a dám si je na renovaci do NM. Příští týden jdem se skalisem na kafe, návštěva Glashuette vypadá na druhou půlku září, dáme ti vědět. Hezký víkend.

 

Jo PRIM IGEN to je jasná volba, to začíná být stálice na hodinkovém nebi. Přeji příjemné posezení u kafíčka se skalisem a pokud výjde Glashutte 2 tak budu nesmírně potěšen.

 

 

to skalis: Precisty svítí nádherně, zatáhl jsem manželku na WC (ale jen proto, že je tam ve dne naprostá tma!) a kochali jsme se. Nádhera nádherovatá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo PRIM IGEN to je jasná volba, to začíná být stálice na hodinkovém nebi. Přeji příjemné posezení u kafíčka se skalisem a pokud výjde Glashutte 2 tak budu nesmírně potěšen.

to skalis: Precisty svítí nádherně, zatáhl jsem manželku na WC (ale jen proto, že je tam ve dne naprostá tma!) a kochali jsme se. Nádhera nádherovatá.

 

 

Musim se priznat - mozna to je uchylny - ale kdyz sedim na trune tak casto zhasinam a zkousim to co mam zrovna na ruce :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...