Přejít na obsah

G-SHOCK FROGMAN


nAscA

Doporučené příspěvky

Jj uz jsem to videl. No ruzni prodejci, ruzne ceny..... a jeste ke vsemu jine oznaceni. Jedny budu mit, ale az v zari...

 

 

Myslis ze to je stejny model? Sice mezi nima nevidim rozdíl ale takový skok v ceně :sad01_anim:

 

Jak to že až v září ? To čekáš na nějakou spešl edici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotaz pro majitele frogmanu. Tak nějak se ke mě dostaly dw-6300..Předpokládám první frogmany vůbec(bez nápisu frogman) ale mají dle mého vadu :) po stlačení tlačítka light nesvítí a levá tlačítka jsou hodně zapuštěná z toho horní více než dolní a to že je skoro současně s plastem. Jedná se o nové hodiny, jinak bych to nejspíš přisoudil stáří.Ted co s nimi. Díky za každou radu a připomínku.

 

Edit: Přidávám fotku.

post-3834-1246636286.jpg

Upraveno uživatelem Yvaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nevis co s nimi, klidne si je vezmu. Uz sice jedny mam, ale do sbirky bych je bral. :lol:

Neboj, leva tlacitka mam taky tak zapustena, horni vice, nez dolni. Predpokladam, ze je to ok.

Bohuzel, mne tam dosla baterka, tak to svetlo nemuzu prozkouset.A otevirat sam uz je nehodlam, u jednech jsem si ten screwback docela doskrabal a stejne jsem ho neotevrel.

Zkousel jsi to ve tme? A dele podrzet to prave horni tlacitko? Mozna je jen slaba baterka, nejspis je v nich uz pekne dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotaz pro majitele frogmanu.

Takze na me. :thumbsup_anim::)

EDIT: Doufal jsem, ze se mi tento prispevek automaticky priradi k predchozimu, jak se mi uz parkrat stalo, bohuzel.... Timto se omlouvam za 2 prispevky pod sebou. :(

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoušel jsem to i po tmě a ani nebliknou přitom hodinky jdou..že by světlo mělo takovej odber se mi nezdá. Spíš mě dostala ta zapuštěnost těch tlačítek vlevo. Až budou doma po výměně baterky tak je nafotím. Díky za rady.

Upraveno uživatelem Yvaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoušel jsem to i po tmě a ani nebliknou přitom hodinky jdou..že by světlo mělo takovej odber se mi nezdá. Spíš mě dostala ta zapuštěnost těch tlačítek vlevo. Až budou doma po výměně baterky tak je nafotím. Díky za rady.

Ten adjust (vlevo nahore byva zapusten docela casto - aby si to clovek nechtene neprenastavil treba rukavem). Ja bych rekl, ze je to fakt tou baterkou. Ptal ses predchoziho majitele, jestli ji nekdy menil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...