Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Plzeň


Well

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 595
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud budu mít čas, tak bych se taky rád přišel podívat a osobně se s vámi poznal. Nemáte někdo z vás Steinhart Nav B-Uhr II 44 mm? Chci si je koupit a rád bych je vyzkoušel na své ruce.

Tak ty mám v automatu.Pokud mi sedne datum setkání,tak je vezmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Časově se mi to nějak zhroutilo. Ideálně bych to viděl po svátcích v úterý. Parkán nedoporučuji, pivo je sice výborné, ale připisují nejenom piva!

Co zamluvit stůl u Velblouda na Americké třídě nebo spojit chronomág sraz s cyklo výletem do Černic na místní pivko??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kysele ksichty v pivovarhospode v Cernicich nemusim, ale hned vedle je podobna hospoda, kde byli daleko prijemnejsi.

Pokud berete i kolobezkare, tak bych i cyklovyletil ;-)

 

 

Časově se mi to nějak zhroutilo. Ideálně bych to viděl po svátcích v úterý. Parkán nedoporučuji, pivo je sice výborné, ale připisují nejenom piva!

Co zamluvit stůl u Velblouda na Americké třídě nebo spojit chronomág sraz s cyklo výletem do Černic na místní pivko??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem pro, aby se sraz uskutečnil až po těch dvou svátcích. Udělat si výlet na kole, to zní lákavě. Hodinky bych musel dát do batůžku a

zabalit do sáčku, kdyby sprchlo:) Skupina, která by nechtěla na kolo, tak by dorazila na místo a čas předem určené dle vlastního uvážení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Já stále mohu Po-Ctv v odpoledních až večerních hodinách. S lokálem se podřídím:) Asi nemáme dobrého lídra, který by to nějak rozpumpoval, sám na to nemám :thumbsdown_anim:

 

Ja na to taky nemam, ale pokud budu moct, rad prijdu. Stabilne nemuzu ve stredu a o vikendech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...