Přejít na obsah

NOMOS Glashute katalog


pavča

Doporučené příspěvky

Rád bych se zeptal, zda se někomu podařilo stáhnout katalog na stránce NOMOS Glashute. Pokud ano, tak prosím o informaci jak, protože mě stahování skončí u stránky 81 podivným hlášením a konec. Rád bych se podíval, co v katalogu je. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi z Glashutte ozvali znovu, abych upřesnil, zda chci katalog Glashutte Original nebo NOMOS. Já jsem si myslel, že je to všechno Glashutte, takže to bude v jednom katalogu. Poprosil jsem hlavně o katalog Nomos (protože o nákupu Nomos Tangomat nenápadně uvažuji - to je vina Chronomagu, to si uvědomte !!!) s tím, že pokud to půjde, tak že bych rád měl oba katalogy, tak uvidíme. Uvedli mi opět odkaz na stránku Glashutte Original, kde je katalog online ke stažení, ale stažení se mi opakovaně nedaří, což nějak nechápu, protože jinak stahuji kdykoliv cokoliv bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posli ten link, zkusime to... :)

 

Díky za snahu, link je http://www.nomos-glashuette.com/en/ , ono začne stahování, stahuje to dosti dlouho a pak to uvázne na stránce tuším 80 a nahlásí mi to, že prohlížeč je pomalý nebo co a konec. Stahování jsem zkoušel i v práci, kde je připojení rychlé a efekt stále stejný. Chová se to stejně na stránce německé i anglické, možná, že mi v notebooku něco chybí.

 

Díky pavča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za snahu, link je http://www.nomos-glashuette.com/en/ , ono začne stahování, stahuje to dosti dlouho a pak to uvázne na stránce tuším 80 a nahlásí mi to, že prohlížeč je pomalý nebo co a konec. Stahování jsem zkoušel i v práci, kde je připojení rychlé a efekt stále stejný. Chová se to stejně na stránce německé i anglické, možná, že mi v notebooku něco chybí.

 

Díky pavča.

 

Tak nevím, mě se ten katalog stáhl asi za 3 vteřiny a lze v něm normálně listovat.. Máš nainstalovanou aktuální verzi Flash Playeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, mě se ten katalog stáhl asi za 3 vteřiny a lze v něm normálně listovat.. Máš nainstalovanou aktuální verzi Flash Playeru?

 

No tak to jsem z toho janek, Flash Player instalovaný nějaký mám, ale možná, že nějaký jiný. To mě vlastně napadá, že to může být tím, že jedu v prohlížeči Google Chrome, který má nainstalované nějaké součásti, ale třeba ne ty pravé. Zítra to zkusím přes Explorer.

 

Díky za odzkoušení, pavča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi z Glashutte ozvali znovu...

 

 

Mě to taky funguje, můžeš listovat, zvětšovat, ono se ti to nestáhne jako soubor do počítače. Má to těch 81 stran, trvá to opravdu jen tak 3 sec., a to nemám bůhví jak rychlý připojení (vzduchem). Až to dojede k té staně 81, klepni na ty šipky který tam jsou a ono to začne fungovat. Asi čekáš že se ti to někam stáhne, tak to asi ne.

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem z toho janek, Flash Player instalovaný nějaký mám, ale možná, že nějaký jiný. To mě vlastně napadá, že to může být tím, že jedu v prohlížeči Google Chrome, který má nainstalované nějaké součásti, ale třeba ne ty pravé. Zítra to zkusím přes Explorer.

 

Díky za odzkoušení, pavča.

 

Tak Opera a Firefox to otevřely za pár vteřin, Explorer to nerozdýchal a skončil u strany 78 totálním kolapsem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za nápad, skutečně to bylo tím, že používám Google Chrome, přepnul jsem na Internet Explorer, no potil se chudák, jednou se zasekl na stránce 79, ale napodruhé se to rozjelo a běželo to tak jak má. Tak jsem se pokochal, trochu zaslzel a můžu klidně jít spát, jsem šťastný a spokojený jedinec, manželka už spí, co si více přáti. Wow! Dobrou noc přeje pavča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to konečně pochopil, přišel mi další mail z Glashutte Original, mimochodem velmi milý, posílají mi katalog a zvou mě na "hloubkovou" prohlídku továrny. Nenapadlo mě, že v městečku Glashutte jsou dva nezávislé závody na výrobu hodinek a to Glashutte Original a Glashutte NOMOS. Jak je to, můj ty bože, prosté.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to konečně pochopil, přišel mi další mail z Glashutte Original, mimochodem velmi milý, posílají mi katalog a zvou mě na "hloubkovou" prohlídku továrny. Nenapadlo mě, že v městečku Glashutte jsou dva nezávislé závody na výrobu hodinek a to Glashutte Original a Glashutte NOMOS. Jak je to, můj ty bože, prosté.

 

No a hlavne tam je A. Lange & Sohne a to neni vsechno :thumbsup_anim: Jeste Muhle Glashutte Nautische Instrumente

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a hlavne tam je A. Lange & Sohne a to neni vsechno :thumbsup_anim: Jeste Muhle Glashutte Nautische Instrumente

 

No to se z toho picnu, to je tedy síla. Takováto koncentrace průmyslu jednoho odvětví v jednom, jak jsem četl malém, městečku se asi jinde nevidí,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se z toho picnu, to je tedy síla. Takováto koncentrace průmyslu jednoho odvětví v jednom, jak jsem četl malém, městečku se asi jinde nevidí,že?

 

No je to síla. Mimo svycarsko je to nejsilnejsi tradicni hodinarska oblast. A pokud se nemylim, po valce se odtud "importoval" hodinarsky prumysl do Ruska, protoze Ruda armada odvezla vsechno, co nasla, takze Glastutte je vlastne zakladatel ruske hodinariny :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslal další mailík, tentokrát do Glashutte NOMOS, a to s prosbou o zaslání katalogu a nějakých bližších podkladů ohledně jejich produkce. Uvidíme, zda něco budou ochotni poslat. Přiznám se, že jsem z jejich stránek trochu zklamán, i online katalog, který mi už díky stahování přes Internet Explorer chodí jako divý, se mi moc nelíbí. Připadá mi spíše jako reklamní brožura než jako katalog, kde očekávám podrobnější technické specifikace. Ale hodinky dělají pěkné, to jo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...