Přejít na obsah

Prim cal. 96 - "TV"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Jo jo hledal jsem a našel jsem je v Katalogu hodinek Prim, který je zde na fóru k dispozici a dále našel jsem i pár ostatních fotek s krémovým ciferníkem. Takže by bylo nasnadě vysvětlení, že se jedná o modrý ciferník z modrých TV, ale tento je o mnoho odstínů tmavší a bohužel nemůžu najít pro toto vysvětlení.

 

Předem děkuji, kdyby někdo měl s takovou barvou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo hledal jsem a našel jsem je v Katalogu hodinek Prim, který je zde na fóru k dispozici a dále našel jsem i pár ostatních fotek s krémovým ciferníkem. Takže by bylo nasnadě vysvětlení, že se jedná o modrý ciferník z modrých TV, ale tento je o mnoho odstínů tmavší a bohužel nemůžu najít pro toto vysvětlení.

 

Předem děkuji, kdyby někdo měl s takovou barvou zkušenost.

Do tohohle zlaceného pouzdra s nožkami patří zlatý ciferník a rámeček, styl jako ve fialových televizích. Vnitřek z těchhle je z novějších šedomodtých a patří do chromovaného pouzdra bez nožek.

 

Správný vzhled máž v příspěvku 41 NA TÉTO STRÁNCE.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju mockrát za odpověď a omlouvám se, že otravuju takhle při sobotě :) Ještě jsem teď porjížděl fórum a našel jsem tento typ hodinek, který vypadá, že mohl sloužit jako vnitřnosti do nožičkového pouzdra, tedy samozřejmě s jinými ručkami :) jště jednou díky!

post-34013-0-83003200-1408216988.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, dostala jsem se k tátovým starým zlatým televizím, které jsou funkční, ciferník a ručičky jsou v pořádku, ale pouzdro je totálně "orvané" - táta s nimi opravoval celý dům a z ruky je nesundával na žádnou činnost... Myslíte, že je nějaká šance, že bych někde v bazaru nebo na aukru nebo někde narazila na nefunkční televize s pěkným pouzdrem? Nebo je nějaká jiná možnost, jak ty hodinky zrenovovat? Navíc u nich chybí korunka - dá se nahradit nějakou současnou, nebo je taky třeba hledat jinou třeba z nějakého "vraku"? Asi nemusím dodávat, že jsem v tomto odvětví absolutní začátečník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...