Přejít na obsah

MONSTRA s 6R15!


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak už je mám doma, první dojem velmi dobrý, luneta nemá aretaci, to zatmavené sklíčko dýnka vypadá hodně zvláštně. Abych nezapoměl - je to Made in Japan. S monstrama se to moc srovnávat nedá, tyto vypadají mnohem decentněji, monstra jsou humpolácký kus železa.

 

Na běžné nošení v létě budou dobré. Mám z nich radost, neb jsou to po dlouhé době hodinky které si mi líbí i po vybalení z krabice a ne jenom na fotkách na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám doma, první dojem velmi dobrý, luneta nemá aretaci, to zatmavené sklíčko dýnka vypadá hodně zvláštně. Abych nezapoměl - je to Made in Japan. S monstrama se to moc srovnávat nedá, tyto vypadají mnohem decentněji, monstra jsou humpolácký kus železa.

 

Na běžné nošení v létě budou dobré. Mám z nich radost, neb jsou to po dlouhé době hodinky které si mi líbí i po vybalení z krabice a ne jenom na fotkách na netu.

Doufám že budou "live" fotečky už se těším :happybday:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám doma, první dojem velmi dobrý, luneta nemá aretaci, to zatmavené sklíčko dýnka vypadá hodně zvláštně. Abych nezapoměl - je to Made in Japan. S monstrama se to moc srovnávat nedá, tyto vypadají mnohem decentněji, monstra jsou humpolácký kus železa.

 

Na běžné nošení v létě budou dobré. Mám z nich radost, neb jsou to po dlouhé době hodinky které si mi líbí i po vybalení z krabice a ne jenom na fotkách na netu.

 

A ktoru mas verziu tych "novych" monstier? Nejako som to nepostrehol :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
S monstrama se to moc srovnávat nedá, tyto vypadají mnohem decentněji, monstra jsou humpolácký kus železa.

já tedy kromě jiné** číselníku,ruček,potisku lunety,korunky a průhledné** dýnka žádný rozdíl nevidím - dle fotek je pouzdro i tah naprosto totožné se seiko monstrem :)

 

 

kurva ty hvězdičky , já myslel, že si děláte prdel :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem YPO?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já tedy kromě jiného číselníku,ruček,potisku lunety,korunky a průhledného dýnka žádný rozdíl nevidím - dle fotek je pouzdro i tah naprosto totožné se seiko monstrem :)

 

 

kurva ty hvězdičky , já myslel, že si děláte prdel :thumbsup_anim:

 

 

 

edit: tak mi to nedalo a zkouším to napsat ještě jednou z moderátorského křesla- hvězdičky nejsou - he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Já jenom lituju, že takhle dlouhou životnost, včetně případnejch variací nebo limitek neměly Samuraje... Z mého pohledu by si to zasloužily víc než Monstra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jenom lituju, že takhle dlouhou životnost, včetně případnejch variací nebo limitek neměly Samuraje... Z mého pohledu by si to zasloužily víc než Monstra.

 

Mám samuraje radši než monstra, a proto mě těší, že se na nich magoři do pastelek nevyřádili tolik :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...