Přejít na obsah

KRIMINALKA ANDEL - "SOUNDTRACK"


Doporučené příspěvky

Asi je to blbej dotaz, ale za zeptani se nic nedam.. pokud nekdo sledujete, videl jste Kriminalku Andel, tak vetsinou na konci pred titulky bezi takova ta "sumarizace" a pritom se hraje takovy chytlavy klavirni solo no a muj dotaz smeruje na vas takovyto - vite kde se to da najit v mp3, pripadne to nekdo mate? Pokud ano uvitam jakekoliv info, krome toho ze si to mam ze streamovanyho videa nejak prevyst do mp3 sam :)

 

Diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Kazdopadne na GT se tesim cim dal tim vic, ale do toho dubna snad vydrzim :)

nevím jestli je to "TEN FILM" - je to prostě takový film ze Smíchova v podání Ístvůda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu ti pomůžu...... :smile_anim:

 

Autorem hudby k seriálu Kriminálka Anděl je Jan. P. Muchow.

To je prvni indicie, a nazev je "the piano song" ? :lol2:

 

Asi Honzikovi psat nebudu, ze jsem fanousek jestli mi rekne kde k tomu prijdu.. pokud se to da treba nekde za padesatikorunu koupit nebo tak neco taky mi to napiste ;)

 

nevím jestli je to "TEN FILM" - je to prostě takový film ze Smíchova v podání Ístvůda :)

Jestli ne spis ze Zizkova, na Smichove je klid, a navic tady to kosi Stropnicky a ta jeho banda :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele normalne Honzovi napis. bud ti da tip kde to sebrat nebo posle. co si ho pamatuju, tak to je pohodovej koktavej typek. je to tak 8 let, snad se nezmenil.

Ja ho neznam a kdyby nase seznameni melo probehnout pres poslani soundtracku ke kriminalce v mp3 tak nevim co by si o me myslel - asi ze jsem nactiletej fananek, kterej pak bude chtit i podpis :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho neznam a kdyby nase seznameni melo probehnout pres poslani soundtracku ke kriminalce v mp3 tak nevim co by si o me myslel - asi ze jsem nactiletej fananek, kterej pak bude chtit i podpis :helpsmilie:

posles mu proste mail nebo jeste lepe pres facebook prosbu. muzes pripojit i vlastni fotku :D jen reknes, ze se ti to libilo a chtel bys to do ipodu. jinak me nic nenapda. na vysamplovani jsou tam dalsi rusive zvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Ja chci tu pianovku z Kriminalky :crybaby:

 

Ahoj, něco jsem našel, tak snad ti to pomůže. To klavírní sólo bylo i součástí písničky ze seriálu Mesto tienov na markíze, spívala to Lucia Siposova. Určitě to tam poznáš. Jo a je to v mp3 ;)

 

Odkaz ke stažení zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...