Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Plzeň


Well

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • Odpovědi 595
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...

Tak pánové a dámy! Když jsme se snažili dobrat nějakého konsenzu ohledně data plzeňského srazu, tak do nějak nedopadlo. A teď je ten advent, všechny dobré věci se daří. Takže si dovoluji (a snad to nebudete vnímat jako příliš troufalé) vyhlásit datum plzeňského adventního srazu Chronomagu na pátek 13. 12. 2019. Místo ještě upřesním podle toho, kolik z magů Plzně a blízkého okolí bude mít chuť a možnost dorazit... Doufám, že se nebudu někde dávat pivo sám! Pište, kdo chcete a můžete, buď sem nebo SZ. Mějte se krásně a doufám, že se sejdeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové a dámy! Když jsme se snažili dobrat nějakého konsenzu ohledně data plzeňského srazu, tak do nějak nedopadlo. A teď je ten advent, všechny dobré věci se daří. Takže si dovoluji (a snad to nebudete vnímat jako příliš troufalé) vyhlásit datum plzeňského adventního srazu Chronomagu na pátek 13. 12. 2019. Místo ještě upřesním podle toho, kolik z magů Plzně a blízkého okolí bude mít chuť a možnost dorazit... Doufám, že se nebudu někde dávat pivo sám! Pište, kdo chcete a můžete, buď sem nebo SZ. Mějte se krásně a doufám, že se sejdeme.

 

Zdarec. Firemní večírek ve stejný den ?:/

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, že se ozvali.

 

Ha, jsem ani nevěděl, že se v Plzni taková setkání pořádají. Já tam předběžně na ten datum také něco mám, ale pokud by to padlo, tak bych se s dovolením rád připojil. Do kdy je třeba potvrdit účast?

 

Účast netřeba potvrzovat. Když nikdo nepřijde, dám si pivo a půjdu domů. Aby nedošlo k nějaké blamáži (jak už se asi kdysi stalo), udělám na stůl v knajpě ceduli s logem Chronomagu :-D

 

Místa na výběr:
A ) Vodnář Bar Bílá Hora (moje srdeční záležitost, ale logisticky trochu z ruky... https://www.restu.cz/bar-vodnar/);
B ) Klub malých pivovarů (https://www.klubmalychpivovaru.cz)
C ) Švejk u pětatřicátníků (https://www.svejkplzen.cz/home/)

D ) někdo navrhne nějaké jiné, lepší, skvělé místo :-D

Upraveno uživatelem Kex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi blbý kecat do místa srazu, když ani nejsem schopnej potvrdit účast. Ale stejně to udělám :-D Vodnáře neznám (díky za tip, tam určitě zaskočím), ale pro takovou akci bude asi schůdnější něco v centru. Ještě bych dal ke zvážení: Pivotečka, Pivstro, Pivní klub Modrá hvězda, Srdcovka Corso nebo nově otevřenej Raven City Pub. (Jo, mám rád pivo...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to napsat, Raven fajn, ale je z ruky. Sice se mi moc toho 13tého nehodí (raději bych někdy v týdnu, třeba úterý 17.), ale přišel bych, byl bych pro někde poblíž centra - chodívám do Beer Factory, mají pouze vlastní pivo, ale ta dvanáctka se dá .... Myslím, že bych tam taky mohl zamluvit stůl separé.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...