Přejít na obsah

Fortis B-42 Marinemaster


7jerry7

Doporučené příspěvky

Já právě proto také nejmenoval a rozebíral jsem jen co jsem objevil...až když Phoenix sám napsal že jsou od něj...i tak si stojím za svým tvrzením o dobrém dojmu z obchodu..vybroušené číslo mě překvapilo a trochu vylekalo, to je celé...Na bežném světle to je v podstatě neviditelné, ale díky tomu, že jsem to jinde viděl, tak jsem se na to místo podíval pod světlem 3W diody a zahlédl částečná čísla...je to údajně pořadové číslo kusu v modelové řadě...

 

Klídek, ona za to asi může Tvoje nepříliš šťastně formulovaná věta o odstoupení od obchodu - vžij se do PhoeniXovy situace, nikdo tady asi nemá zapotřebí, aby vystupoval jako poloviční podvodník, žejo. K hodinkám máš veškerý papíry, servisem prošly, koupils je od důvěryhodnýho člověka, podle názorů zdejších odborníků jsou taky OK, tak to neřeš, vyser se na běhání od čerta k ďáblu a užívej klidnou a rodinnou atmosféru zde se členy tohoto fóra (kromě Mengelise :D :D :D).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máš ta čísla v té kartě?....

Jestli si dobře vzpomínám, tak do jedné mi to vyplnili (B-42 Flieger Chronograph), do druhé ne (B-42 Pilot Professional). Jedna prodejna, stejná parta prodavaček.

Asi se to dělá podle nálady nebo podle toho, jestli kupuješ ke konci prodejní doby, těsně před obědem, v "těch" dnech ....... cokoliv.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale jestli Vám tu vadí nováčci, tak to stačí říct :notworthy: ...myslel jsem že je to fórum pro lidi se stejným zájmem a že si tu vzájemně i pomáháte!!Jsem členem fóra o skůtrech a slova jako "zasr..í nováčci" tam nelítají, že Petr Biker-to se zase dotklo mě!...nikde a nikoho jsem neoznačil jako špatného obchodníka, lumpa nebo cokoliv...zaregistroval jsem na hodinkách něco, co má být jinak, tak proto vzniklo toto vlákno, abych získla radu co a jak...Samo že jsem se nevyhnul hovoru s autorizovaným dovozcem, jde mi opravdu o potvrzení záruky a to je vše-prostě osoba se kterou jsem mluvil v Nestu, mě zrovna neujistila, že mám záruku...S phoenixem jsem o tom mluvil i po telefonu a zatím celkem v klidu, čas a úsilí to bude stát mě a jestli jsem si to měl nechat pro sebe a neobtěžovat tím zdejší zkušené členy, tak se tedy omlouvám.............Jestli o nové členy nestojíte, tak uzamkněte přístup pro nově se přihlašující....já vstoupil po několika dnech pročítání a prohlížení něčeho, co se mi tak jako Vám všem líbí, tak jsem se rozhodl vstoupit a pak i koupil stroj od osoby, která na mě působí velmi věrohodně a obchod s ním považuji dosud za uspokojivý. I kydbych řešil, že budu bez záruky, tak s ním a věřím že ke spokojenosti obou, mě se hodinky líbí a těšil jsem se na ně tak, že jsem ho dokonce vytahl v neděli za volant a sešli jsme se kdesi na cestě mezi libercem a brnem....Bohužel fotky z toho asi nebudou, protože viditelné to je blbě a jen z některého úhlu, otázka je..jestli je vůbec dávat sem...

:crying_anim02: :guiltysmiley:

 

 

Vážený pane.....nováčci nám.....(nebo jinak)...mně osobně tu nevadí.Ale to,co jste tu rozpoutal ohledně těch Fortisů,to se mi nelíbí.....z meziřádků plyne(i když jste nejmenoval a nechcete to naznačit),že se cítíte podveden.....

Narovinu......pokud se Vám něco nezdá,hodinky Phoenixovi vraťte a nechte to bejt..... tohle tady.....to je hnus..... :thumbsdown_anim:

S kverulanty,jako jste Vy,musí být vážně radost uzavírat obchod....... :suicide_anim:

 

 

Zvedněte zadek a běžte si ty hodinky koupit do obchodu.......abyste měl "jistotu".......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Džejms
To jsou věci! Nový bondovky a hned takový změny!

A s OP zásadně jen v neoprenu? Nebo za instalatéra? :ban:

 

když už jsme u těch bondovek v tomhle ot vlákně - já myslel, že echt bondovky jsou pouze modré seamastery = TY JEDINÉ které si ten "název" zaslouží - jak je to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už jsme u těch bondovek v tomhle ot vlákně - já myslel, že echt bondovky jsou pouze modré seamastery = TY JEDINÉ které si ten "název" zaslouží - jak je to ?

