Přejít na obsah

Armand Nicolet


Doporučené příspěvky

tak sem koupil, a jsem nadsen :)

 

hned sem je teda prezul na leonarda, a nejsem si zcela jist, jestli to by spravny tah.. no, posudte sami..

 

Model: 9144A-NR-P914NR2

 

Mechanical automatic movement with Chronograph function.

Calibre AN 2045/2824-2 TND/TNK

Guilloché decorated dial with applied indexes, luminous dots and hands.

Case with antiglare treated sapphire crystal and see-through screwed back.

 

 

 

Case and Buckle: Stainless steel 316L

Water Resistance: 10ATM

Diameter: 43mm

Thickness: 14mm

Dial: Black

Strap: Black Alligator

Buckle: deploy

 

DSCN3433.jpg

 

DSCN3438.jpg

 

DSCN3439.jpg

 

DSCN3447.jpg

 

DSCN3448.jpg

 

9144anrp914nr2_06.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou fakt pekny, gratulace. Ten Leonardo je na nich ale jako pest na oko, ten puvodni remen mi prisel skvelej, proc si ho vymenil - ten nemá chybu!!

sam ti nevim, chtel sem videt, jak na nem budou vypadat. jj, pujde tam zpatky origo, je to jina liga. desne bych chtel nejakej cernej lesklej na ne, ale zatim sem nikde nenarazil na nic, a doma mam jen zenith 21mm :(

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam ti nevim, chtel sem videt, jak na nem budou vypadat. jj, pujde tam zpatky origo, je to jina liga. desne bych chtel nejakej cernej lesklej na ne, ale zatim sem nikde nenarazil na nic, a doma mam jen zenith 20mm :(

 

Ja o tech hodinkych premejslel dlouho, ale byl jsi rychlejsi - nicmene za jejich velkou vyhodu povazuju ten remen. To prositi i spona je proste parada, urcite ho tam vrat.

Nevim, jestli k nim pujde "cerna lakyrka", ja myslim, ze to prositi jim dava trochu "sportovnejsi" nádech, nejsou to prece jen typicke oblekovky, ale musis to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja o tech hodinkych premejslel dlouho, ale byl jsi rychlejsi - nicmene za jejich velkou vyhodu povazuju ten remen. To prositi i spona je proste parada, urcite ho tam vrat.

Nevim, jestli k nim pujde "cerna lakyrka", ja myslim, ze to prositi jim dava trochu "sportovnejsi" nádech, nejsou to prece jen typicke oblekovky, ale musis to zkusit.

tak mi prad, kde koupit 22mm lakyrku a zkusim. jinak uz sem prezul zpet, pozdejs udelam nejaky foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravá krokodýlí kůže v matném provedení a silnější výplní. Řemen je vybaven patentovanou technologií "AERO lining" a "loop anchor".

a to druhy, co je fakt leskly, je jen 20mm. vydrz, postnu foto s tim zenithem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Na řemeny kašlu, tomu nerozumím, ale moc se mi líbí strukturovaný číselník a parádní ručičky. Pochlapil ses, i když bych od Tebe čekal ještě o trochu větší bombu, která určitě příjde kuk748.gifkuk748.gif.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsm ty hodinky koupit již před rokem,ale asi bych neexperimentoval s řemeny ten černý s bílým prošitím jim ideálně pasuje.Gratuluji i když jsi mě předběhl.BTW ta lakýrka na nich vypadá jako Agáta Hanychová na recepci Britské ambasády.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...