Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

matus hnedecky - pozrel som v predajnom vlákne tie TitanicX potápky. Vďaka za foto rotora. Potvrdila sa moja obava, že kde je veľa kecov o výnimočnosti a iných bla bla v rámci kickstarter projektu, tak výsledok je hrozný. Aspoň na tých fotkách. Bohužiaľ, myšlienka pekná, prevedenie už nie. Ten rotor je v tej obyčajnej myiote ako náplasť na oko.

 

A ešte - píšu tam, že to sú teda potápky, majú otáčaciu vnútornú lunetu? Lebo nič tam o tom nepíšu...

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

matus hnedecky - pozrel som v predajnom vlákne tie TitanicX potápky. Vďaka za foto rotora. Potvrdila sa moja obava, že kde je veľa kecov o výnimočnosti a iných bla bla v rámci kickstarter projektu, tak výsledok je hrozný. Aspoň na tých fotkách. Bohužiaľ, myšlienka pekná, prevedenie už nie. Ten rotor je v tej obyčajnej myiote ako náplasť na oko.

 

A ešte - píšu tam, že to sú teda potápky, majú otáčaciu vnútornú lunetu? Lebo nič tam o tom nepíšu...

 

Je to pripomienka Titanicu, ani ten nebol určený na potápanie a dal to. Načinčaný "hrdzavý" rotor na Miyote je slušná šajba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...