Přejít na obsah

Steinhart Ocean 1


ashok

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chronomágy,

 

jsem tu poprvé (jako registrovaný), jako neregistrovaný už tu mnoho týdnů hledám inspiraci pro nákup nových hodinek.

Po několika vnitřních bojích (a po několikáté) mi padly do oka Steinhart Ocean 1 např. zde

http://www.orientalwatchsite.com/forum/vie...?f=6&t=2869

zajímalo by mě jestli je někdo z Vás členů má, jestli ano tak nějaké bližší info - praktické zkušenosti, vzhled na ruce atd.

 

Předem děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Muj kolega je nosi na ruce vice nez rok, je s nimi velmi spokojeny (prvni mechaniky), takze co chces vedet ?

Fotku na ruce najdes treba tady.

 

to je dobře že je má víc než rok s velkou spokojeností:) jak vypadá např. luneta po roce nošení? s hodinkami i manuálně pracuju takže mám trochu obavy jestli ta barva nebo čím je ta luneta pomalovaná vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vypadá např. luneta po roce nošení?

Taky s nima pracuje, sportuje i spi :) Po tom vice nez roce na nich neni temer poznat ze jsou nosene s vyjimkou tahu na spodni casti, ten je prirozene odreny, kupodivu ani kiklop nema nikak poskrabany. Jedina vec o ktere vim, lunetu prakticky nepouziva a cca po pul roce s ni temer nelze otocit, tak je treba s ni kroutit trochu na silu a ona zase chvilku funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
yes! potřebuju i konstruktivní kritiku :evil:

žádnou konstruktivní kritiku jsem nenapsal akorát se snažím nosit něco co vypadá alespoň trochu "jinak" - takže mě tohle fakt nebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s nima pracuje, sportuje i spi :) Po tom vice nez roce na nich neni temer poznat ze jsou nosene s vyjimkou tahu na spodni casti, ten je prirozene odreny, kupodivu ani kiklop nema nikak poskrabany. Jedina vec o ktere vim, lunetu prakticky nepouziva a cca po pul roce s ni temer nelze otocit, tak je treba s ni kroutit trochu na silu a ona zase chvilku funguje.

tohle jsou přesně informace které potřebuju, díky za ně:) poškrábaný tah je součástí nošení hodinek. Docela mě ale udivuje že na té lunetě nejsou známnky nošení, na fotkách vypadá že po prvním kontaktu s futrama utrpí nevratné vrypy :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Nic proti tomu, ale tady´s to už vážně přehnal!!!! Ještě nám tady za chvíli začneš vnucovat radar.

radar je cool - měl by být pro jistotu na každém domě, stejně jako tenhle watch paskvil v každém domě - promiň,ale když se občas mihnu kolem prvního koscomu tak tam je ve výloze asi 150 hodinek naprosto stejného vzhledu a jiného loga - fakt nic pro mne , ale nebudu ti kazit tvůj dobrý vkus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebejt ty hodinovy rucky a kyklopa tak se mi libi. Me teda brali ve verzi GMT, hodne me lakal v teto cenove tride ten tah. Vypada sympaticky.

 

A kyklop pry jde sundat. Pokud nemas problem s tou ruckou, proc ne.

 

edit: Narazkama na podobnost Rolexu se nenech zvyklat, ve finale to nejsou jedine hodinky ktere se inspiruji jinde. Seamastry taky dost potapek kopiruje...

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych do neceho podobnyho uz nesel.. Ac jsem konkretne tyhle nikdy nemel, tak myslim, ze ta nezvetsujici lupa je nejen na techto Steinhartech naprosto priserna a po case (mozna i velmi kratkym) te zacne s*at.. Za 8 nebo 10 tisic (v pripade GMT) mi to prijde drahy.. to si radsi najdi na ebay hodinky "znacky" Grand 21, pokud to tam jeste bude, a ziskas podobne, v detailech myslim vymakanejsi hodinky za cenu okolo 150-200 USD jestli si to dobre pamatuju ;) Za 8-10 tisic se daji sehnat i pekny hodinky ktery si na nic nehrajou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a co nějaký vlastní pocit ? ... to je vlastně blbost dnes je to jinak ;)

 

Asi mi tyhle nevadi pac jsem na ty s GMT dlouho a dlouho koukal, kdyz jsem jeste veril ze v takovyhle hodinkach se vyplati delat tuning (kyklop a rucicky).

Kdyz nad tim ted premejslim, mozna me lakalo zkusit styl Rolex ktery me jinak vetsinou nechava chladnym a na experinent "vyzkouset a prodat" bych nemel peniz. Udelal jsem to ak i s OPxMM. Dnes kdyz uz Steinhart divery tak cerny Tritony.

Jen mi prislo lito, ze se do nich vsichni obuli, kdyz nejakou inspiraci na ruce ma vetsina Chronomagdiveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radar je cool - měl by být pro jistotu na každém domě, stejně jako tenhle watch paskvil v každém domě - promiň,ale když se občas mihnu kolem prvního koscomu tak tam je ve výloze asi 150 hodinek naprosto stejného vzhledu a jiného loga - fakt nic pro mne , ale nebudu ti kazit tvůj dobrý vkus :)

 

Co třeba zkusit někdy poradit namísto toho oprudit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...