Přejít na obsah

Steinhart Ocean 1


ashok

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pár měsíců vlastním OCEAN 1 pod značkou Débaufré s quartzovým strojkem a větším diametrem (44 mm místo 42 mm). Stály mě něco přes 5 000 Kč (teď už by to bylo víc), mají safír, masivní sponu a koncovky tahu, šroubovací články a korunku, vodotěsnost 300 m, pěkně svítí, zpracování nemá chybu, vypadají dobře a že je to styl Rolex je každému (viz dále) jasné a komu to vadí, nemusí je kupovat. Srovnání s Fabií s nalepeným znakem Mercedesu značně kulhá. Navíc 99% lidí kteří si vůbec všimnou že máte hodinky o této problematice neví naprosto nic, takže vše je jen naše interní masáž. Co dodat, snad jen BA JA JA...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár měsíců vlastním OCEAN 1 pod značkou Débaufré s quartzovým strojkem a větším diametrem (44 mm místo 42 mm). Stály mě něco přes 5 000 Kč (teď už by to bylo víc), mají safír, masivní sponu a koncovky tahu, šroubovací články a korunku, vodotěsnost 300 m, pěkně svítí, zpracování nemá chybu, vypadají dobře a že je to styl Rolex je každému (viz dále) jasné a komu to vadí, nemusí je kupovat. Srovnání s Fabií s nalepeným znakem Mercedesu značně kulhá. Navíc 99% lidí kteří si vůbec všimnou že máte hodinky o této problematice neví naprosto nic, takže vše je jen naše interní masáž. Co dodat, snad jen BA JA JA...

 

Je samozřejmě jasné, že pokud někomu vadí nosit fejky neby STYL Rolex, tak ho kupovat nemusí. Pokud srovnání Fabie se znakem Mercedesu není výstižné, tak mě napadá ještě jedno přirovnání a to, že je to velmi chabá kopie Rolexů s jiným názvem a kvalitou. To, že Tebe uspokojují hodinky přes kopírák umím pochopit, zvláště když to nic nestojí a vypadají skoro stejně. Ypo tu psal o nějakých vnitřních pocitech, které řada lidí neřeší. Bohužel to tak je a je to každého věc.

A to, že 99% lidí si toho nevšimne, že tomu vlastně nerozumí, tak to je pro mnohé a třeba i pro Tebe jeden z důvodů, proč takové hodinky koupit.

Nevím, co je interní masáž, má odpověď je názor na tazatelovo zadání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám problém s tím, že tyhle hodinky jsou jedny z tisíců které jdou v designové linii Rolex... Nevadí mi,že se inspirovaly... Vadilo by mi, že by si někdo mohl myslet že za a ) mám Rolex, b ) že mám napodobeninu Rolex c ) že by si někdo mohl myslet, že mám fake Rolex... ani jedna z těch variant mi nění příjemná... Ale Steinhart mně výrobou těch hodinek nepobuřuje... Nelíbí se mi ten styl... a vše co se k němu váže ... byť za to Rolex ( a ostatní firmy) nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám problém s tím, že tyhle hodinky jsou jedny z tisíců které jdou v designové linii Rolex... Nevadí mi,že se inspirovaly... Vadilo by mi, že by si někdo mohl myslet že za a ) mám Rolex, b ) že mám napodobeninu Rolex c ) že by si někdo mohl myslet, že mám fake Rolex... ani jedna z těch variant mi nění příjemná... Ale Steinhart mně výrobou těch hodinek nepobuřuje... Nelíbí se mi ten styl... a vše co se k němu váže ... byť za to Rolex ( a ostatní firmy) nemůže

 

Průšvih je to, že buď o tom nikdo nic neví a pak jsou to nějaké hodinky a nebo platí varianta a,b nebo c. Nevím, zda je ještě d.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je samozřejmě jasné, že pokud někomu vadí nosit fejky neby STYL Rolex, tak ho kupovat nemusí. Pokud srovnání Fabie se znakem Mercedesu není výstižné, tak mě napadá ještě jedno přirovnání a to, že je to velmi chabá kopie Rolexů s jiným názvem a kvalitou. To, že Tebe uspokojují hodinky přes kopírák umím pochopit, zvláště když to nic nestojí a vypadají skoro stejně. Ypo tu psal o nějakých vnitřních pocitech, které řada lidí neřeší. Bohužel to tak je a je to každého věc.

