Přejít na obsah

golf


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:crying_anim02: To by jsme si moc dobre asi zatim nezahrali..HCP 260,3 :)

Ale zahráli. Nevadí, když něco nevyjde - nejhorší jsou ti, co zdržují - nevědí, kdy hrát, čím (většinou je to jedno :thumbsup_anim::-) ), neumí se chovat a "dneska mi to nějak nelítá, ale včera jsem dal drive 250 metrů"... :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zahráli. Nevadí, když něco nevyjde - nejhorší jsou ti, co zdržují - nevědí, kdy hrát, čím (většinou je to jedno :thumbsup_anim: :-) ), neumí se chovat a "dneska mi to nějak nelítá, ale včera jsem dal drive 250 metrů"... :gun_bandana:

 

Bingo - s moji temer 54 hraju uz rok, ale tak nejak mam pocit, ze s kamaradama je to lepsi, nez nejake "turnaje", kde se machruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super,během chvilky tolik stejně postižených :thumbsup_anim: myslím ,že není nereálné domluvit sraz někde na hřišti.Já se už nemůžu dočkat až počasí dovolí,manželka se vždycky nemůže dočkat konce sezony a já budu trávit čas doma :-)) no trochu kecám manželka je ohledně mého času stráveném na golfu velmi tolerantní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky Pražák, kam chodíte na driving?Já do Letňan

Chodim vetsinou do Hostivare, nekdy Hodkovicky.. vyjimecne Lisnice.. Zahrat si zatim muzu tak maximalne na public hristi, chodime na akademii do Benatek nad Jizerou, jako trenink se to da, uz se tesim az bude zelena a budem si jit moci zahrat nekam na "velky" hriste, treba do Hostivare, kde jsme si dali pouze par jamek s trenerem ;)

 

Ale zahráli. Nevadí, když něco nevyjde - nejhorší jsou ti, co zdržují - nevědí, kdy hrát, čím (většinou je to jedno :thumbsup_anim::-) ), neumí se chovat a "dneska mi to nějak nelítá, ale včera jsem dal drive 250 metrů"... :gun_bandana:

To byla jenom legrace, myslim, ze to muzem nekdy zkusit az pocasi dovoli a bude povoleni ke hre (zelena) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne - hodinky na golf radis netaham. Za a) jim to nedela dobre B) na golfu plati jiny casovy rozmer - aspon pro mne (to nesouvisi s plynulosti flightu). Takovy chronomag turnaj by nebyl od veci . a hlavni cena ???

 

edit: hral bych o neco putovniho a "prdleho" - ne luxus (o omegy hrajou jenom podvodnici :-)

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne - hodinky na golf radis netaham. Za a) jim to nedela dobre B) na golfu plati jiny casovy rozmer - aspon pro mne (to nesouvisi s plynulosti flightu). Takovy chronomag turnaj by nebyl od veci . a hlavni cena ???

 

edit: hral bych o neco putovniho a "prdleho" - ne luxus (o omegy hrajou jenom podvodnici :-)

hlavni cenu by mohl venovat Ricous :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...