Přejít na obsah

Fotka

Timex Expedition

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
129 odpovědí na toto téma

#1 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2009 - 02:25

zajímalo by mne zda má někdo zkušenost s tímto modelem, jelikož vypadají opravdu hezky. Rozmíšlím se mezi digitálkami a těmito, samozřejmě by toho digitálky uměly více, ale tyto vypadají pěkně moc, nemáte někdo fotku třeba an ruce?
odkaz: [post="http://cgi.ebay.com/....l1262"]hodinky[/post]

#2 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2009 - 11:42

rozmýšlím mezi G-shock a nějákými PRG, mám zájem o kompas, určitě vy se hodil výškoměr, či barometr...

#3 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2009 - 17:26

hmmm. Tak to nevypadá uspěšně. Máněkdo alespoň nejakou zkušenost s timexy exp.-myslím ty ručičkové s kompasem. Jak je na tom pouzdro případně jaká je životnost a jak jsou na tom funkce. Díky

#4 Filipes

Filipes

frotér a voajér

• Member_50
  • 1 623 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 4.březen.2009 - 17:44

nefunguje ti odkaz, jinak Timex Expidition obecně nebude špatná volba (ale osobní zkušenost nemám)

#5 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2009 - 17:52

omlouvám se : http://www.hodinky.c...ass-t45581.html

#6 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2009 - 20:52

hmmm, nic, nikdo, nikde?

#7 drahysa

drahysa

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 5.březen.2009 - 00:01

ani nikdo nemá podobné expedition,..tj. s kompasem..zajímá mě hlavně pouzdro a funkce..

#8 OravskiPetr

OravskiPetr

Začátečník

• Members
  • 4 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karviná

Publikováno 23.srpen.2009 - 17:27

Mam Timex T45941 a po dlouhem vybirani, a zatim hodne spokojeny

#9 CzechJoker

CzechJoker

Megazávislák

• Member_50
  • 1 183 příspěvků(y)
  • Bydlí:Schallingrad

Publikováno 23.srpen.2009 - 19:04

Jedny staré Timex Expedition mám, ale bez těchto nadstandardních funkcí. Hodinky byly fajn, ale luneta byla z nějakého měkkého materiálu - každý šrám je na ní strašlivě vidět.

Klacek & slunce

#10 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 8 949 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 23.srpen.2009 - 19:05

QUOTE(CzechJoker @ 23.8.2009 - 20:04) Zobrazit příspěvek
Jedny staré Timex Expedition mám, ale bez těchto nadstandardních funkcí. Hodinky byly fajn, ale luneta byla z nějakého měkkého materiálu - každý šrám je na ní strašlivě vidět.

To mas pravdu - take na nich mam divnou lunetu , jako by se mi z ni oloupalo prelakovani. Jdu zmacknout foto.

EDIT: Tak dodavam fotky , loupe se mi ten cerny krouzek na lunete - nejdriv sel dolu nejaky lak a ted pomalu i pismena. Ale musim rict ze hodinky pouzivam na nejhrubsi pracia dostavaji opravdu zabrat. A to sklicko bylo taky snad ze slidy - vzpominam jak pred lety , kdyz jsem je koupil mi hned druhy den skrabance zkazily radost z novych hodinek.

Přiložený soubor  DSCF0352.JPG   115,8K   35 Počet stažení Přiložený soubor  DSCF0353.JPG   111,04K   33 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Dantechno: 23.srpen.2009 - 19:21

Seiko.jpg    28m2q6q.jpg    244egw6.jpg      https://www.instagram.com/jelenihlen/

#11 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2009 - 20:55

Tuhle modelovou radu jsem nikdy nevlastnil, ale mockrat jsem si je osahal kdyz jsme je v kramu prodavali. Podle me za ty ceny co jdou sehnat super hodinky. Bez vaznych vyhrad. Hlavne podsvetleni je super, jepsi nez Casio.
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#12 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 454 příspěvků(y)
  • Bydlí:Most

Publikováno 24.srpen.2009 - 15:45

Ahoj,mám již delší dobu jedny Timex Expedition a musím říct že povrchová uprava těchto mích hodinek nic moc,ted už je nosím pouze do práce.

obrovské fotky smazány,nahraj je znovu,ale menší ....optimum je 800 x 600.Gilius

#13 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 454 příspěvků(y)

Publikováno 25.srpen.2009 - 17:41

Omlouvám se wink.gif

Přiložený soubor  Sn_mek_013_zmena_velikosti.jpg   114,72K   39 Počet stažení
Přiložený soubor  Sn_mek_015_zmena_velikosti.jpg   100,75K   37 Počet stažení
Přiložený soubor  Sn_mek_019_zmena_velikosti.jpg   147,26K   36 Počet stažení

#14 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 25.srpen.2009 - 19:35

Ale zvrchu jsou pekny. Ve skatulce se urcite dobre vyjimaji:-) Jak dlouho vydrzi baterka?
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#15 JakubS

JakubS

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 454 příspěvků(y)

Publikováno 25.srpen.2009 - 21:50

To jsem nikdy nesledoval, snad rok možná dva. Já si taky h.... pamatuju. cool.gif A ta jejich škatulka je taková velká plechová a koukám na ní 5x týdně v práci sad.gif

#16 Levit

Levit

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2009 - 15:27

Zdravím, jsou tu nějací majitelé Timexů s kompasem?Pokud ano, tak jaká je spokojenost?Četl jsem dost negativních komentářů na funkčnost kompasu po čase.Popř. jestli byste mohli poradit dobrý model, děkuji.

