Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Inspiroval mě YPO, zároveň je to příprava na článek. Foceno po cca půl hodině čas 1s, clona 2,6, ISO 200. Pořadí hodinek:
Dievas Noble Professional s Microtec tritiovými trubičkami, Lum-Tec B1, Lum-Tec M1, Omega Saemaster 300, Seiko Monster.

post-147-1237415607.jpg

post-147-1237415616.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten článek na watchuseek je řekl bych dost výmluvný. Navíc u všech těchto testů se začíná s "nasvícenými" hodinkami... V reálném životě si je ale nenasvěcujeme, pokud to není doma před spaním (tak je na chvíli dát pod lampičku asi není problém). Ale doma v posteli nepotřebuju zase tak nutně přečíst čas, nehledě na to že mám jiné možnosti (třeba rozsvítit). Ale když jste někde venku (a třeba dokonce v lese), tak je situace jiná - hodinky s tritiovými trubičkami je (mimo hodinek na elektrický proud, co mají i přisvícení, samozřejmě...) jediná praktická alternativa... Srovnání vidím prakticky denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
QUOTE(Cyber @ 19.3.2009 - 0:16) 256780[/snapback]
Kamile super, jen chybí jaká byla nastavena citlivost.

 

 

200 - doplněno i do 1. příspěvku

 

QUOTE(YPO? @ 19.3.2009 - 6:35) 256791[/snapback]
Kamile pěkný - trochu mě zklamal lumtec, čekal bych větší žár smile.gif

Já taky. Na tu jejich "Maximum Darkness Visibility" to není zas až taková sláva. Faktem je, že Seamastery a Monstra svítí nejlépe ze všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inspiroval mě YPO, zároveň je to příprava na článek. Foceno po cca půl hodině čas 1s, clona 2,6. Pořadí hodinek:

......

 

To jsi jako nejak (jak) nasvitil a pak vyfotil. prvni foto hned (nebo po pul hodine ve tme) druha za pul hodiny (celou dobu pri uplne tme ? ) no ja jen ze by jsem to take skusil ale pro libovolne porovnavani potrebuji presne udaje. Navic ale nedokazu nastavit clonu 2,6 mam moznost 2,5 ale to je asi nepodstatna odchylka to ta realna citlivost se bude lisit urcite vice.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
To jsi jako nejak (jak) nasvitil a pak vyfotil. prvni foto hned (nebo po pul hodine ve tme) druha za pul hodiny (celou dobu pri uplne tme ? ) no ja jen ze by jsem to take skusil ale pro libovolne porovnavani potrebuji presne udaje. Navic ale nedokazu nastavit clonu 2,6 mam moznost 2,5 ale to je asi nepodstatna odchylka to ta realna citlivost se bude lisit urcite vice.

na konci vlákna je komplet tabulka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
To jsi jako nejak (jak) nasvitil a pak vyfotil. prvni foto hned (nebo po pul hodine ve tme) druha za pul hodiny (celou dobu pri uplne tme ? ) no ja jen ze by jsem to take skusil ale pro libovolne porovnavani potrebuji presne udaje. Navic ale nedokazu nastavit clonu 2,6 mam moznost 2,5 ale to je asi nepodstatna odchylka to ta realna citlivost se bude lisit urcite vice.

Nasvítil jsem asi 30 vteřin tímhle a bylo to při úplné tmě.

843202_BB_00_FB_obr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inspiroval mě YPO, zároveň je to příprava na článek. Foceno po cca půl hodině čas 1s, clona 2,6. Pořadí hodinek:

 

Dievas Noble Professional s Microtec tritiovými trubičkami, Lum-Tec B1, Lum-Tec M1, Omega Saemaster 300, Seiko Monster.

To Kamil: Bylo by bezva, kdyby si obrázek bez dalších komentářů, jen s údaji o expozici, hodil na forum LÜM-TEC:

http://www.watchandclockforum.com/viewtopi...f9&start=30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...