A to, že 99% lidí si toho nevšimne, že tomu vlastně nerozumí, tak to je pro mnohé a třeba i pro Tebe jeden z důvodů, proč takové hodinky koupit.

Nevím, co je interní masáž, má odpověď je názor na tazatelovo zadání.

No obul ses do mě řádně, ale ve skutečnosti to bylo tak, že nejdřív byly Oceány a pak jsem se teprve okrajově seznámil s produkcí Rolexu, která mě dosud vůbec nezajímala (a nezajímá). Jestli Steinhart/Débaufré svým počínáním páchá nějaký kriminální čin, tak ať ho kompetentní orgány ženou k odpovědnosti, pokud tomu tak není (a není), nemám s tím problém ani já. Jsou to prostě dobře udělané a pěkně vypadající hodinky za slušné peníze, které vzdávají hold modelu Rolex Oyster (či jak se to jmenuje). Nemyslím, že prodej "pravých" hodinek Rolex trpí produkcí Steinhartu, Grovany apod., já to vidím spíš jako reklamu. Jiná věc samozřejme je, když je nápis (nejen) Rolex tam, kde nemá být. Věc je prostě složitější, postupující globalizace má vliv i na tento obor. Nakonec se už na toto téma probíralo hodně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy se asi dá vybírat jinde - je tolik masivních potápek bez takhle nenápadité inspirace.

 

YPOvy názory vidím jako relevantní; obecně: i subjektivní vyjádření seniorního člena má pro tazatele smysl, pokud se zamyslí nad obsahem, nikoliv formou.

 

V podstate souhlasim...za zamysleni stoji: pokud novacek dostane takove arogantni, negativni az sproste odpovedi, jestli neni lepsi i pres relevanci drzet radeji...usta... :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šíma : je to na dlouhou debatu bez konce. Princip je ale jednoduchý a příklad jsou vietnamští trhovci. Dokud budou zákazníci, kteří mají potřebu honosit se značkami zvučných jmen bez ohledu na původ a kvalitu, tak toto bude fungovat. Tito lidé chtějí tzv. držek krok s módními trendy a buď na to nemají a nebo to za to nechtějí dát. A to je úplně všechno, na první pohled je to někdy k nerozeznání a vlastně to nestálo nic. Pak lítaj s nápisy Armani, CK, Chanel, LV, na rukách v pondělí Rolex, úterý B, středa PP, čtvrtek AP......atd. a takový je jejich celý život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ashok: Dovolim si pane kolego dat ti finalni a jasnou radu, res tyhle dve otazky, obsahnou zakladni problem ktery si rozhodni sam:

 

Pár měsíců vlastním OCEAN 1 pod značkou Débaufré .... mají safír, masivní sponu a koncovky tahu, šroubovací články a korunku, vodotěsnost 300 m, pěkně svítí, zpracování nemá chybu, vypadají dobře...

 

Za ty prachy se asi dá vybírat jinde - je tolik masivních potápek bez takhle nenápadité inspirace.
Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy se asi dá vybírat jinde - je tolik masivních potápek bez takhle nenápadité inspirace.

 

YPOvy názory vidím jako relevantní; obecně: i subjektivní vyjádření seniorního člena má pro tazatele smysl, pokud se zamyslí nad obsahem, nikoliv formou.

