Přejít na obsah

ORIENT Diver 300m a autobusák


safi

Doporučené příspěvky

To je dobrej pošuk :thumbsup_anim: .....no takové téma by bylo zajímavé....by se vidělo, kdo jak tikadlama zachází :thumbsup_anim: ...nebo jak i když dělničí...(jako já)... :thumbsup_anim: ..tak jak je opatrnej....ale to prostě nejde, nechat je doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za model? Tyhle žívé fotky vypadají dobře - zvláště ta poslední!

najdrahsie divery od orientu (podla mna trochu drahsie nez kolko su hodne) zvlast preto ze nie su urcene pre europu a teda nutno dovazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak to raděj ty MarineMastery, Orient Divery mi moc zajímavý nepřijdou, navíc to šílený logo ...

 

Logo nelogo MarineMastery jsou jasně lepší, ale kdybych měl možnost, dal bych přednost LandMasterům v téhle limitce. To by byly mé definitivní hodinky. Mimochodem, co je zač kalibr 8L35 ?

 

Edit - ještě jedna fotka

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo nelogo MarineMastery jsou jasně lepší, ale kdybych měl možnost, dal bych přednost Landmasterům v téhle limitce. To by byly mé definitivní hodinky. Mimochodem, co je zač kalibr 8L35 ?

hmm, vypadji hezky. jaka byla cena te limitky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
hmm, vypadji hezky. jaka byla cena te limitky?

 

To asi nepamatuji, protože to není limitka z těch nejnovějších. Dlouho jsem je scháněl, ale nikdy a nikde jsem na ně nerazil, mám jenom dvě fotky :( . Takže si je čas od času vytisknu, vystřihnu a pak machruju před zrcadlem :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

LandMastery a FlightMastery jsou jediné japonské hodinky, které jsem si kdy přál. Nejdříve jsem byl hotový z FlightMasterů, ale nakonec je převálcovaly LandMastery.

 

Závěr : když Japonsko, tak LandMaster 10thAnniversary.

 

to "safi - omlouvám se za plevelení vlákna o newyorském autobusákovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Jenom doplním, že landmaster má pouzdro z jednoho kusu.

 

 

 

Omlouvám se za svoji nevědomost, ale ty hodinky v řezu jsou ty Landmastery? Vypadají že nejsou z jednoho kusu, já tam vidím oddělený šroubovací dýnko. Jak to je?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...