Přejít na obsah

Lüm-Tec NOVÁ STRÁNKA ŠPECIÁLNE pre EUROPU SPUSTENÁ!


Pe3xxx

Doporučené příspěvky

 

Veľmi rád by som Vás privítal na čerstvých ešte skoro teplých stránkach o značke Lüm-Tec ! Je určená pre všetkých európskych zákazníkov.

Špeciálne by som mal na nej privítať Českých zákazníkov pretože tvoria väčšinu našich korešpondentov. Poskytujete nám podnetné komentáre a nápady a preto Vám aj touto cestou za nich veľmi pekne ďakujeme.

 

Mnohý si u nás už naše limitované modely Lüm-Tec zakúpili a sú snimi veľmi spokojný.

 

Aj naďalej veľmi radi privítame Vaše podnetné komentáre. Verím že sa "listovaním" po nových stránkach budete cítiť ako doma.

 

Rovnako nám pribudol okrem Janka Germanusa ešte jeden nový ambasádor - Roman Volák !! Rovnako veľmi úspešný športovec.

 

naša nová adrese je : www.watch-europe-forum.eu

presmerovane linky: www.lum-tec.co.uk www.lum-tec.de

www.lum-tec.sk

www.w-e-f.eu

www.lum-tec.es

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude asi tym ze som este neskusenym a prilis motivovanym novym clenom Lum Tec a poverili ma aby som nahodil na chronomag novu spravu ale asi som to prepiskol ako vidim no asi si to zliznem a pritom som bol dostatocne pouceny. Mrzi ma to. uz som kontaktoval administratora. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude asi tym ze som este neskusenym a prilis motivovanym novym clenom Lum Tec a poverili ma aby som nahodil na chronomag novu spravu ale asi som to prepiskol ako vidim no asi si to zliznem a pritom som bol dostatocne pouceny. Mrzi ma to. uz som kontaktoval administratora. :suicide_anim:

 

V pohode. Niekomu vadí, inému nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

asi bude najlepsie ked sa predstavim. Volam sa Patrik a začal som pracovať hmm no skor pomáhať v spoločnosti K&B time.

Peter - ten pod ktorym kontom tu asi pravdepodobne /dufam budem pisat má štátnice a druhy Robert je zaneprázdený. ( este som ho ani poriadne nevidel len po hlase z telefonu ho poznam ) :worried_anim:

Som do problematiky zasvetený Petrom. Študoval som síce právo ale hodinky ma vždy zaujímali!. Ale radsej rovno k veci aby ma nejaky stáli člen chronomagu "nesprdol" ze som si pomylil stranku. <_<

 

Takže dnes som zistoval ten strojček a je to konkretne: typ: Slava 2416 - ak bude s jedným dátumom.

Slava 2428 - ak bude s dvomi dátumami.

 

este prihodim link o strojceku : http://ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?13&...&Slava_2416

 

a este pridam obrazky co som nahadzoval aj vcera dufam ze sa nikto nepohneva:

 

s uctou Paťo

post-2153-1237482745.jpg

post-2153-1237482759.jpg

post-2153-1237482782.jpg

post-2153-1237482795.jpg

post-2153-1237482807.jpg

post-2153-1237482817.jpg

Upraveno uživatelem Pe3xxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Patriku, díky za dlouho očekávanou informaci o kalibru ! Oba ty strojky skutečně mají dvě perka, ale rezervu nátahu kolem čtyřiceti hodin. Dotazy na kalibr se množí právě kvůli úváděným 80-ti, což zní v souvislosti se sovětským automatem mírně řečeno fantasticky.

 

Hodláte ten kalibr nějak upravovat, nebo se někdo spletl, a počítal něco jako rezerva x počet perek = velká rezerva ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,

 

áno maš pravdu každý jednotlivý strojček bude upravený priamo americkou spoločnosťou Wiegand Custom Watch, LLC.

Rovnako som zvedavý čo konkrétne sa v strojčeku zmení a ako to bude fungovať.

Bližšie informácie,fotky plus technickú špecifikáciu nám americká strana dodá a bezprostredne potom to tu uverejním.

Robert mi hovoril že americká spoločnosť sa sťahovala do nových priestorov takže sa teraz zrejme udomácňujú a v plnom režime by mali byť o pár dní.

 

 

ďakujem veľmi pekne za záujem

Paťo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Jo jo, to znam, to je hned :smile_anim:

 

7 dni prece staci... nafurt se to udelat vzdycky

 

 

OK.. priznavam, napsal jsem do stareho vlakna, ale vyjadril jsem nazor.. a ac to mozna nevyznelo, uprimny obdiv na hodinarskou praci.

 

Priste si budu vice davat pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...