Přejít na obsah

Jaeger-LeCoultre Master Compressor Extreme World Chronograph


Doporučené příspěvky

sleduj vlakno "sraz v praze" a pak se jen zapis :) vlastne mozna ani nemusis. budes ocekavan. jinak jdes na to hezky. super hodinky, k tomu krasny "buben"... jen tak dal. :thumbsup_anim:

 

diky

mrknu na to

 

eště čekám tah na oceli, snad příde brzo...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Děkuji, děkuji fšem...

 

konečně přišel taky kovový tah, ufff... sem se teda načekal, konečně sou kompletní

odpo přidám fota...

takže, origo hnědý aligátor, kaučuk a tedy i ocel (v ceně docela slušných hodinek hehhe)

 

jěště bych rád řemen aligátor v černé, máte něgdo nějaký tip, bez ohledu na cenu, 22mm

 

díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro majitele:

 

gratuluji k hodinkám, jsou nádherné

--

mohl bys mi napsat co k čemu slouží (komplikace) - toto jsou první hodinky z kterých nepoznám co k čemu slouží :gun_bandana: .

 

předem díky

 

díky...

ad komplikace:

ručička hodinová: klasika, odečitá hodiny (domácí čas)

ručička minutová: klasika, odečítá minuty (domácí čas)

ručička sekundová: odečítá sekundy v režimu Chronograph

kruhový indikátor na "3": odečítá minuty v režimu Chronograph

kruhový indikátor na "9": odečítá hodiny v režimu Chronograph

půlkruhový indikátor na "6": signalizace chodu strojku, otáčením kotouče, půlkruh bílý a červený nahrazuje sekundovou ručičku a vyplněním jednou z barev uběhlo 30 sec.

poskakuje po vteřinách

vnitřní 24hod. indikátor: aktuálně na pozici "6" odečítá světový čas v závislosti na nastavení řasové zony na vnějšim indikátoru s vyznačenými časovými pásmy, jenž zastupují

vypsaná města

indikátor u "5": klasika znázorňuje číslo dne v měsíci

ovládací prvky po obvodu:

tlačítko na pozici "2": start/stop v režimu Chronograph, opatřený patentovaným otočným mechanismem uzavírající vnitřní ventil, blokuje fci tlačítka a zaručuje vodotěsnost

korunka na pozici "3": pozice "0" - ruční nátah, pozice "1" - nastavení data, čislo dne v měsíci, pozice "2" - zastavení otočného indikátoru simulující chod strojku,

nastavení minut, hodin, vztaženo i k 24hod. prstenci s indikací na 24hod režimu na "6", opět se speciálním systémem zajišťujíc vodotěsnost

tlačítko na pozici "4": vynulování, vrácení sekundové ručičky v režimu Chronograph

korunka na pozici "10": pozice "0" - nastavení časového pásma na prstenci se světovými městy, aktuální na pozici "6"

pozice "1" - soušasné otáčení, nastavení 24hod. prstence s prstencem světových měst pro nezávislé nastevní času pro druhé časové pásmo

 

jinak:

jedná se o sportovní hodinky s nejvíce patenty na současném trhu

vodotěsnost: 100m

rezerva nátahu: 72 hod

 

 

mno, snad sem to popsal srozumitelně :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně přišel taky kovový tah, ufff... sem se teda načekal, konečně sou kompletní

odpo přidám fota...

takže, origo hnědý aligátor, kaučuk a tedy i ocel (v ceně docela slušných hodinek hehhe)

 

jěště bych rád řemen aligátor v černé, máte něgdo nějaký tip, bez ohledu na cenu, 22mm

 

díkec

 

Gratuluju nádherný kousek.

Černý řemen kroko můžu doporučit IWC portugieser má šířku 22, černé podšití zespoda, nejsou vidět žádné mapy od potu. Kvalita super, vyzkoušel jsem kde co, tenhle mi připadá nejkvalitnější. Horší je, že ho většinou nebudou mít na skladě a musí se objednat.

Upraveno uživatelem Dali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju nádherný kousek.

Černý řemen kroko můžu doporučit IWC portugieser má šířku 22, černé podšití zespoda, nejsou vidět žádné mapy od potu. Kvalita super, vyzkoušel jsem kde co, tenhle mi připadá nejkvalitnější. Horší je, že ho většinou nebudou mít na skladě a musí se objednat.

A nejhorší je, že stojí 7 litrů. Nebo už cenu změnili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno vzhledem k tomu, co už sem do těch hodin nasypal :cool02:

mam hnědýho aligátora, kaučuk i ocel a vzhledem k tomu, že nosim spíš černý doplňky, tak černej řemen by se fakt hodil

a cena je mi fakt docela jedno, ale za 7.000,- co si budem povidat, je to ranec, ale je to relativní...

 

du hledat

 

každopádně díkec za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Pěkný, ale zkusím položit možná nepatřičnou otázku, kolik stojí tenhle kousek kovu, to by mě fakt zajímalo. Už jsem na fóru několikrát zaznamenal až neuvěřitelné částky za kovové tahy od jiných firem. V tomto případě očekávám přímo vesmírnou prdu kuk565.gif .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, ale zkusím položit možná nepatřičnou otázku, kolik stojí tenhle kousek kovu, to by mě fakt zajímalo. Už jsem na fóru několikrát zaznamenal až neuvěřitelné částky za kovové tahy od jiných firem. V tomto případě očekávám přímo vesmírnou prdu kuk565.gif .

 

mno pravda, že cena absolutně nechutná, co si budem povídat, řek bych, že prostě nasaděj určitý procento z ceny hodin, jinak to neni možný

ceníková cena: 1.600,- EUR

měl sem to ze známosti ze švajcu za 900,- EUR, to de ne? kua se mi protočili panenky, ale víš co gdyž je ta krize, ufff :whistle:

pro úplnost kaučuk stojí 160 EUR

 

to sou blbosti co? to člověk nechápe...

 

tak a je to venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tedy prda :yucky: za to už by byly docela slušný hodiny. Problém je, že nespíš se ti budou líbit na černém krokodýlu a ostatní budou ležet v šuplíku a za 3 měsíce tě nebude bavit je pořád přehazovat. Dopadl jsem stejně, i kyž to zjištění ( blbost) mě naštěstí tolik nestálo. :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
mno pravda, že cena absolutně nechutná, co si budem povídat, řek bych, že prostě nasaděj určitý procento z ceny hodin, jinak to neni možný

ceníková cena: 1.600,- EUR

měl sem to ze známosti ze švajcu za 900,- EUR, to de ne? kua se mi protočili panenky, ale víš co gdyž je ta krize, ufff :whistle:

pro úplnost kaučuk stojí 160 EUR

 

to sou blbosti co? to člověk nechápe...

 

tak a je to venku

 

To je šílený :crying_anim02: :crying_anim02: .

 

Edit - všiml jsem si, že dalším úlovkem bude Velký Inženýr a také jsem si všiml ceny tahu na tyto hodinky. Sibirnaya psal o 44 litrech a zase v tom lítáš. Dva tahy a jedny hodně slušné hodinky jsou v hajzlu, parchanti nenažraný.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...