Přejít na obsah

Sinn Model 6000


Libor

Doporučené příspěvky

Co vy na to? Cernobila kombinace to je moje. Akorat nejak nemuzu najit co stoji, lepe receno jsem nasel jenom jeden zdroj (1600liber). Nevim sice co vydrzi lesteny pouzdro, ale libi se mi.

 

fotky viz:

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...=0&rev=&reveal=

 

a nebo:

http://www.sinn.de/ENGLISH/CATALOG-2005/Pa...ges-091-120.pdf (14MB !!!!) je tam pekna fotka Aniversary modelu

 

 

 

Misto abych seznam moznych kandidatu ke koupi zkracoval, tak se mi nejak rozrusta ;)

 

Alpina Startimer

Fortis B-42 Flieger viz forum Svycarske hodinky

a ted snad tyhle, pokud se vlezu pod 1500EUR

A to jsem vlastne zacal jeste s TAG Carrera na ty taky nesmim zapomenout.

 

Nejake tipy co bych mel pridat do sveho wish listu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se mrknout na tusim prave timezone je tam par fotek sinnu od "opravdu spokojenych zakazniku" videl jsem tam minimalne 4 pripspevky s fotkama jak jim z tech cernejch leze dolu to pokoveni a ty ocelovy maji na sobe, pry pri normalnim, noseni, pomerne nestandardni skrabance. jinak u sinnu se mizes dostat i celekm na rozumnou cenu mrkni na www.chronomaster.co.uk/ a zkus se podivat na hodinky clycine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se mrknout na tusim prave timezone je tam par fotek sinnu od "opravdu spokojenych zakazniku" videl jsem tam minimalne 4 pripspevky s fotkama jak jim z tech cernejch leze dolu to pokoveni a ty ocelovy maji na sobe, pry pri normalnim, noseni, pomerne nestandardni skrabance...

Kde to bylo? Prohledal jsem Timezone i Watchuseek a nic. Nadměrné škrábance by mě zrovna u Sinnu dost překvapily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamojedov : tusim, ze to bylo na timezone, (watchussek urcite ne) ale fakt nevim kde, german forum ?, celkem me to prekvapilo protoze pouzdra pro ne dala tusim Walter Fricker, a ja mam jedny muhle, kde by pouzdro melo byt od stejne firmy a je perfektni, no nevim, hledat se mi to zpatky ve zmeti tech prispevku nechce, sinn si kupovat nebudu, radsi si pridam na fliger od union

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...