Přejít na obsah

Seiko Monster nebo Seiko 5 Sports


pindero

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za mne jednoznačně Monster.

Mám je a nemůžu si je vynachválit.

Ty Sporty jsou stejně jen variací na Monster a tak nějak nepovedenou variací.

 

Když si koupíš černá Mostra, určitě neprohloupíš. Jsou to spolehlivé hodinky, co hodně snesou a jejich luminiscence je bezkonkurenční.

Za tu cenu super hodinky s vynikajícím poměrem cena x výkon.

 

Rychle shrnu to, co zde již tisíckrát zaznělo:

+ luminiscence

+ robustní kalibr

+ skvělé zpracování

+ 200m WR

+ korunka na čtyřce

+ cena

 

 

- absence ručního nátahu a hackingu (ten mně osobně vůbec nechybí)

- rezerva nátahu jen 40 hodin (když v pátek večer sundám, v pondělí ráno stojí)

- hardlex (safír by byl lepší ;) )

 

Pokud jsem na něco zapomněl, tak mne doplňte.

 

PS: jsi z Karviné, tak přijď 27.2. na náš sraz a můžeš je vidět naživo ;)

Upraveno uživatelem David_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit jedny z těchto hodinek poraďte prosím odborníci, které budou lepší. Sám se neumím rozhodnout. Díky

 

Za mě jednoznačně Monstra i když osobně bych dal přednost SKX007 z Chronoshopu a nebo je mají na AZ watch na kovovém tahu s červenomodrou lunetou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit jedny z těchto hodinek poraďte prosím odborníci, které budou lepší. Sám se neumím rozhodnout. Díky

 

Za mě jednoznačně Monstra i když osobně bych dal přednost SKX007 z Chronoshopu a nebo je mají na AZ watch na kovovém tahu s červenomodrou lunetou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 9.2.2009 - 14:46) 242506[/snapback]
+ luminiscence

+ robustní kalibr

+ skvělé zpracování

+ 200m WR

+ korunka na čtyřce

+ cena

 

- absence ručního nátahu a hackingu (ten mně osobně vůbec nechybí)

- rezerva nátahu jen 40 hodin (když v pátek večer sundám, v pondělí ráno stojí)

- hardlex (safír by byl lepší ;) )

 

Souhlas, az na to sklicko. Prijde mi hardlex lepsi volba, zejmena ma Monstrech. Preci jen hodinky maji povest pracanta, tak na co safir? Jinak ikdyz to lze tezko dokazat, hardlex vydrzi vic (treba naraz) a poskrabanej safir (to vubec nemluvim o vrchnim antireflexu) se tu obcas ukaze, ale poskrabanej Hardlex jsem nevidel ani o nem neslysel. Kdyz uvazim kolik clenu fora ho melo na hodinkach a na co tyhle hodinky pouzivali, pak je to silny argument.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 9.2.2009 - 14:46) 242506[/snapback]
- absence ručního nátahu a hackingu (ten mně osobně vůbec nechybí)

 

Moje volba taky jasná....černý monstra na tahu!

 

...a s tím hackingem....mě stačí bohatě ten "skorohacking", který monstra mají...takže no problem....

 

(pro nezasvěcené skorohacking=zastavení vteřinovky mírným tlakem na korunku proti směru hod. ručiček.)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje volba taky jasná....černý monstra na tahu!

 

...a s tím hackingem....mě stačí bohatě ten "skorohacking", který monstra mají...takže no problem....

 

(pro nezasvěcené skorohacking=zastavení vteřinovky mírným tlakem na korunku proti směru hod. ručiček.)

 

Můžu jenom trochu zaspamovat, ale nedá mně to, když to tu uvádíš, u těch Samuraiů jde vteřinovka zastavit pouze pomalým otáčením korunkou zpět, nemá to nějakej negativní vliv na strojek?

 

Díky za odpověď

Upraveno uživatelem HonzaCentis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje volba taky jasná....černý monstra na tahu!

 

...a s tím hackingem....mě stačí bohatě ten "skorohacking", který monstra mají...takže no problem....

 

(pro nezasvěcené skorohacking=zastavení vteřinovky mírným tlakem na korunku proti směru hod. ručiček.)

 

No jo, ale mel by si napsat, ze je nejspis nosis obcas, protoze jinak by jsi pseudohacking nevyuzil. Co jsem ja na tomhle kalibru zkusil tak mi to vzdy fungovalo jen pri temer uvolnenem peru. Takze pokud nekdo na hackingu histericky trva, tak se musi smirit s tim, ze ho pri stalem noseni nema.

 

edit: Jinak Monstra jsou pro me kultovka vsech kultovek, strasne be berou. Jestli nekdo pristoupi na moji nabidku v jinem vlakne budu mit uz ctvrty. Miluju je :angel:

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu jenom trochu zaspamovat, ale nedá mně to, když to tu uvádíš, u těch Samuraiů jde vteřinovka zastavit pouze pomalým otáčením korunkou zpět, nemá to nějakej negativní vliv na strojek?

