Přejít na obsah

Navitimer 125 anniversary


xlaque

Doporučené příspěvky

Na toto vlakno som uplne zabudol-pred niekoľkymi tyždňami si na FAM jeden mec kupil Navitimer 125, takže ak by ste mali nejake otazky, môžem ho kontaktovať ;)

Ted jsem se presvedcil podle techto fotek ze ty subdialy jsou fakt maly a hodinky jsou mozna zbytecne prazdny.. Asi to chce mit je v ruce a presvedcit se nazivo.. velikostne k tomu chlapkovi mi prijdou celkem akorat i kdyz na nekterych fotkach vypadaji obrovsky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ted jsem se presvedcil podle techto fotek ze ty subdialy jsou fakt maly a hodinky jsou mozna zbytecne prazdny.. Asi to chce mit je v ruce a presvedcit se nazivo.. velikostne k tomu chlapkovi mi prijdou celkem akorat i kdyz na nekterych fotkach vypadaji obrovsky..

 

Kdepak. :) Podle mě možná nejhezčí Breitling. A bicompax v klasickém rozložení 3-9 plus datum na šestce je asi nejvyváženější vzhled ciferníku co znám. Ale máš pravdu, chtělo by je to vidět naživo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalifx - máš skoro recht, jen doplním new breitling, na opravdový nemá ještě ani náhodou. Breilingáři, jako spidy jsou nesví, když rozluštěj, kolik je hodin už na druhý, třetí pohled, nedivím se, že se jim ciferník zdá pustý a prázdný, bez poézie .... :D

 

Nějak jsem v rozpacích, už třetí nový bretling, co se fakt líbí - ta modrá potápěčská pocta průkopníkům letectví, dělené ciferníčky na dámském chronografu pro profesionály a teď tyhle už skoro opravdový breitling - jen tak dál !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malinko mi vadila absence liminescence na ruckach a ciferniku, ale jinak jsou az moc pekne.

 

No to nevypadá na "lásku". Kdyby ses zamiloval, tak ti nevadí ani kdyby byly bez ručiček !!! :whistle:

A za ty prachy by tam nějaký kus citů měk být . Nebo ne ?

Mě serie Navitimer přijde stááášně nepřehledná.

To bude těžký rozhodování !!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...