Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Cajk. Já zas tudle po dvou pivech otočil čitatele a jmenovatele, a výsledkem byla zdrcující chyba při výpočtu denní odchylky PAM od koupě ? skutečných 1,2s místo pivních 0,8s. Tomuhle řikam tragedy.

Ještě, že Andy si toho všimnul (a LovecK nezapoměl oglosoval) :D

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se přifařit dnešním obědem, můj nápad (dávali to v bedně :) ) a žena tvořila. Lilek, mozzarella, bazalka a rajčatová omajda. Něco podobného jsem měl v Průhonickém Grossetu s krevetama a tam pecka. Doma taky, jen jako příloha byla panenka od neděle.  

post-27504-0-32255100-1562615832_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@david . Tohle miluju a ja delam tzv lilkovy lodičky. Vydlabu ty lilky a cukety a ten vnitrek na kousky s drc racatama, parmazanem, mozzarellou, bylinky, cesnek, sul, drc pepr, proste takovy vychuceny ragů a narvu to zpatky do tech vydlabaných lodiček a pak už jen zapéct v troubě nebo na grilu a rozdíl je v tom, že se všecko hezky udrží na jednom míste a nevyteče to nej kolem tyhle jakože věže;/) úspěch zaručenej;-)

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Operation finale.

 

Zeleninová směs má dvě možnosti ? po pečení nechat v celku ve výpeku, nebo vše rozmixovat. Já tentokrát mixoval. Na doladění stačí cca deci smetany, provařit a sůl to taste.

 

Maso jsem jen zbavil velké kosti.

 

Jako příloha lze prakticky cokoliv, od těstovin a knedlíků, po kuskus, bulgur a samozřejmě rýže. Tu jsem zvolil já. Keep it simple.

 

8fac12625c68924b0c6ff9db943dac02.jpg

 

2356978495826627d2b14afc24ea4a35.jpg

 

ef66a9a94bfe368bf840ebfede05ee35.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oujes tak tohle vypada absolutne topove!!! Budu si uz muset tu sous vide zalezitost taky poridit;-)

Ty mas tu lidlovskou vid Radku? Jses spokojenej s tim, naky problemy nebo tak, co by jsi tomu vytknul treba. Asi bych zacal taky s takovym jakoze entry levelem. Myslim ze staci nee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...