Přejít na obsah

Dají se v ČR koupit A.Lange & Söhne


Návštěvník Tada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Rekl bych, ze pouze Nemecko nebo Rakousko. Co to ma byt za model ?

 

Model přesně nevím, on Lange a syn nemají moc dámslých modelů. Nějaký s hranatým pouzdrem. Ono je ve hře víc značek, jen jsem chtěl zjistit, jesli se tady na ně může člověk někdě kouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model přesně nevím, on Lange a syn nemají moc dámslých modelů. Nějaký s hranatým pouzdrem. Ono je ve hře víc značek, jen jsem chtěl zjistit, jesli se tady na ně může člověk někdě kouknout.

 

Doporucuji Wempe ve Vidni. Je to za humny, prijemne prostredi, krome toho se muzete projit po nadherne evropske metropoli (Viden je moje zamilovane mesto) a po prohlidce hodinek muzete zaskocit na nejakou zajimavou vystavu, napr.

http://www.albertina.at/jart/prj3/albertin...rve-mode=active

(doporucuji, zbezne jsem ji proletl v zari po van Goghovi).

 

Krome toho je v dosahu pesi vychazky od Wempe (Kaertner Strasse) nekolik dalsich zajimavych hodinarstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

V nejbližší době pojedu do Vaduzu, tam mají taky leccos, ale Lange ne...

 

Nebylo by kratší jet přímo do Glasshüte než do Vídně? Prý je to někde u hranic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nejbližší době pojedu do Vaduzu, tam mají taky leccos, ale Lange ne...

 

Nebylo by kratší jet přímo do Glasshüte než do Vídně? Prý je to někde u hranic?

 

Jde o to, ze ktere casti republiky jses. Ze strednich, severnich a zapadnich cech to bude rychlejsi do Glasshuette, z Moravy zase do Vidne. Vyhoda Gh je, ze tam jsou Lange a dcery doma, ve Vidni zase najdes vetsi vyber dalsich znacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Jde o to, ze ktere casti republiky jses. Ze strednich, severnich a zapadnich cech to bude rychlejsi do Glasshuette, z Moravy zase do Vidne. Vyhoda Gh je, ze tam jsou Lange a dcery doma, ve Vidni zase najdes vetsi vyber dalsich znacek.

 

Jsem ze středních Čech, v praze jsem po dálnici za 15minut :) Takže to budu mít do Glasshüte asi celkem rychle a na ostatní značky se mamka může mrknou tady v ČR nebo v tom Vaduzu, kde mají dky nízké DPH i docela rozumné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...