Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

U kolisani teda nevim. Hodinky nosim stale. Vedro, relativne sok v bazenu na to tepla sprcha a podobne. A presnost stale OK.

 

A 40x natah korunkou by take mel stacit. Kdyz jsem je zkusil odlozit v patek odpoledne tak na konci vikendu normalne sly a presnost v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Opat sa vraciam k meraniu presnosti.zistil som ze ked su hodinky polozeme v polohe konka hore tak za den nabehnu cca 1.5 s co mi pride fajn,ale tuto noc som ich polozil na korunku a meskaju 19s za 9 hodin!Je to podla vas normalne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cim to moze byt?Je to zlym nastavenim alebo je to pokazene?Podotykam ze boli v servise odkial sa vratili pred mesiacom .Co robili nieje zname,ale od casu navratu mam novu zarucnu dobru.Do servisu sli s tym ze vykazovali malu vydrz po zlozeni z ruky zastali po cca 2 dnoch alebo menej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozdíl by měl být při odložení v různých polohách ať už korunkou dolu nebo nahoru nebo sklíčkem dolu v rozmezí max několika málo sekund. Není možné aby udělali za 9 hodin téměř 20 sekund do mínusu. Vrátil bych jim to zpět do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozdíl je ale veliký. Kdyby to bylo do 5s tak ještě dobrý ale tohle normální určitě není. Říkám já ty své můžu položit jakkoliv a pořád jsem -5/24h. Ty máš hodinky nové určitě potřebují nějaký čas na záběh (2mesice) ale to co to dělá tobě asi záběh nesrovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ich mam od januara sli paradne presne ale potom zacali po svoch dnoch v klude zastavat a ja ich reklamoval.Ked prisli tak sice rezerva chodu je ok ale presnost v prdeli tak idu k doktorovi opat.Aspon ze hodinar u ktoreho som kupoval je fajn chlapik a vobec to neriesi proste snazi sa pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pred rokmi prave hydrace ma zaviedli do sveta swiss hodiniek a teraz som sa k nim (aspon na chvilu :) ) vraciam a mozem potvrdit ze su to krasne a vynikajuce hodinky za celkom priatelnu cenu.

Keramika im dala ten smrnc :)

post-33015-0-70911000-1568494618_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem ADIkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...