Pro vetsinu lidi to budou asi ty jedine "modre", ale spravne by mely byt bondovky vsechny ktery nosil Džejms :thumbsup_anim: cili i ty s tim PPK cifernikem :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Džejms
Pro vetsinu lidi to budou asi ty jedine "modre", ale spravne by mely byt bondovky vsechny ktery nosil Džejms :thumbsup_anim: cili i ty s tim PPK cifernikem :thumbsup_anim:

 

tak to jsem rád - jsem totiž dost ješitný a tohle mě zase nakoplo :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý pane Gilius, vstoupil jsem na toto fórum s dojmem, že jdu mezi lidičky se stejným a mě osobně příjemným zájmem, Jestli snad z mých textů vyplinulo cokoliv, čím by Phoenix měl být jakkoliv nekale označován, tak se veřejně omlouvám, protože ani náznakem bych se ho nechtěl dotknout, dle mého jsem byl jen všímavější a po dvouhodinovém sezení s ním-tedy při uzavírání obchodu, jej považuji za člověka čestného a upřímného-kecali jsme o všem!!!!A než jsem toto vlákno založil, tak jsem s ním vše probíral po telefonu a k založení jsem byl vybídnut, nedělal jsem to sám z vlastního vrtochu...Na akci je vždy reakce, takže ten předešlý dlouhý text vznikl ve chvíli, kdy jsem omylem dostal SZ s oněmi slovy o nováčcích a to mě nadzvedlo, já jsem totiž nic neprovedl, je jsem se ptal a bez podtextu. Tímto bych požádal admina o smazání jména v textu u onoho "zas..ní nováčci"-vysvětlili jsme si to po SZ-ale k příspěvku už nemám přístup na edit.... Myslím, nebo doufám že i Phoenix ví své, seděl se mnou v bistru a myslím že mě stačil trochu poznat....leknutí snad není nic zlého, jen jsem čekal odpovědi-ne napadání....Phoenixe nechci a nikdy jsem nechtě nijak poškodit!!! Je to dle mého fér obchodník a dost vstřícný. Po zdejších příspěvcích je patrné, že čísla se do karet uvádějí jak kdy a tak, takže zvolím šetrný postup ke zjištění platnosti záruky a tím to budu považovat za zde uzavřené. Podveden se zajisté necítím a to zdůrazňuji, když jse to prvně Phoenixovi volal, byl stejně překvapen, jako já, takže jsem si jist, že to sám nevěděl!!!! A jaký dojem z obchodu se mnou kdo má, to nechám na posouzení svých obch. partnerů....jsem prostě jen detailista....Takže budete-li pane Giliusi mít někdy zajímavou obch. nabídku, je možné, že se potkáme a bude jen na Vás, jestli se obchod uskuteční-nepošlete-li mě do obchodu....

Mějte všichni příjemný večer............

7jerry7

 

Vážený pane.....nováčci nám.....(nebo jinak)...mně osobně tu nevadí.Ale to,co jste tu rozpoutal ohledně těch Fortisů,to se mi nelíbí.....z meziřádků plyne(i když jste nejmenoval a nechcete to naznačit),že se cítíte podveden.....

Narovinu......pokud se Vám něco nezdá,hodinky Phoenixovi vraťte a nechte to bejt..... tohle tady.....to je hnus..... :thumbsdown_anim:

S kverulanty,jako jste Vy,musí být vážně radost uzavírat obchod....... :suicide_anim:

Zvedněte zadek a běžte si ty hodinky koupit do obchodu.......abyste měl "jistotu".......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli snad z mých textů vyplinulo cokoliv, čím by Phoenix měl být jakkoliv nekale označován, tak se veřejně omlouvám, protože ani náznakem bych se ho nechtěl dotknout.Phoenixe nechci a nikdy jsem nechtě nijak poškodit!!! Je to dle mého fér obchodník a dost vstřícný. Po zdejších příspěvcích je patrné, že čísla se do karet uvádějí jak kdy a tak, takže zvolím šetrný postup ke zjištění platnosti záruky a tím to budu považovat za zde uzavřené. Podveden se zajisté necítím a to zdůrazňuji, když jse to prvně Phoenixovi volal, byl stejně překvapen, jako já, takže jsem si jist, že to sám nevěděl!!!!

