Přejít na obsah

Rolex Cosmograph Daytona


romulada

Doporučené příspěvky

ROFLuju :lol2: to je citát týdne, při pátku mi to skutečně zlepšilo náladu, díky!

počítám že od místních ultras dostaneš řádně co proto :)

 

 

Opravdu :-) Vecer je vezmu do ruky, natáhnu (protože je nenosím, tak se nenatáhnou automatem), popřemýšlím, že budu muset začít více makat ať je na originál a zase je odložím. Co nosím na ruce bych asi psát neměl, aby mne místní odborníci nesežrali za živa, ale přísahám, že nenosím žádné repliky :-)

 

(Nosím Tissot quartz, nebo Orkiny - takové čínské automaty, ale celkem pěkné a dokonce i přesné, a občas nějaké jiné - Prim, Noname quartz apod. - vím, měl bych se stydět :- ) ) ale procházím momentálně procesem výběru hodinek - moc se mi líbí např. Omegy Seamaster, ale i "strohé" hodinky typu Stowa či Nomos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná recenze i fotky, díky za ni. Mám tyto hodinky v replice (nenosím je, jen se na ně koukám :-) ), a doufám, že na ně dojde i v originále - jsou to jedny z mála rolexek, které stojí za to!

 

No, až si koupíš fejky Submarinerů, GMT masterů, Milgaussů, tak třeba zjistíš, že Daytony nejsou jediné co stojí za to. :suicide_anim: To bude príma výstavka na koukání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Naaaadherna recenze. Naprosto sdilim Tve nadseni. Ve ctvrtek jsem uplnou nahodou zjistil, ze presne tyhle dostali jedny u Bechyneho a ac jsem mel nabity dena zbyvalo 2 hodiny do odjezdu na hory na prodlouzeny vikend, rodina chvilku pockala a ja se stal take stastnym majitelem.

Naprosto souhlasim a poprve v zivote mam na ruce hodinky (a mel uz Submarinery a Longines), u kterych mam pocit nebo myslim, ze vim, ze pro mne nejsou lepsi hodinky, a ze je nikdy nevimenim. Vzdycky i kdyz jsem kupoval Submarinery jsem si rikal ...jooo kdybych tak mohl jednou ...Daytony... dnes uz mam myslim hodinkovou posledni metu. Jedine Rolex. Daytona v oceli s cernym cifernikem= nejuzasnejsi hodinky na svete:-)

 

PS: pochopil jsem to dobre, ze dnes uz se do nich davaji Rolex strojky. Drive to byly El Primero od Zenitu, ze?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Považuji ty hodinky za jedny z nejhezčích vůbec... krásné hodinky, děkuji za recenzy.

Presne tak , jedny z nejhezcich vubec. Mel jsem je , udelal jsem nejvetsi kravinu a prodal je, ale koupim je znovu. Sice budu pikat a tratit, za tu kravinu , co jsem udelala, ale ted uz vim, ze jsme si souzeni:-))

Upraveno uživatelem JPB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapy a zensky,omlouvam se ale jsem tu nove.vcera jsem nasel na eskalatoru v praze rolex daytona zelene barvy.maji sportovni pasek a na zadnim krytu vyryto WINNER ROLEX AD DAYTONA 1992 24A JE TAM CILOVA VLAJECKA.maji vse co klasicke daytony ale netusim kde zjistim typ.dle hodinare je sklo safirove a podklad je takovy blede zeleny,netusim co je to za material.poradite mi nekdo kde mohu zjistit typ???dekuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapy a zensky,omlouvam se ale jsem tu nove.vcera jsem nasel na eskalatoru v praze rolex daytona zelene barvy.maji sportovni pasek a na zadnim krytu vyryto WINNER ROLEX AD DAYTONA 1992 24A JE TAM CILOVA VLAJECKA.maji vse co klasicke daytony ale netusim kde zjistim typ.dle hodinare je sklo safirove a podklad je takovy blede zeleny,netusim co je to za material.poradite mi nekdo kde mohu zjistit typ???dekuji za info.

Ty jsou moje---VRAT TO

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...