 

Díky za odpověď

 

Uz se to tu nekde resilo....ja strach nemam...doufam ze opravnene... :thumbsup_anim:

 

No jo, ale mel by si napsat, ze je nejspis nosis obcas, protoze jinak by jsi pseudohacking nevyuzil. Co jsem ja na tomhle kalibru zkusil tak mi to vzdy fungovalo jen pri temer uvolnenem peru. Takze pokud nekdo na hackingu histericky trva, tak se musi smirit s tim, ze ho pri stalem noseni nema.

 

Monstra ted nesundavam z tlapy..."skorohacking" mi funguje vzdy!

 

 

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to zkousel na trech a neslo mi to ani na jednom. Ve vlakne ktere nemuzu najit se to resilo, myslim ze vetsine lidi to neslo, respektive to slo tem co se na spodni hranici rezervy dostanou. Asi sebou furt moc mrskam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to zkousel na trech a neslo mi to ani na jednom. Ve vlakne ktere nemuzu najit se to resilo, myslim ze vetsine lidi to neslo, respektive to slo tem co se na spodni hranici rezervy dostanou. Asi sebou furt moc mrskam...

 

Hele Coudaku a nejni to rukama, sakrble?.. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu jenom trochu zaspamovat, ale nedá mně to, když to tu uvádíš, u těch Samuraiů jde vteřinovka zastavit pouze pomalým otáčením korunkou zpět, nemá to nějakej negativní vliv na strojek?

 

Díky za odpověď

V jednom vlákně uváděl Safi že to moc nedoporučuje dělat často.........

Tak to dělám jen když mě chytne honba za přesností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi hardlex lepsi volba, zejmena ma Monstrech. Jinak ikdyz to lze tezko dokazat, hardlex vydrzi vic (treba naraz) a poskrabanej safir (to vubec nemluvim o vrchnim antireflexu) se tu obcas ukaze, ale poskrabanej Hardlex jsem nevidel ani o nem neslysel. Kdyz uvazim kolik clenu fora ho melo na hodinkach a na co tyhle hodinky pouzivali, pak je to silny argument.

No, já měl se safírem jen jedny hodinky a nikdy jsem je nekonfrontoval s žádným jiným předmětem, takže nevím co by snesl, ale Hardlex na Monstrech je ok, ale ani nevím jak, podařilo se mi na něm udělat miniaturní škrábaneček, asi by to nešlo ani vyfotit a vidět ho lze jen za určitých podmínek...ale vím o něm :)

 

 

Jestli nekdo pristoupi na moji nabidku v jinem vlakne budu mit uz ctvrty. Miluju je :angel:

Myslíš čtvrté v řadě nebo jich budeš mít dohromady čtvery? Zvědavost mi nedá se nezeptat jaké varianty máš a proč jich máš povícero? Jak jsem psal, mám černé a o oranžových jsem uvažoval, ale jsem konzerva, tak se té oranžové "výstřednosti" bojím ;) ...a pak taky by mi na ně manželka dala oranžový silikon a nosila je...to bych těžko rozdýchával :thumbsup_anim:

 

Ještě k tomu skorohackingu...tohle těm svým nedělám, nevěřím totiž, že to nemá negativní vliv a navíc nepotřebuji absolutní přesnost. Od toho mám radio controlled Casio G-Shock.

 

Sranda je, že jsem si Monstra koupil jako "otloukánky", ale tak mne dostaly, že mi jich bylo líto a tak jsem si pořídil ty géčka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Coudaku a nejni to rukama, sakrble?.. :thumbsup_anim:

Mozny to samozrejme je, ale spoluzacky mi vzdycky rikali ze mam cit... az pozdeji jsem pochopil ze mysleli v prstech... tak nevim... skoly nemam :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 9.2.2009 - 23:07) 242746[/snapback]
Myslíš čtvrté v řadě nebo jich budeš mít dohromady čtvery? Zvědavost mi nedá se nezeptat jaké varianty máš a proč jich máš povícero?

 

Mam vzdy jen jedny, az tak zblblej nejsem :thumbsup_anim:

Stridal jsem cerne a oranzove, ted bych rad misto cernych zase ty oranzove. Proste jsem nerozhodnej, ktery jsou lepsi. Jinak Monstry v tech vselijakych barevnych upravach jsem si zakazal davat na pozadi plochy, nechci si vypestovat nejakou diagnozu... Priznam se ze mi vrtaji hlavou ty PVD, ale dokud neuvim nazivo tak pul roku nosenej exemplar, mam strach do nich jit, abych si je pripadne nezosklivil. Jak psal dnes Biker, doufam ze az vyrostu a dostanu rozum skoncim u nich. Kez by...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...