Přejít na obsah

Timex Expedition


drahysa

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám necelý rok TIMEX T49986 a jsem s nimi vizuálně i jinak velmi spokojený, ale... zespodu se mi oloupala povrchová úprava. Kupované jsou přes šedého dovozce a tak teď čekám na vyjádření k reklamaci. Co si o tom myslíte vy a mám šanci s reklamací uspět? Děkuji za názory

 

 

Upraveno uživatelem Chuckie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hm, to je stav, který se u tohoto materiálu dá očekávat při provozování v jistých podmínkách, rozhodně to není překvapivé. U těchto modelů je důležitá výdrž strojku  /bo CR 2016/ a Indiglo. Ostatní je drek, takže pot i případné plavání později vykoná své. S reklamací bych to moc neviděl, ale třeba ti dají nový pouzdro. Je to loterie jako každý spotřební zboží přeju hodně štěstí a dej vědět.

:notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak čtu tady v diskuzi, mluvíte o mosazi, a tady píšou že ocel. Tak co to teda je?

https://www.hodinky.cz/timex-expedition-scout-43-tw4b06500.html

Ty ale odkazuješ na jiné hodinky, než řeší kolega výše.

Obecně- ano, Timex má modely v oceli, v mosazi, v kombinaci s PVD, ale stejně tak i v plastu. A nebo i kombinaci ocel / plast stejne jako Casia u G shocků. Chce si to pořádně projít konkrétní model u více zdrojů.

Při této cenové hladině se s přesným popisem a reálnými fotkami moc nepáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Takže - reklamace zamítnuta. prý jsem se v hodinkách potil :P

nakoupeno u Luxustimes.cz

po konzultaci s hodinářem a poradnou dtest budu reklamaci řešit přes ČOI. Ještě tedy počkám, jestli se hodináři, taky prodejci Timex, nepodaří jiným kanálem to pouzdro reklamovat, řekl že to zkusí.

Po poradě s dtestem mi vyšlo že prodávající porušil informační povinnost podle paragrafu9 zákona  č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

V zásadě tím. že mne neupozornil, že se ve sportovích hodinkách nesmim potit...

Protože jsem nebyl upozorněn na zvláštní podmínky údržby a použití, měla by věc mít vlastnosti běžné s ohledem na povahu zboží. Vzhledem k tomu a vzhledem k jejich vyjádření se tak jedná o vadu na jakosti podle paragrafu 2161 odst 1 písmeno a občanského zákoníku 89/2012 sbírky. Mimochodem jedná se o sportovní hodinky u kterých se předpokládá, že se v nich člověk bude potit...

I toto luxustimes rozporují, tudíž půjdeme na ČOI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, :photo:  :photo: , no lepší výsledek jsem ani nečekal, prodejní firma je  póvl, ale s tím už nic nenaděláš. 

Mohls jim tam klidně vypotit rovnou jednu mezi voči, aby bylo o tom pocení jasno.  No ale v každém případě to potvrzuje to, že firmy s dovětkem Luxus jsou jen škodící šmejdi. Nakonec - doufám, že ti to další řízení vyjde a vrátí alespoň prachy.

:cheers:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

měl jsem je zase na běžkách týden na sněhu, ale jsem je nevyfotil, jsem byl nastaven na přírodní záběry, na hodinky nebyl čas, tohle panorama mi přijde více výmluvné a lepší, snad jen to, že Timexy u toho byly na ruce.

post-18915-0-23496500-1551721121_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...