Přejít na obsah

Raymond Weil Othello (ref. num. 2011)


Doporučené příspěvky

Ty mi koupil manžel :)

Vám se asi nebude líbit, že jsou na baterku, ale jako společenské hodinky jsou pro mne ideální.

Že jsou krásné, viďte? ;)

 

Gratuluju k hezkým hodinkám.

(ten název je super - ideální dárek od manžela :thumbsup_anim: )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k hezkým hodinkám.

(ten název je super - ideální dárek od manžela :thumbsup_anim: )

 

Jejda, že bych si změnila nickname na Desdemona? :lol2:

 

 

Jsou pěkné, ale bez těch kšand na číselníku by byly ještě hezčí :)

 

Existuje i chudší verze, která má "kšandy" bez briliantíků a pak tahle s kamínky. A já jsem za ty "kšandy" ráda, alespoň je ty kamínky kam dát :)

 

Veľmi pekný darček, aj moja manžeka uprednostnila quartz. Aspoň nemusím prikupovať ďaľší Watchwinder.

 

Já si u manžílka jedny griluju. A vždy se na mě mračí, když mu ho otvírám a beru si je. Asi si budu muset koupit nějaký svůj :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný názor.

Jaké hodinky máš na grilu?

 

Ode dneška už dvoje. Tralala :)

Jedny by měly mít in-house stroječek, jak říkáte vy. Druhé mají tu kopii ETA 2824.

Asi byly docela levné; quartzky, která ráda nosím, jsou dražší, ale moc se mi líbí a mám z nich velkou radost.

 

Jejda, každé mi jdou jinak :crying_anim02:

post-6058-1235297473.jpg

Upraveno uživatelem Hanka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy, ač to asi není k dámě slušné, musím říct, že se mi nelíbí ani trochu. Je to docela hezký náramek, šperk..ale nelíbí se mi to jako hodinky. Asi se na to neumím podívat jako žena (no ještě aby..). V každém případě věřím, že můj názor je majitelce hodinek úplně ukradený, jí se hodinky líbí a ještě je dostala jako dárek od blízkého člověka..takže si jistě nenechá zkazit radost..a je to tak dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy, ač to asi není k dámě slušné, musím říct, že se mi nelíbí ani trochu. Je to docela hezký náramek, šperk..ale nelíbí se mi to jako hodinky. Asi se na to neumím podívat jako žena (no ještě aby..). V každém případě věřím, že můj názor je majitelce hodinek úplně ukradený, jí se hodinky líbí a ještě je dostala jako dárek od blízkého člověka..takže si jistě nenechá zkazit radost..a je to tak dobře.

 

No však ano, já chtěla náramek, šperk...

A upřímně - budu velmi ráda, když se nebudou žádné jiné ženě líbit. Alespoň je budu mít sama a nebudu potkávat jiné ženy se stejnou ozdobou :P

Copak ty bys byl rád, kdy měla na nějakém vašem srazu polovina členů stejné hodinky, jako máš ty?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéžiš.. ty Estelly, to je provokace. Já je nikde nemůžu sehnat a ty mi je tady tak vystavíš.. :eek:

 

Bála jsem se té velikosti, měla jsem strach, že mě bude korunka tlačit, ale dopadlo to tak, že je nosím hrozně moc ráda, jsou strašně pohodlné. A navíc je nikdo (z mých kamarádek) nezná a každá tipuje částku v desetitisících a já se jen v duchu usmívám :thumbsup_anim:

Proč už nejdou sehnat? Už se nevýrábí?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživil sem vlákno, co mám v sekci koupím.

Nevyrábí se. Napřed zmizely od Kuby, pak i ze stránek výrobce a je to v háji. Takže já doma jen poslouchám, že nejsem schopnej sehnat jedny blbý hodinky. a že kdyby byly pro mě tak se víc snažím, blyblybly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživil sem vlákno, co mám v sekci koupím.

Nevyrábí se. Napřed zmizely od Kuby, pak i ze stránek výrobce a je to v háji. Takže já doma jen poslouchám, že nejsem schopnej sehnat jedny blbý hodinky. a že kdyby byly pro mě tak se víc snažím, blyblybly...

 

Holky si musej pomáhat :D

http://www.timemechanik.com/advanced_searc...t=2a&page=2

Jen jsem nepobrala tu měnu. Je to moc či málo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Pak je to v pořádku:)

2) Spíš bych čekal, že bys ráda, aby se líbily i jiným ženám, ale měla si je jen Ty...ale i Tvůj názor beru, proč ne

3) No záleží co by to bylo..:) Ale samozřejmě nijak neprahnu po tom mít hodinky, které mají všichni..i když pokud se jedná o kvalitní věc, vůbec mi nevadí potkat někoho kdo má něco podobného, nebo i stejného..zas tak často se to u hodinek nestává.

 

Nakonec ještě jednou opakuji, že Ti Tvou radost moc přeji, užij si je a ať Tě těší co nejdéle. Pouze se nepřidám k těm, kterým se líbí. Ale to Tě opravdu nemusí ani trochu trápit, Tobě by se zase určitě nelíbilo to, co nosím já. Oba jsme spokojeni a máme to, co chceme. To je nejdůležitější, co si myslí ostatní je přece fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...