Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tahle fotka se mi velmi libi. Seikari, mam na vas otazku. Vydrzi SKX007 svitit celou noc (klidne po nasviceni)? Predem dik za info.

 

 

Vydrží, otázkou zůstává, co je to "celou noc". Když je krátce nasvítím halogenovou lampičkou (v 1.00-1.30když jdu spát )

svítí ještě ráno zcela viditelně (6.00-6.30). Takže moje svítí určitě 5 až 5 a půl hodiny. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle fotka se mi velmi libi. Seikari, mam na vas otazku. Vydrzi SKX007 svitit celou noc (klidne po nasviceni)? Predem dik za info.

díky pánové.

 

kibi, od profíka to docela potěší :)

 

k luminiscenci - po nasvícení svítěj seika brutálně ale rychle blednou, potom však držej čtitelnou úroveň "skoro furt". monstra jsem měl bez nasvícení celý večer a noc ve tmě a přesto i ráno bylo vidět, kolik je. původně jsem i kvůli tomuhle přemýšlel o traserech, ale teď mi to přijde zbytečný.

 

nejvíc a nejrychleji se kupodivu nasvítěj pod světlem úsporky - taková ta teplá žlutorůžová barva světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydrží, otázkou zůstává, co je to "celou noc". Když je krátce nasvítím halogenovou lampičkou (v 1.00-1.30když jdu spát )

svítí ještě ráno zcela viditelně (6.00-6.30). Takže moje svítí určitě 5 až 5 a půl hodiny. :smile_anim:

Diky za info. Dnes objednany (diky Foundrymanovi, ktery se mnou ma nekonecnou trpelivost) a snad to ke mne stihnou do vanoc, abych mohl tu luminiscenci taky otestovat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Předmět: Osvity pilotních a vojenských hodinek

 

Komu: všichni

 

Žádné fotografie do tohoto tématu přímo nepřidávám, ale kdyby někdo z Chronomágů a Chronočarodějnic sháněl technické informace o tom:

 

  • Jak osvity fungují?
  • Proč každý model hodinek (většinou) svítí odlišně?
  • Jak dopadne srovnání tritiových ?trubiček" s luminiscenčními pigmenty?
Tak prosím kliknout zde. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...