 

samozřejmě obsah sem si přebral - jako konstruktivní kritiku, forma je každého věc, jeho volba

ještě si to nechám projít hlavou ale zatím to nevypadá že bych pro ně okamžitě letěl do obchodu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
V podstate souhlasim...za zamysleni stoji: pokud novacek dostane takove arogantni, negativni az sproste odpovedi, jestli neni lepsi i pres relevanci drzet radeji...usta... :axehead:

ano .... nepíšu jako správný svazák, ale jako ignorant - nicméně jsem rád, že někteří dobře chápou co chci sdělit - už jsem ti několikrát psal ať mě ignoruješ, stačí k tomu pár kliků myší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ashok: Dovolim si pane kolego dat ti finalni a jasnou radu, res tyhle dve otazky, obsahnou zakladni problem ktery si rozhodni sam:

 

jj tohle je přesně to, k čemu bylo tohle vlákno založeno :thumbsup_anim:

ještě si to pár dní nechám rozležet a předpokládám že do té doby najdu jiný (lepší) objekt který by stál za přemýšlení:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano .... nepíšu jako správný svazák, ale jako ignorant - nicméně jsem rád, že někteří dobře chápou co chci sdělit - už jsem ti několikrát psal ať mě ignoruješ, stačí k tomu pár kliků myší

 

Tvoji osobu ignoruji, tvoji osobu neresim....prispevky ctu od kazdeho....tvoje se snazim necist....ale mas tady vic jmen...tak sis to sam malinko zkomplikoval...ypo, preklizka jindy socka...nevim

 

Byla doba, kdy jsem tvoje prispevky dokonce cetl rad...byly nejen relevantni a byly dokonce ctive...jako svazak urcite nepises....jako arogan urcite.

Nevim jestli hulvatstvim neco sledujes, ale popravde to asi nikdy nepochopim...nejsem na to dost inteligentni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě si to pár dní nechám rozležet a předpokládám že do té doby najdu jiný (lepší) objekt který by stál za přemýšlení:-)

 

Na to si vsad:-) Doporucuju jit do teto sekce: http://forum.chronomag.cz/index.php?showforum=32

Tak se zamer na vlakny typu - poradte jake potapky, divery do 10000kc

Kdyz te nejaky zaujmou tak pres HLEDAT najdes podrobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je něco nového - pouč mě prosím co jsem napsal pod tímto nickem - díky

 

Psal jsem...nevim...nevim kolik mas identit....ja mam jednu....bohate mi staci...ve tvych identitach se nevyznam a popravde ani nechci.

Na otazku poctu tvych identit si nejlip odpovis sam. Ja jen muzu zopakovat, ze temhle pohnutkam nerozumim...legrace podle mne vypada jinak...

Ciste teoreticky....pokud by se z formy tvych prispevku mel stat (treba pro novacky) precedens...nemel bych duvod mit chronomag v oblibe...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Psal jsem...nevim...nevim kolik mas identit....ja mam jednu....bohate mi staci...ve tvych identitach se nevyznam a popravde ani nechci.

Na otazku poctu tvych identit si nejlip odpovis sam. Ja jen muzu zopakovat, ze temhle pohnutkam nerozumim...legrace podle mne vypada jinak...

Ciste teoreticky....pokud by se z formy tvych prispevku mel stat (treba pro novacky) precedens...nemel bych duvod mit chronomag v oblibe...

bože to je drama :lol2:

 

 

není to nic tajného a snadno to najdeš sám - jakou to všechno mělo pointu možná víš a pokud ne tak se někoho zeptej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože to je drama :lol2:

není to nic tajného a snadno to najdeš sám - jakou to všechno mělo pointu možná víš a pokud ne tak se někoho zeptej ;)

 

Zadny drama v tom nevidim...tve pohnutky taky neresim...co resim je forma s jakou diskutujes...

Sve jsem ti rekl...nebylo to mysleno ani osobne ani zle...chtel jsem jen vyjadrit to, ze se mi to hrozne spatne cte a mam z tvych prispevku uz nejakou dobu spatny pocit....

Nepredpokladam, ze by to neco zmenilo...ale zpetnou vazbu ode mne mas....

Nebudu uz dal plevelit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...