Přejít na obsah

LACO 737


šíma

Doporučené příspěvky

Já mám zase na dýnku jenom nápis Laco... žádnej Lacher :)

Tuším že LACO je zkratka LAcher COmpany.

Ale nakonec jsem do nich z vrozeného konzervatizmu a poznámky kolegáčka 911 nešel. Nicméně místo nich jsem pořídil ARISTO big pilot quartz, které jsem popisoval ve vlákně "Ekonomické flígry". Ne že bych je nějak zvlášť potřeboval, ale hrozně mě zajímá co mají na zadním víčku...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by někdo z nás nosil hodinky dýnkem nahoru, ale všichni se shodneme, že to jak vypadá dýnko, je skoro tak důležité jako ta "správná" strana :rolleyes:

 

A u těhle je to dýnko vyloženě odpuzující :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ten peniaz mi to pride ako viac nez slusny kus hodiniek .... dynko mohlo byt aj menej pocmarane ale aspon ze tam nedali priehlad :) to by pri miyote naozaj vsetko pokazilo

 

inak na miyotu trochu pozor... neskodna je len v masivnych najlepsie potapacskych hodinkach... vtedy uzivatel skoro nepozna rozdiel od swiss ale ak su hodinky mensie (vahou) a nedajboze trochu subtilnejsie tak sa pomerne znatelne prejavi natahovanie iba na jednu stranu a takzvany efekt "divokeho rotora" znamy napriklad z V775x a u M sa k tomu pridava aj taky divny pruzinovy zvuk (u mohutnych diversiek je to nmalo pocut ale mam to napriklad aj v supersportkach od novodobeho primu z cias ked si este tak uplne neuvedomovali aki su luxusni a tam je to vyslovene otravne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to pouzdro blbý rozhodně nepřijde.. Nebýt to odkaz na 737čku, tak si je asi pořídím :)

Já to myslel tak, že se ze předu tváří jako kopie B-Uhren a k tomu mi u Laca patří ty placaté nožky, identické pouzdro jako tohle mají třeba i Plojoty Aviator. A odkaz na 737 je jen na dýnku - to se dá vyměnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...