#17 Gryll16

Gryll16

Učedník

• Member_50
  • 162 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tri litre nafty od Nitry

Publikováno 12.říjen.2009 - 18:07

Myslíš tieto?

na tejto druhej fotke vidno dôvod, prečo ich nenosím - odtrhnutý remienok... thumbsdown_anim.gif

http://forum.chronom...showtopic=10377

Tento příspěvek byl upraven od YPO: 12.říjen.2009 - 19:01

„Yossarian? Kto je, dočerta, Yossarian? Čo je to, dočerta, vlastne za meno? Nie je to ten chlap, čo sa ktorúsi noc v dôstojníckom klube ožral a pobil s podplukovníkom Kornom?“
„Áno, ten. Je Asýrčan.“
„Ten bláznivý mamľas.“
„Nie je až taký bláznivý,“ zastal sa ho Dunbar. „Zaprisahal sa, že na Bolognu nepoletí.“
„Práve to chcem povedať,“ pokračoval Stubbs. „Možno je ten bláznivý mamľas jediný normálny človek v celej letke.“

#18 Levit

Levit

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2009 - 18:59

A jak jsi spokojenej s funkčností, přesností?Nějaké postřehy prosím.Já mám zálusk na tyto

no možná, spíš nějakej model bez teploměru.

#19 Gryll16

Gryll16

Učedník

• Member_50
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2009 - 20:36

QUOTE(Gryll16 @ 12.10.2009 - 19:07) Zobrazit příspěvek
Myslíš tieto?

na tejto druhej fotke vidno dôvod, prečo ich nenosím - odtrhnutý remienok... thumbsdown_anim.gif

http://forum.chronom...showtopic=10377

OK YPO, pochopil som... a ďakujem.
640*480 snáď už bude lepšie...
takže znovu:
prvá fotka
Přiložený soubor  PA120374_640_480.jpg   71,14K   31 Počet stažení

druhá fotka:

Přiložený soubor  PA120375_640_480.jpg   69,24K   30 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Gryll16: 12.říjen.2009 - 20:36

„Yossarian? Kto je, dočerta, Yossarian? Čo je to, dočerta, vlastne za meno? Nie je to ten chlap, čo sa ktorúsi noc v dôstojníckom klube ožral a pobil s podplukovníkom Kornom?“
„Áno, ten. Je Asýrčan.“
„Ten bláznivý mamľas.“
„Nie je až taký bláznivý,“ zastal sa ho Dunbar. „Zaprisahal sa, že na Bolognu nepoletí.“
„Práve to chcem povedať,“ pokračoval Stubbs. „Možno je ten bláznivý mamľas jediný normálny človek v celej letke.“

#20 Gryll16

Gryll16

Učedník

• Member_50
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2009 - 21:06

Timexy s kompasom:
Funkčnosť:

Kompas - funkčný, pokiaľ som nebol v nejakom elektromagnetickom poli, tak ukazoval celkom správne - overované kompasom SILVA. smile.gif
Teraz, keď ho skúšam pri počítači je úplne zblbnutý, ale stačí sa vzdialiť 4 metre a ukazuje dobre...
Bolo ho treba nejako kalibrovať - ale na podrobnosti si už nespomínam - mám ich už asi 4-5 rokov...
Ručičky sú pokryté nejakou luminačnou vrstvou - ale nič moc... svietiť vydržala iba chvíľu, možno 2 hodiny...
Indiglo - ovládané korunkou - značne nepraktické. Dosť často sa mi podarilo pri ohnutí zápästia smerom k hodinkám podsvietiť... thumbsdown_anim.gif
Veľkým plusom bola dĺžka remienka - mám obvod zápästia cca 21,5 cm a úplne v pohode na piatej dierke...
Luneta - otáča sa neskutočne ľahko, je bez aretácie - hladký chod - samozrejmé vzhľadom na jej funkciu v spolupráci s kompasom...
Presnosť:
Sú to quartzky, tým je snáď povedané všetko...
Ale keď inak nedáš: +3 sec/mes - zrejme individuálna náhodná vlastnosť týchto konkrétnych hodiniek...
Nastavoval som ich vždy, keď som musel ručne zmeniť dátum - každé dva mesiace?

Nemal som ich na ruke asi tri roky - odkedy sa mi zničil remienok a nejako sa mi nedarí zohnať nový... thumbsdown_anim.gif
Nosil som ich veľmi rád - pekný športový model s hravým dizajnom, fantasticky mi sedeli na ruke.
„Áno, ten. Je Asýrčan.“
„Ten bláznivý mamľas.“