Přejít na obsah

oblibene velikosti hodinek?


odklizec

Doporučené příspěvky

Docela by mne zajimala preferovana velikost prumeru pouzdra zdejsich prispevovatelu. Vzhledem k tomu, ze na tomto foru zatim ale neni moznost vytvorit poll, navrhuju toto..

 

Zde jsou navrhovane prumery pouzdra v mm.. jedna se o obvykle velikosti

 

38

40

43

43>

 

Vzdy z predchoziho prispevku zkopirujte tuto "tabulku" do vaseho prispevku a u vami oblibene velikosti pripiste +1 jako vas hlas. Takze ja to zacnu..

 

38 [ ]

40 [ ]

43 [1]

43> [ ]

 

Dalsi zajemce o 43mm prumer prepise 1 na 2, atd.. takze v poslednim prispevku by mela byt vzdy aktualni tabulka. Nic moc reseni, ale lepsi nez potom prochazet vsechny prispevky a pocitat a pocitat.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dodam, ze zadne 43mm hodinky nemam jen 40, 34 a 38mm protoze i kdyz by se mi mnohem vice libila vetsi velikost, vzdy jsem omezen budto cenou, strojkem, nebo designem...

 

<38 [ ]

38 [ ]

40 [ ]

43 [2]

43> [ ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<38 [ ]

38 [ ]

40 [6]

43 [3]

43> [1]

 

Volím 40, ale je to velké zevšeobecnění. Ono to dost závisí na typu hodinek (sportovní, společenské, potapěčské, chronografy) a taky typu pouzdra. Některé hodinky mají například průměr pouzdra 37 mm, ale díky tomu, že mají ciferník o průměru 35 mm a kolem něj jen tenký kovový okraj působí opticky větší. Ale to se týká hlavně společenských hodinek, sportovní hodinky pod 39 mm podle mého většinou vypadají divně a zastarale. Trend zvětšování hodinek je tady už dost dlouho a nemyslím, že se ještě někdy vrátíme k hodinkám 33 až 35 mm, což byla kdysi standardní velikost. Ostatně výsledky naší miniankety jsou zatím taky dost jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...