 

Tohle je pro mne to nejdůležitější.....z podtextu předchozích příspěvků plynulo(alespoň pro mne),že se Vás Phoenix snažil podvést.......jsem rád,že to považujete za uzavřené. Mějte z hodinek radost.....:)

 

 

Se mnou obchod určitě uzavírat nebudete,já jsem tu přes digitálky....... :whistle:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ne, mám suunto X9i, Suunto X6M Black a Ciclosport CP 29

.....

osobně na ty fortisky furt čumím a kochám se...prostě splněný sen......díky Phoenixovi....

 

Tohle je pro mne to nejdůležitější.....z podtextu předchozích příspěvků plynulo(alespoň pro mne),že se Vás Phoenix snažil podvést.......jsem rád,že to považujete za uzavřené. Mějte z hodinek radost.....:)

Se mnou obchod určitě uzavírat nebudete,já jsem tu přes digitálky....... :whistle:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to údajně pořadové číslo kusu v modelové řadě...

No takhle jsem si to původně taky vykládal, ale kupoval jsem svoje Fortisy v době, kdy už byly několik let na trhu a číslo mám 4007. Nezdá se mi, že by se jich vyrábělo tak málo, aby čtyřmístné číslo stačilo... Ví tedy někdo víc o tom, co to numero skutečně znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono snad každá modelová řada má v prvních pěti číslech (čísla modelu) zakomponován asi rok zhotovení, to jsem někde zaregistroval....

 

No takhle jsem si to původně taky vykládal, ale kupoval jsem svoje Fortisy v době, kdy už byly několik let na trhu a číslo mám 4007. Nezdá se mi, že by se jich vyrábělo tak málo, aby čtyřmístné číslo stačilo... Ví tedy někdo víc o tom, co to numero skutečně znamená?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je založit vlákno a založit vlákno. Objevil se tu nový člen a hned s problémem, který vznikl po koupi hodinek v prodejním vlákně. Ví se, které to jsou hodinky a nebylo by těžké domyslet, kdo je prodával. Myslím si tedy, pokud došlo k plašení, že by se diskuse měly účastnit obě strany, čili jak kupující, tak prodávající. Iritoval mě způsob jakým 7jerry7 popisoval problém, a že je připraven od obchodu odstoupit a jaké bude podnikat kroky. Při prodeji jsem ho seznámil se všemi mnou známými informacemi, obchod proběhl v klidu. A za pár dnů tady čtu něco o jakési "nepravosti" a jak už jsem řekl odstupování od koupě a po SMS i to, že si mám nachystat peníze. Vadí mi třeba, že jerry nenapsal: Jo, prodávající mi řekl, že s hodinkami byl v Carollinu a vše bylo v rámci garance zkontrolováno a v pořádku, garance platí atd... To potom vypadá, jakože jsem něco zatajil, snažil se něco skrýt nebo nedostatečně informoval nového majitele. Nedivte se mi, že jsem ku*va na*raný!!! :gun_bandana: Chci říci, pokud se má něco řešit veřejně a takovýmto způsobem, potom se vším, co k tomu patří. Pokud by však 7jerry7 opravdu dospěl k závěru, že něco není v pořádku, jsem připraven se s ním na jeho náklady sejít a od obchodu odstoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Džejms
Ono je založit vlákno a založit vlákno. Objevil se tu nový člen a hned s problémem, který vznikl po koupi hodinek v prodejním vlákně. Ví se, které to jsou hodinky a nebylo by těžké domyslet, kdo je prodával. Myslím si tedy, pokud došlo k plašení, že by se diskuse měly účastnit obě strany, čili jak kupující, tak prodávající. Iritoval mě způsob jakým 7jerry7 popisoval problém, a že je připraven od obchodu odstoupit a jaké bude podnikat kroky. Při prodeji jsem ho seznámil se všemi mnou známými informacemi, obchod proběhl v klidu. A za pár dnů tady čtu něco o jakési "nepravosti" a jak už jsem řekl odstupování od koupě a po SMS i to, že si mám nachystat peníze. Vadí mi třeba, že jerry nenapsal: Jo, prodávající mi řekl, že s hodinkami byl v Carollinu a vše bylo v rámci garance zkontrolováno a v pořádku, garance platí atd... To potom vypadá, jakože jsem něco zatajil, snažil se něco skrýt nebo nedostatečně informoval nového majitele. Nedivte se mi, že jsem ku*va na*raný!!! :gun_bandana: Chci říci, pokud se má něco řešit veřejně a takovýmto způsobem, potom se vším, co k tomu patří. Pokud by však 7jerry7 opravdu dospěl k závěru, že něco není v pořádku, jsem připraven se s ním na jeho náklady sejít a od obchodu odstoupit.

