Přejít na obsah

Prim cal. 96 - "TV"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musím to napravit, sice s leteckým řemenem, ale na ten bonbón mi nechutná

tohle je povedený model, design stále na úrovni, je to žádané sbírkově, bylo by to žádané i na běžném trhu,  kdyby se na to v Eltonu ještě  zmohli.

Lidi by platili jak diví, ani by to nemuselo být za 30k ani za 80k.  :photo:  :photo: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vzal jsem si dnes na ruku velké televize a když jsem se v práci chtěl podívat kolik je hodin, zjistil jsem, že mi upadla vteřinovka a minutová ručka :(

 

Mám sice doma pavouka na sundavání sklíček, jenže jako na potvoru toto je oválné a s ním to (asi) nesundám. Máte někdo zkušenost, jak si v domácích podmínkách poradit nebo je hodinář nevyhnutelností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem si dnes na ruku velké televize a když jsem se v práci chtěl podívat kolik je hodin, zjistil jsem, že mi upadla vteřinovka a minutová ručka :(

 

Mám sice doma pavouka na sundavání sklíček, jenže jako na potvoru toto je oválné a s ním to (asi) nesundám. Máte někdo zkušenost, jak si v domácích podmínkách poradit nebo je hodinář nevyhnutelností?

Povolit klíčem  dýnko ,potom vyjmout strojek, někdy jde trochu stuha pak už můžeš nasadit ručky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jde strojek spodem bez demontáže ciferníku? U všech jiných, co jsem rozdělával (cal 50, 66, 68), musel jít strojek i s číselníkem horem, tzn. nejprve sundat sklíčko.

 

Ani mě to proto nenapadlo zkoušet, díky.

To je moje vlastní skušenost na mých velkých televizích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak 66 a 68 jde taky spodem

 

Opravdu jde strojek spodem bez demontáže ciferníku? U všech jiných, co jsem rozdělával (cal 50, 66, 68), musel jít strojek i s číselníkem horem, tzn. nejprve sundat sklíčko.

 

Ani mě to proto nenapadlo zkoušet, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...