Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Longines Hydro Conquest Automatic L3.642.4.56.6

 

Netušíte o nějaké webovce, kde by byly krásně nafocené, na netu nacházím stále dokola jen tři stejné malé fotky...

 

Případně kde v Praze mají hodně modelů značky a mohl bych si je prohlídnout osobně?

V Koscomu je mají živě jen v modrém provedení...

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Longines Hydro Conquest Automatic L3.642.4.56.6

 

Netušíte o nějaké webovce, kde by byly krásně nafocené, na netu nacházím stále dokola jen tři stejné malé fotky...

 

Případně kde v Praze mají hodně modelů značky a mohl bych si je prohlídnout osobně?

V Koscomu je mají živě jen v modrém provedení...

 

Díky.

 

Taká menšia otázočka, už si ich aj kúpil?

Momentálne ich mám v hľadáčiku ako favorita, pred Aquaracer od TH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem s nimi moc spokojený, akorát je ještě občas v prodejně očumuju v modrém provedení místo černé a utvrzuju se, že modrý ke mně nejdou :)

 

 

Ten problém riešim aj ja, všeobecne u potápok, mne by modré išli, stále nosím jeansy aj k saku.

Chce to vidieť naživo tú modrú, ale pokiaľ je dosť tmavá som z nej paf viac ako z čiernej.

Platí u mňa pre potápky všeobecne. :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Jsem s nimi moc spokojený, akorát je ještě občas v prodejně očumuju v modrém provedení místo černé a utvrzuju se, že modrý ke mně nejdou smile.gif

Tak to jsme na tom stejně. V sobotu jsem je koupil a už dneska mě mrzí, že jsem nešel do modrejch. Snad mě to časem pustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny vespolek,

  můžete se se mnou prosím někdo podělit o zkušenost, jakou maj vaše HC denní odchylku? Já naměřil u svejch 12 vteřin. Vím, že automaty nejsou quartzky, ale 12 vteřin za den mi přijde dost. Nějak jsem Longinesu a pojmu "švýcarský hodinky" věřil víc. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny vespolek,

  můžete se se mnou prosím někdo podělit o zkušenost, jakou maj vaše HC denní odchylku? Já naměřil u svejch 12 vteřin. Vím, že automaty nejsou quartzky, ale 12 vteřin za den mi přijde dost. Nějak jsem Longinesu a pojmu "švýcarský hodinky" věřil víc. Předem dík.

Teď jsem je nechal serizovat a dělají -3,5s/d. Před regulaci dělaly +19s/d.

Neboj 12s je v poho, ale hlavně jsou v zabehu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem je nechal serizovat a dělají -3,5s/d. Před regulaci dělaly +19s/d.

Neboj 12s je v poho, ale hlavně jsou v zabehu.

Díky moc,

tak to je dobrá zpráva. A ještě jestli bys mi neporadil  jak dlouho maj bejt v záběhu? A to mi je nějak seštělujou v rámci záruky? To jako reklamace, nebo jako nějakej záruční servis?

Moc se omlouvám. Ale jsou to moje první automaty a nějak v tom plavu. Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej jim trochu čas. Až po několika týdnech se hodinky "rozjedou" a ty zjistíš skutečnou přesnost. Jinak U kalibru ETA 2824-2, což je u Longines pojmenováno jako kalibr L633, je 12s/d průměr. Na reklamaci to ale rozhodne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej jim trochu čas. Až po několika týdnech se hodinky "rozjedou" a ty zjistíš skutečnou přesnost. Jinak U kalibru ETA 2824-2, což je u Longines pojmenováno jako kalibr L633, je 12s/d průměr. Na reklamaci to ale rozhodne neni.

Aha. No já to nechtěl reklamovat. Spíš jsem myslel, jestli to dělaj zdarma v rámci novejch hodinek, anebo jestli za to musim zaplatit. Přišlo by mi logický, že by to jednou po prodeji udělat zdarma měli, ale je rozdíl chtít a mít. :)

Včera jsem někde četl, že se to dělá nejdřív po dvou měsících, do držších, že se snad leze hned kvůli nějaký olejový lázni,.. ale to vy tady asi všichni víte.

Tak se tam pak zajdu zeptat, uvidím co mi řeknou a klidně se o tu zkušenost s vámi všemi podělím. :).

 

Každopádně díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nevíte náhodou někdo jestli se dá na Longines HC sehnat nějakej poloviční článek na tah? Mam asi nejaký divný zápěstí. Buď jsou mi dost volný, ale po odebrání jednoho článku a posunu stěžejky na přezce mi jsou zase moc těsný. Za každou radu díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zrovna na ruce Conquesty (mají shodný tah) a já tam nějaký "půlčlánek", který měří 7 mm mám (standardní článek má 11 mm). Takže snad by měl jít sehnat...

Díky. Tak pokud je to standadní součást tahu, tak já musim mít zase něco extra. :( Zkusím ho teda někde sehnat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...