 

 

naprosto chápu tvoje rozhořčení - na chronomagu jsem prodal spousty hodinek - poštou nebo osobně a vždy jsem se setkal pouze s fér jednáním a mnohdy jsem poslal nebo předal hodinky ještě před tím než jsem měl peníze na účtě nebo v ruce, a ne vždy se jednalo o stokoruny nebo tisíce, ale o desetitisíce - tahle "kauza" mi přijde nefér a jako zbytečné rýpaní - ostatně na hodnocení kupujících, prodávajících tu je vlákno, které zeje prázdnotou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že jsem už vypotil veškeré omluvy objasnil všechna nepochopení, nikdy jsem neřekl, že by mi bylo něco zatajeno, ale pravda ani nezmínil, co vše jsem vyslech při koupi, včetně Tvé návštěvy Carollina-TO JSEM MĚL!!!...ale v ten okamžik ani jeden z nás nevěděl a netušil, že je tam vybroušené nějaké číslo a po hovoru se zástupcem servisu mi bylo řečeno, ať se stavím, že tam to číslo skutečně být má a že je to číslo vyjadřující pozici ve výrobě-teď tuším, že je to asi "jen pořadové číslo ve výrobě". Našel jsem dnes na netu, že tytéž hodiny z koscomu někdo prodává a v záručáku nemá ani číslo case, ani toto čtyřmístné, přesto, že na hodinkách je....Věc jsem prvně probíral s Tebou a kdybychom jeden nebo druhý měli info o tom, že tato ledabilost ze strany prodejců existuje, tohle vlákno by nikdy nebylo...nevěděli jsme to ani jeden a víš že jsem to bral jako dotaz na znalejší, sám si to zmínil, "jo založ to".....A jako nějaký problém bych to také neviděl, protože čím víc se to tu rozdmýchalo, tak vylezlo na povrch, jak a co prodejci uvádějí a píší a to bylo příčinou mých dotazů-má/nemá tam být číslo-má/nemá být v záručáku-přiznávám že mě to vylekalo, ale neřešil jsem to s tebou ani náznakem jako zatajení čehosi, ale hned jsem Ti volal a divili jsme se oba-kdybych měl pocit, že jsi to věděl, tak bych to takhle nezjišťoval, ale asi tě přeci hned vazval k odstoupení-to jsem do telefonu neudělal, ani nenavrhoval-protože jsem Ti věřil...Až tedy dnešní text, o odstoupení od obchodu, byl tedy unáhlený a předčasný, to je fakt, sorry!!! ale ten dotaz od někoho ve vláknu, co s tím budu dělat byl tak divný..no nic... Informace při koupi byly z Tvé strany zcela vyčerpávající a o ničem z toho co jsi mi řekl nepochybuju ani nemyslím, že jsi neco tajil-to už sem tu řekl!!!!A o nepravosti jsem též nic nepsal....! Carollinum navštívím, zeptám se na záruku, ale myslím, že tam o vyplňování a nevyplňování údajů od prodejců vědí své, takže tam asi koupím ten řemen co jsem ti říkal a bude...OPAKOVANÁ OMLUVA ZA NEDOROZUMĚNÍ TOBĚ PHOENIXI.............

 

Ono je založit vlákno a založit vlákno. Objevil se tu nový člen a hned s problémem, který vznikl po koupi hodinek v prodejním vlákně. Ví se, které to jsou hodinky a nebylo by těžké domyslet, kdo je prodával. Myslím si tedy, pokud došlo k plašení, že by se diskuse měly účastnit obě strany, čili jak kupující, tak prodávající. Iritoval mě způsob jakým 7jerry7 popisoval problém, a že je připraven od obchodu odstoupit a jaké bude podnikat kroky. Při prodeji jsem ho seznámil se všemi mnou známými informacemi, obchod proběhl v klidu. A za pár dnů tady čtu něco o jakési "nepravosti" a jak už jsem řekl odstupování od koupě a po SMS i to, že si mám nachystat peníze. Vadí mi třeba, že jerry nenapsal: Jo, prodávající mi řekl, že s hodinkami byl v Carollinu a vše bylo v rámci garance zkontrolováno a v pořádku, garance platí atd... To potom vypadá, jakože jsem něco zatajil, snažil se něco skrýt nebo nedostatečně informoval nového majitele. Nedivte se mi, že jsem ku*va na*raný!!! :gun_bandana: Chci říci, pokud se má něco řešit veřejně a takovýmto způsobem, potom se vším, co k tomu patří. Pokud by však 7jerry7 opravdu dospěl k závěru, že něco není v pořádku, jsem připraven se s ním na jeho náklady sejít a od obchodu odstoupit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...