Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

vzdialenost medzi oskami velkeho dieliku je 11mm, vzdialenost medzi "oskami" dvoch najvzdialenejsich bodov mikroregulacie je 3,5mm. vzdialenost medzi oskami poldieliku nepoznam, ale dedukujem ze by mal byt 5,5mm co je viac ako vzdialenost v mikroregulacii. kazdopadne ak mam nastaveny tah bez jedneho plneho clanku a mikroregulaciu najviac povolenu, tak su mi hodinky presne na zapastie bez moznosti akehokolvek pohybu a zapastie neviem naplno vytocit. ked pridam jeden plny dielik tahu a mikroregulaciu utiahnem co najviac, tak pod tah v pohode vopcham jeden prst a hodinky mi volne lietaju po ruke... takze v praxi je to podla mna sakra velky rozdiel... takze minimalne ten poldielik urcite odporucam dokupit (17?) ;)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdialenost medzi oskami velkeho dieliku je 11mm, vzdialenost medzi "oskami" dvoch najvzdialenejsich bodov mikroregulacie je 3,5mm. vzdialenost medzi oskami poldieliku nepoznam, ale dedukujem ze by mal byt 5,5mm co je viac ako vzdialenost v mikroregulacii. kazdopadne ak mam nastaveny tah bez jedneho plneho clanku a mikroregulaciu najviac povolenu, tak su mi hodinky presne na zapastie bez moznosti akehokolvek pohybu a zapastie neviem naplno vytocit. ked pridam jeden plny dielik tahu a mikroregulaciu utiahnem co najviac, tak pod tah v pohode vopcham jeden prst a hodinky mi volne lietaju po ruke... takze v praxi je to podla mna sakra velky rozdiel... takze minimalne ten poldielik urcite odporucam dokupit (17?) ;)

 

Přesně takhle jsem to měl já a byla to otrava. Dokonce jsem si uvědomil, že se netěším, až si budu ráno hodinky nasazovat na ruku. To se po včerejšku naprosto změnilo. Ten půldílek udělá doslova zázrak. Tedď mi hodinky sedí přesně jako Archimedy,což jsem přesně potřeboval. Samotná mikroregulace je vážně pro některé obvody zápěstí nedostačující.

 

 

misoo: Jak dlouho budeš na ten tah čekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám s novými HC jeden problém. Ciferník mi připomíná hodinky, jaké nosí děti v první třídě.  Bohužel, žádná luneta to nezachrání.

Me se treba ty arabsky indexy libej, jediny co mi na nich nesedi (a to i na tech starejch) je tah, pripada mi to pouzdro pak takovy podlouhly, neohraniceny... Proto jsem je vzal na gume. Jo a ty 39 mm jsem si zkousel (taky na gume) a subjektivne pusobej mensi nez jsou. Koupil bych je zene k vanocum, ale moc ji neberou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraj do 30 dni...

 

Jo, tak to by odpovídalo. Ptal jsem se u Bechyněho, proč jim dodání náhradního dílu trvá tak dlouho. Prej mají jeden centrální sklad pro celý svět, takže se musí čekat, než objednávka přijde na řadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak sa mi stala taka vec... :( pri umyvani spony som nejako sikmo vyklopil extenziu a stezejka co to drzi v spone sa nejako posrala, tie konce co pruzia sa uz nevystrkuju, asi tam nejako preskocila strunka ci co... tym padom hodinky nemozem nosit a nikde v okoli taku stezejku nemaju... :( objednana je, ale odhadujem tak mesiac - dva...

chcem sa teda opytat, ci niekto nema nahodou nahradnu? vopred diky

dlzka pevnej casti je cca 20,5mm a s vystrcenymi koncami by mala byt cca 21,5mm a hrubka cca 1,2mm

post-22327-0-00817200-1405493486_thumb.jpg

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakoniec som to zohnal v auparku pod schodami, ujo tam ma obrovske zasoby prislusenstva! Odporucam ;)

 

Tak to je dobře, že jsi to vyřešil takhle rychle. Ta stěžejka se ti porouchala při výměně tahu nebo ti to z ničeho nic vypadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odklapal som extenziu v spone a ostala mi v ruke. Mozno som ju zatlacil trochu sikmo a bolo...

Kazdopadne ta origo stezejka mala odjakziva kratke tie pruzne konce. Vsetky stezejky co som doteraz videl ich mali dlhsie. Mate to tak aj vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...