Přejít na obsah

NAUTICA


Leviathan

Doporučené příspěvky

Kdyz to budes delat vystezejkovacem pujde to.

To ze pri manipulaci s nejakym sroubkem odres povrchovou upravu sroubku nebo hodinek se stane.

S kruzitkem jde utahnout sroub i matka ikdyz zabiras mimo osu jen na dvouch mistech.

Jako treba hlavove slozeni starych bycyklu. Videl jsi nekdy klic na tu vroubkatou prevlecnou pojistnou matici?

Jestli tady zakopne B.F.G. mozna ti nejakej postne na fotce, pochopis.

 

Do kružítka bych se nepouštěl. Když to točíš "mimo střed", tak to už by šance na poškrábání byla hodně velká. To že se hodinky časem odřou a i šroubky to je jasné, navíc tohle není model za desítky nebo stovky tisíc, takže bych to přežil, ale spíš bych asi jako výrobce nepozlatil (no ono to zlato nebude, že :-) ) hodně atypické šroubky které by bylo nutné povolit při každé výměně KOŽENÉHO pásku. Být to tah, tak to bych ještě pochopil, protože ten vydrží možná víc než ty hodinky. Jinak ty fotky toho klíče bych docela rád viděl. Kdyby byl odkaz...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Moje koupaci hodinky - prezily bez problemu 14 denni snorchlovani v mori, v nouzi se daji pouzit i jako boxer :boxing: :smoke:

 

Hoď sem prosím víc info - typ, rozměry,...... Docela mě to na potápění zaujalo. Jinak, hezkej kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typ N28504X, pouzdro ocel, ochranná klec+tlačítka+šroubovací korunka titanium karbid, hmotnost cca 115g, průměr pouzdra bez korunky 50mm, tloušťka včetně ochranné klece 14 mm.

 

Joo, díky za info. S tím šnorchlováním jsi mě pobavil ( kolik jsi se s nima potopil ? ), už jsem tě viděl na matračce v Chorvatsku, jak se směle chystáš do 3 metrů s tímhle na ruce :smile_anim: A jako boxer jsou moc lehké :smile_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, díky za info. S tím šnorchlováním jsi mě pobavil ( kolik jsi se s nima potopil ? ), už jsem tě viděl na matračce v Chorvatsku, jak se směle chystáš do 3 metrů s tímhle na ruce :smile_anim: A jako boxer jsou moc lehké :smile_anim:.

 

No ty hodinky jsou spis na efekt, nez na nejake seriozni potapeni - luneta veskera zadna (ani vnitrni), cudliky stopek nejsou sroubovaci, korunka je sice bytelna s vystraznikem - kdyz neni dobre zatazena, neni videt cerveny prouzek, ale vodotesnost je jen do 10 ATM; nicmene jsem byl 4 x v 10 metrech a v hodinky v pohode..., ale ja jsem houno potapec... :snorkle: Upraveno uživatelem LobotomyBoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně vypadaj dobře. Jelikož se mě fotky zobrazujou špatně, až teď jsem si všiml pořádně té vodotěsnosti ( předtím jsem tam viděl 1000m ), takže se omlouvám. Vypadaj tedy velice efektně. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně vypadaj dobře. Jelikož se mě fotky zobrazujou špatně, až teď jsem si všiml pořádně té vodotěsnosti ( předtím jsem tam viděl 1000m ), takže se omlouvám. Vypadaj tedy velice efektně. Díky za info.

 

Ja myslel, ze sis dohledal specifikace dle modelu... Ted me jedou postou hodinky s 1000M WR, ale dorazi patrne az v lednu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel, ze sis dohledal specifikace dle modelu... Ted me jedou postou hodinky s 1000M WR, ale dorazi patrne az v lednu...

 

To jsem udělal až potom. Důvěřoval jsem vzhledu a ten napovídal, že jsou nezničitelný :-)). Co má dorazit, že jsem tak smělej ? Dělám si průzkum na léto a po včerejšku, kdy jsem se koukl u Dušáka a asi se zamiloval :-), tak teď vedou U Boat ( jen ta cena mě nějak neštimuje ), tak hledám inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem udělal až potom. Důvěřoval jsem vzhledu a ten napovídal, že jsou nezničitelný :-)). Co má dorazit, že jsem tak smělej ? Dělám si průzkum na léto a po včerejšku, kdy jsem se koukl u Dušáka a asi se zamiloval :-), tak teď vedou U Boat ( jen ta cena mě nějak neštimuje ), tak hledám inspiraci.

 

Protoze v Cechistanu poslednich 5 let nakupuju jen potraviny, tak me ceny zbozi u nas moc nezajimaji...

Uz dorazily (po nezbytnem adrenalinu na Cezke Poste)...

Ocel s titanium karbidem, uvnitr Ronda 5030.D, 1000m WR, helium ventil, antireflex na sklicku...jen ten pasek sm.di cinskou gumou a asi ho brzo vyhodim... :sick01:

post-11948-055044300 1325789468.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze v Cechistanu poslednich 5 let nakupuju jen potraviny, tak me ceny zbozi u nas moc nezajimaji...

Uz dorazily (po nezbytnem adrenalinu na Cezke Poste)...

Ocel s titanium karbidem, uvnitr Ronda 5030.D, 1000m WR, helium ventil, antireflex na sklicku...jen ten pasek sm.di cinskou gumou a asi ho brzo vyhodim... :sick01:

 

Ahoj, posílám ti SZ, chci vědět víc info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...