Přejít na obsah

MONSTRA s 6R15!


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra

Upřímně, jsem v rozpacích... otázka zní: co dělá Monstra Monstry?

 

Vždycky jsem se domníval, že je to charakteristické pouzdro. V tomto vlákně, jsem byl opraven, nová "Monstra" vlastně nejsou Monstra.

 

Teď jsem si pročítal recenze, a náhodou jsem narazil na toto vyjádření:

 

Monstra dělá Monstrama hlavně to úžasně vymyšlený pouzdro.

 

Tak, znalci, jak to tedy je s Monstry? :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No nevím... ;)

 

třeba:

Seiko Prospex 200M Ti Diver 6R15 Automatic SBDC007

Seiko Divers Quartz SHC063P

Seiko 5 Sports SKX779K-MY

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Identické ručky, day/date, lunetu... tj. to, co dělá Mostra Monstry... ;)

logickou úvahou tudíž dojdeme k závěru, že to, co dělá Monstra Monstry, je průsečík danejch veličin v jednom bodě - možnost mít to "all in one", řečeno obchodnicky s reklamou na debilní prášek do myčky. Zároveň se ale sluší dodat, že stejně jako u každejch jinejch hodinek s duší (ahoj, Giliusi! :)) se suma všech podmnožin nerovná množině samotný...

 

Je tam prostě ještě něco navíc. Nevím co. Něco... :D

Upraveno uživatelem farářskej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
logickou úvahou tudíž dojdeme k závěru, že to, co dělá Monstra Monstry, je průsečík danejch veličin v jednom bodě - možnost mít to "all in one", řečeno obchodnicky s reklamou na debilní prášek do myčky. Zároveň se ale sluší dodat, že stejně jako u každejch jinejch hodinek s duší (ahoj, Giliusi! :)) se suma všech podmnožin nerovná množině samotný...

 

Je tam prostě ještě něco navíc. Nevím co. Něco... :D

 

Takže, pokud dáme, zmíněné "all in one" do pouzdra od samurajů, tak to budou fajn Monstra? ;)

 

Anebo je to tak, že Monstra jsou jen SKX781 a SKX779 a ostatní modifikované modely s mechanickým strojkem, vodotěsností 200M v charakteristickém pouzdře jsou již NEMonstra?

 

Fakt by mě zajímalo, co je tím klíčem...? ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elegance a vyváženosti SUM tyto rádoby Monstra ani zdaleka nedosahují.

 

Když koukám na ty novodobé variace na legendu MONSTER, je mi toho celkém líto.

 

Monstra jsou jen jedny BLACK MONSTER a ORANGE MONSTER.

 

Jedinou limitku kterou jsem akceptoval byly BLUE MONSTER se safírem. Ty byly skvělé.

Upraveno uživatelem Skydiver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra jsou jen jedny BLACK MONSTER a ORANGE MONSTER.

 

:thumbsup_anim:

 

Připomíná mi to nějakou hlášku z filmu, asi válečného. Něco jako že tam na ně řval drill seargant cosi na způsob:

 

"Máme tu jen tři pravidla ! Za prvé - nikdy se nevzdáváme ! Za druhé - nikdy se nevzdáváme ! Za třetí.. ehm, v matice dobří nejsme, ale nejsme taky žádný brejlatý křehulky, jsme tu proto, abychom jim nakopali p**ele !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Monstra jsou jen jedny BLACK MONSTER a ORANGE MONSTER. Jedinou limitku kterou jsem akceptoval byly BLUE MONSTER se safírem. Ty byly skvělé.

 

Co tahle další "Monstra", která nabízí Seiya? To taky nejsou Monstra?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomíná mi to nějakou hlášku z filmu, asi válečného. Něco jako že tam na ně řval drill seargant cosi na způsob:

 

"Máme tu jen tři pravidla ! Za prvé - nikdy se nevzdáváme ! Za druhé - nikdy se nevzdáváme ! Za třetí.. ehm, v matice dobří nejsme, ale nejsme taky žádný brejlatý křehulky, jsme tu proto, abychom jim nakopali p**ele !

Cardinal Ximinez: NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...