Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - České Budějovice


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil
..... a to jsem chtěl s Kamilem pokecat taky o té dietě z blesku. Uvidí buď přijedu nebo ne.

Tomu nevěř, to jsou kecy.:) Je to jednoduché, míň jíst a víc se hýbat. Všechny diety jsou jen berlička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to škoda že jsi se zaseknul, mysleli jsme na Tebe. Gandalf to asi řekl pěkně za nás za všechny, bylo to fakt moc příjemný. Jeden dotaz do pléna: Kolik je tady vlastně jihočechů? Přišlo nám, že je nás strašně málo co reagují na sraz jihočeský sekce. Nemluvě o tom, že nás drží nad vodou Kamil, vždycky to pěkně spunktuje a ještě nám vozí ukazovat takový skvosty! Ještě teď mám z vorlíků vodřený voči! (a v noci jsem se vodkopával) Těším se na další...

Upraveno uživatelem atim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
... že nás drží nad vodou Kamil, vždycky to pěkně spunktuje a ještě nám vozí ukazovat takový skvosty! Ještě teď mám z vorlíků vodřený voči! (a v noci jsem se vodkopával) Těším se na další...

Nezapomeň na Gandalfa. S ním jsme založili tradici JČ srazů.:) A Orlíky zůstaly v Gomelu v trezoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vážení Jihočeši! Kamil navrhuje zase možnost setkání jihočeský sekce, tak by jsme se k tomu měli postavit čelem. Termín 12. 10. 09, napište kdo by jste měl zájem pokecat. Cody při svých horečkách nakupuje jako šílenej tak by asi bylo na co koukat. Já bych vás zase rád viděl. Atim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze cody hned prodava jako silenej:-) Kazdopadne Suma urcite mit budu, tak by to bylo prijemne oranzove zpestreni. Jsem pro. Navic nejake levne pilotky mam porad v merku, snad se do te doby zadari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kamil
Tak to by měli asi kluci budějický ale myslel jsem jestli zase někde nebudeš mít působiště a my by jsme tam dorazili za tebou, já se také snadno přizpůsobím. :thumbsup_anim:

Budu v motorestu Pegast, skvěle tam vaří, ale 12. mají zrovna sanitární den, kuchyně je zavřená.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...