Přejít na obsah

Seiko Monster nebo Seiko 5 Sports


pindero

Doporučené příspěvky

 

Souhlas, vypadají povedeně.

Kolikrát mně připadá, že v té jejich montovně mají hromadu pouzder, lunet, ciferníků a ručiček a z toho vždy namátkou něco vytáhnou a hned je nový model na světě :thumbsup_anim:

 

BTW: jaký je rozdíl mezi 7s26 a 7s36 krom počtu kamenů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Můj oblíbený prodejce timeparadise ( http://cgi.ebay.com/2009-SEIKO-Neo-MONSTER...A1%7C240%3A1318 )

nabízí tzv. Neo MONSTER 2009. Provedení klasika černá, oranžová a pak černá s kusem lunety v červené. Co na ně říká panstvo?

 

 

Nejsou to MONSTRA, jsou to normální Seiko 5 a ten název jen trochu zneužívají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 23.2.2009 - 23:41) 248412[/snapback]
Souhlas, vypadají povedeně.

Kolikrát mně připadá, že v té jejich montovně mají hromadu pouzder, lunet, ciferníků a ručiček a z toho vždy namátkou něco vytáhnou a hned je nový model na světě :thumbsup_anim:

 

BTW: jaký je rozdíl mezi 7s26 a 7s36 krom počtu kamenů?

Myslím, že 7s36 ukazuje i den v týdnu, 7s26 jen datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 7s36 ukazuje i den v týdnu, 7s26 jen datum.

 

V tom to není. 7s26 mají např Monstra nebo SKX007 a tam je datum i den v týdnu.

Samuraje mají 7s35 a tam je jen datum.

 

7s26 i 7s36 mají datum i den v týdnu, jediný rozdíl, který jsem zjistil, jsou ty kameny. Možná, že ani víc rozdílů není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj oblíbený prodejce timeparadise ( http://cgi.ebay.com/2009-SEIKO-Neo-MONSTER...A1%7C240%3A1318 )

nabízí tzv. Neo MONSTER 2009. Provedení klasika černá, oranžová a pak černá s kusem lunety v červené. Co na ně říká panstvo?

 

no nevim, ale tohle nejsou monstra. Tohle jsou 5sporty, ktery monstra jen kopiruji.... oproti monster mi pripadaji trochu preplacany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tiež sa rozhodujem medzi Monster, Samurai a Seiko 5 sport konkrétne tieto

post-7083-1241755627.jpg

post-7083-1241755557.jpg

 

Môžete mi poradiť. Potrebujem hodinky hlavne odolné do všetkých tuzemských podmienok. Pracujem ako lesník, 8 hodín v lese za každého počasia. Prípadne poraďte iné hodinky.

Upraveno uživatelem Jader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež sa rozhodujem medzi Monster, Samurai a Seiko 5 sport konkrétne tieto

 

Môžete mi poradiť. Potrebujem hodinky hlavne odolné do všetkých tuzemských podmienok. Pracujem ako lesník, 8 hodín v lese za každého počasia. Prípadne poraďte iné hodinky.

 

Ahoj, no nevim jestli práce lesníka bude pro automaty to nejlepší ........ Být tebou bych volil Casio G-Shock Mudman. Jestli ti nevadí digi .........

 

 

post-6982-1241761995.jpg

 

Dělaj i jiný barevný kombinace.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky pro Monster šílence jsem narazil na todle:http://cgi.ebay.com/NIB-SEIKO-Red-Monster-Limited-Edition-Exta-Red-Strap_W0QQitemZ290317429839QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item4398446c4f&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50 Kurňa je to nějaký dlouhý, snad to bude fachčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky pro Monster šílence jsem narazil na todle:http://cgi.ebay.com/NIB-SEIKO-Red-Monster-Limited-Edition-Exta-Red-Strap_W0QQitemZ290317429839QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item4398446c4f&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50 Kurňa je to nějaký dlouhý, snad to bude fachčit.

 

 

 

Jen další předražená variace na téma Seiko Monster, ničím extra zajímavé.

 

 

Ohledně dlouhého odkazu - nechá se použít toto: www.tinyurl.com

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co ještě vykutit na Monstra jiného než barevné variace. To by pak nebyla Monstra měnit něco jiného. Možná tím limit počtem kusů jsou pro někoho zajímavé. Samo že cena je asi nechutná.

 

Ohledně odkazů díky za tip. Mi starší kluci vobčas potřebujem poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som tiež bral monstra ale stále mám obavy ako by to vypadalo na mojej tenučkej ručičke (obvod=17,5cm).......

resp. či by mi to netrhalo konce rukávov...

 

Tak toho se neboj, já mám zápěstí ještě tenčí a Monstra mi sedí jak ulitý. Rukávy v žádném případě netrhají. Jediné co se jim možná dá vytknout je, že se občas o rukáv sama pootočí luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...