Přejít na obsah

Prim cal. 96 - "TV"


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Tak to mam komplett:
post-22229-1417297806,34.jpg
ked budme mat cas pojdu na cistenie, strojcek ide, ale nejake cudne kvapky maziva som nasiel.

Pre zaujimavost ako sa zmenila fialova posobenim svetla (menil som plexi, bolo puknute)
post-22229-1417297866,83.jpg

Upraveno uživatelem Chocholusik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstaly mi po dědovy  televize. V chocholušikově příspěvku o pár pozic víc jsou to přesně ty, co jsou na fotce dole mezi třemi dalšími. Stav je úměrný stáří a nošení - dost poškrábané sklo i pouzdro, ale zcela funkční. Mně osobně se televize vůbec nelíbí a i kdybych je nechal renovovat, neodnosil bych je. Na druhou stranu nechci dávat z ruky hodinky po dědovi. Ptám se proto zkušenějších: Je možnost je poslat do Eltonu, aby mi strojek přepouzdřili do pouzdra "leteckých" primek? Dělají se repasy leteckých primek do nerez pouzdra?

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to možný

 

Zůstaly mi po dědovy  televize. V chocholušikově příspěvku o pár pozic víc jsou to přesně ty, co jsou na fotce dole mezi třemi dalšími. Stav je úměrný stáří a nošení - dost poškrábané sklo i pouzdro, ale zcela funkční. Mně osobně se televize vůbec nelíbí a i kdybych je nechal renovovat, neodnosil bych je. Na druhou stranu nechci dávat z ruky hodinky po dědovi. Ptám se proto zkušenějších: Je možnost je poslat do Eltonu, aby mi strojek přepouzdřili do pouzdra "leteckých" primek? Dělají se repasy leteckých primek do nerez pouzdra?

je to možný. Dodáš si jen strojek kal. 96 a Elton ti dodá nerez pouzdro a ciferník na letecký. Oproti původním leteckým má ciferník normální lumi (původní má UV) a armovák se trochu liší, pětiminutový indexy jsou bílý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to možný

 

je to možný. Dodáš si jen strojek kal. 96 a Elton ti dodá nerez pouzdro a ciferník na letecký. Oproti původním leteckým má ciferník normální lumi (původní má UV) a armovák se trochu liší, pětiminutový indexy jsou bílý.

...a když je vezmeš do MIGu, tak Ti v zatáčkách půjdou podle plotu, no.  Ale to neva, to je asi osud spousty ,,zaručeně pravých" leteckých...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstaly mi po dědovy  televize. V chocholušikově příspěvku o pár pozic víc jsou to přesně ty, co jsou na fotce dole mezi třemi dalšími. Stav je úměrný stáří a nošení - dost poškrábané sklo i pouzdro, ale zcela funkční. Mně osobně se televize vůbec nelíbí a i kdybych je nechal renovovat, neodnosil bych je. Na druhou stranu nechci dávat z ruky hodinky po dědovi. Ptám se proto zkušenějších: Je možnost je poslat do Eltonu, aby mi strojek přepouzdřili do pouzdra "leteckých" primek? Dělají se repasy leteckých primek do nerez pouzdra?

 

Bude to bez toho vnějšího rámečku ciferníku vypadat dost divně a prázdně. A navíc mám pocit, že tyhle ciferníky se do sportů nevejdou - jen za cenu vypuštění vnitřního armovacího kroužku a potom je to jednak ještě hnusnější a druhak vodotěsnost žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem myslel komplet výměnu včetně ciferníku, ručiček... Prostě by se z televizí použil jen strojek a všechno ostatní by bylo nové. Nějak pro ty hodinky hledám využití. Televize nosit nechci, ale letecké primky bych si na ruce dokázal představit a navíc s dobrým pocitem, že uvnitř je strojek, který používal děda. Jestli se to dá pochopit.

 

Pokud to nepůjde, nechám renovovat celé televize.

 

EDIT: rychlé obrázky

post-36202-0-58825100-1417718909_thumb.jpg

post-36202-0-81496500-1417718918_thumb.jpg

post-36202-0-15444400-1417718928_thumb.jpg

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...