Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tvl Maxeli, vzdyt to je na tom to nejlepsi, to loupani, upatlany prsty. Ta stava z hlav, co se trochu pusti do masla s cesnekem.

Tos me ted dostal. Ses muj vzor, guru, kulinarska modla, a jebnes sem takovou hlasku :D :D :D

 

Jinak teda diky za pochvalu :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U slávek jo, ale todle mě moc nebere. Soráč no :)

 

Sem si jednou ještě na dědině jihočeské objednal v celkem slušné restice krevety na česneku a dostal talíř těch nejmenší potvor v celku. 3/4 hodiny sem to obíral, nasranej, z toho mikro-žvejkání mě bolel pant huby. Nicmoc. Ale nevzdal sem to. Taky to bylo dost drahý, hedrek. A vod tý doby na česneku a bílém víně jedině s ocáskem, zbytek brnění musí dolu před.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

U slávek jo, ale todle mě moc nebere. Soráč no :) ...

V poho, kazdej ma hubu nastavenou jinak :) Kdyz jsem tohle jedl prvne cca 13 let zpet, tak jsem mel dva dny pachut v puse. Dnes bych pro to jidlo vrazdil :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a já jsem někde uprostřed...

Chápu poetiku neloupaný krevety i upatlanejch prstů... Na druhou stranu, kreveta bez střívka je za mě velký plus... Znalým snad nemusím vysvětlovat proč. :D

 

Takže za mě, čím jsem starší, tím víc oceňuju loupaný krevety...

Slávky jsou za mě 50/50. Ale u krevet chápu praktické výhodny loupanejch. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej to ma nejak s krevetama. Ja sem treba taky vzdy preferoval cely krevety, ale vzdy me nejvic sralo to cisteni strev, to je proste opruz, utirat to do ubrousku, bee. Takze reseni je koupit cely, ocistit hezky za syrova, nechat jen ten vocasek a ze skeletu a hlav udelat tu stavicku, kterou pak pouziju do finalni omacky, smesi, polivky, atd. 
ale neni nad to kousnout do krasne stavanaty, krupavy a sladounky velky krevety, to je proste pecka(-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...