Přejít na obsah

Fake galerie


ricous

Doporučené příspěvky

Zdravím,

již jsem v jiném vlákně nabízel, že bych nafotil některé zabavené fake hodinky, aby bylo vidět, jaká kvalita je u nás k sehnání... Také jako varování pro potenciální neznalé kupce, co vše se už napodobuje (věřím, že většina zde přítomných jsou ale natolik zkušení, že nenaletí).

V žádném případě nechci, aby toto vlákno sloužilo jako propagace a oslava "fejků". Taktéž nebudu sdělovat, kde se dají uvedené modely sehnat. Snad se mi podaří nafotit i jejich zničení, ke kterému časem dojde. Pokud však moderátoři posoudí, že se jedná o nevhodné vlákno, smažte jej.

Kvalita fotek je nevalná, omlouvám se, ale víc ze sebe nedostanu...

 

První model je od pana Langeho a jeho synů, ovšem původ není z bývalé NDR, ale Čína...

post-3263-1234084739.jpg

post-3263-1234084750.jpg

post-3263-1234084755.jpg

post-3263-1234084760.jpg

post-3263-1234084764.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 492
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To by bylo super vlakno. Kdyz neuvedes zdroj pak by s pravidly nemel byt problem... Priznam se ze kdyz vidim ve vlakne Pro zasmani aukro co vse dnes lidi nabizi tak jen valim bulvy. Ja tam asi kupovat nebudu, ale hodne lidi to muze zachranit. A kdyz kazdy prispevek nezves nazvem modelu, pak i vyhledavac dokaze vyplivnout spravne info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Možná budu výjimka, ale já bych sem žádný fotky fejků nedával. Je to hnus fialovej. Jasně, můžete namítnout, tak na to nekoukej. Ale já si prostě myslím, že to na toto fórum nepatří. Stačí ty odkazy ve vlákně "pro zasmání aukro" .

 

edit: chápu že toto vlákno nemá mít za úlohu propagaci fejků, nicméně to nic na mém názoru nemění.

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budu výjimka, ale já bych sem žádný fotky fejků nedával. Je to hnus fialovej. Jasně, můžete namítnout, tak na to nekoukej. Ale já si prostě myslím, že to na toto fórum nepatří. Stačí ty odkazy ve vlákně "pro zasmání aukro" .

 

edit: chápu že toto vlákno nemá mít za úlohu propagaci fejků, nicméně to nic na mém názoru nemění.

 

Byl to jen návrh, sloužící k ochraně nás méně znalých. Ale samozřejmě připomínky akceptuji a další fota nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne osobně, stejně jako asi hodně lidí přivedly na toto fórum právě repliky. Chtěl jsem si pořídit hodinky, měl jsem jisté povědomí o značkách a udivila mě nabídka levných, rádoby "kvalitních" hodinek. Narazil jsem na chronomag, následně na fórum a začal zjišťovat která bije. Myslím, že toto vlákno by pomohlo nováčkům zjistit co a jak a zároveň rozšířit i povědomí o kvalitních hodinkách. V poslední době je tady spoustu případů, kdy si chtěli koupit různé číny a nakonec koupili hodinky byť méně známé značky, ale za to se nemusí stydět je nosit. Jen bych to udělal tak jak to navrhuje maty, dát vedle sebe fotku originálů a fejků, pořádně označit a zkušení členové by mohli hodit postřehy, v čem přesně vidí rozdíl, neboť i já po několika měsících opravdu nevidím některé drobné detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sám jsem díky Chronomagu zjistil, že existují značky jako Lange nebo Glashütte. A nutno říci, že se o padělky těchto dvou značek dříve nikdo nezajímal - právní zástupci neměli zažádáno u patřičných orgánů a kolegové (včetně mne) tyto značky neznali... Po "osvícení" na zdejších stránkách jsem sám kontaktoval prodejce a právní zástupce uvedených značek a nyní jsou již ve všeobecné znalosti jako Rolexky nebo Omegy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy: Tak to je prima. Je fajn kdyz statni zamestnanec dela i nad ramec povinosti.

 

Jinak az se clenove dohodnou jak dal stvym napadem, pokud to projde meli by se smazat tyhle nase prispevky at je ve vlakne jen to co tu ma podle me byt, vystrazne fotky s popisem. Akorat to bude docela prace, jeste foto originalu a popis rozdilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tohleto proti pravidlum ani proti srsti neni, jen bych se primlouval za to aby to melo nejakou kulturu a nejaky jednotny system, treba viz tohle jak to udelal Baker:

 

post-697-1234044382.jpg

 

A k fotce potom psat postrehy, kde jsou ty rozdily, na co si dat pozor.. samozrejme zadne odkazy a tak.. myslim, ze by to mohlo nekterym clenum pomoci se zorientovat v tom na co si maji davat pozor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
... treba viz tohle jak to udelal Baker

 

Jenže by to chtělo OBĚ reálná fota. Baker dal oficiální obrázek od výrobce a to není fotka, je to v podstatě počítačová úprava a skutečné hodinky vždycky vypadají trochu jinak. Ne tak dobře, řekl bych.

 

Něco jako tohle:

0c_2.JPG 32_2.JPG Zdroj: Ebay

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem pro pokracovani tohoto vlakna, fotky faku clovek ne vzdy snadno najde, kdyz i jejich prodejci tam hodi foto originalu. Jen se divim, napr. u tech Omeg vyse, ze si vyrobce fakeu neda tu praci a neudela to uple presne stejne.

A na fotky, pripadne video ;) , jejich zniceni jsem hodne zvedavy.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze diky jeho profesi, kdyz bude ochotnej se s tim fotit by to mohlo byt kvalitni vlakno ktere postihne alespon ty nejcastejsi fejky. Ikdyz je otazka, kolik jich pres celnici projde... Ono by idealni bylo udelat sekci, kde zname znacky budou mit svoje vlakna. Aby to nebylo jako driv vlakno pochlubte se. Tam byl takovej chaos, ze jsem radsi hledal na webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...